Назад

КОСЦЄЖИНА


Косцежина – центр Косцєрського повіту Поморського воєводства, що знаходиться на півночі Польщі. Серце Кашуб, Кашубська Швейцарія – так називають себе самі косцєрці. Тут мешкає 24 тисяч осіб. 
Косцєжина має чимало досягнень. Основний акцент зроблено на комплексний розвиток міста. Владою міста за підтримки мешканців розроблено Стратегію розвитку міста до 2020 року, яка успішно реалізується. Зберігши історичний характер Косцєжини (місту уже більше 900 років), багато зроблено для розвитку сучасної інфраструктури – енергомережі, водопідведення та водовідведення з сучасним очищенням стоків.

Протягом останніх років в місті відбувся значний приріст кількості суб’єктів господарювання різних галузей виробництва, послуг, торгівлі. Для міської влади економічним пріоритетом є підтримка малого та середнього бізнесу. Детальну інформацію про місто та всі аспекти його життя можна знайти www.koscierzyna.gda.pl .


ОСТРОЛЕНКА


Польське місто Остроленка знаходиться на північному сході Мазовецького воєводства, яке часто називають «легенями Польщі». Розташоване на мальовничих берегах річки Нарев, воно має розвинуту рекреаційно-туристичну інфраструктуру. Це також район, де розвивається промисловість, торгівля та сфера сучасних послуг. 

Кількість населення становить близько 54 тисяч осіб. Більш детальну інформацію про м. Остроленка та аспекти його життя можна знайти www.ostroleka.pl .24 березня 2016 року на сесії міської ради прийнято рішення про розірвання Договору про побратимство та співпрацю між містом Прилуки (Україна) та містом Бєлгород (Російська Федерація). Рішення (додається).

Назад