Назад

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Нещодавно Україна і світ відзначали 65-річчя Перемоги над фашизмом, який, немов лютий хижак, терзав і трощив цілі народи, знущався над тілом і духом людським. І ніколи не забуваємо ми день 22 червня 1941 року, коли цей страшний ворог прийшов на нашу землю. Не забуваємо наших дідів і прадідів, які постали у нього на шляху, полягли у нерівній борні, збили нахабність і пиху з арійського воїнства, що сподівалося на легку прогулянку на наших теренах і швидку перемогу.

І ось 22 червня, до обеліску Слави у центрі смт Куликівка прийшли керівники району, представники підприємств, установ та організацій, щоб через 69 років вшанувати пам"ять героїв, схилити у скорботі голови перед полеглими у боях та невинно убієнними, закатованими найстрашнішими вбивцями ХХ століття.

Вінок до підніжжя обеліску поклали голова райдержадміністрації Олег Шпак та заступник голови районної ради Володимир Чикало, букетами квітів вшанували загиблих присутні на мітингу-реквіємі. Слово про цей день у історії Батьківщини і світу сказав заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних та політико-правових питань Володимир Повозник. Усі схилили голови у хвилині мовчання.

Квіти також були покладені до братських могил, пам’ятних знаків воїнам Великої Вітчизняної війни.

Назад