Назад

Роз’яснення щодо заповнення електронних декларацій

Відповідно до Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року №2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», з 01 січня 2017 року розпочався другий етап подачі суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 01 квітня 2017 року.

Інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення електронних декларацій:

  1. https://www.youtube.com/channel/UCKwoUDbscWm4BT7BoBo0kMg

  2. https://nazk.gov.ua/deklaraciya

  • Навчальне відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування».

  1. https://nazk.gov.ua/news/nazk-nadaye-informaciynu-dopomogu-subyektam-deklaruvannya

  • Навчальне відео з реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування»;

  • Навчальне відео із зміни цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування».

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку з цим зросла і кількість звернень до Національного агентства за методологічною та роз’яснювальною допомогою.

НАЗК пропонує роз’яснення стосовно найбільш поширених питань, що виникають у суб’єктів декларування.

Крім того, у Національному агентстві працюють гарячі лінії (довідка по заповненню е-декларацій

+38(044)200-08-29; +38(044)200-06-88;

технічна допомога з питань заповнення е-декларацій +38(044)200-06-94.

На офіційному сайті постійно оновлюються інформаційно-довідкові матеріали з питань декларування.

Назад