Назад

Інформація про роботу спостережної комісії з питань організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання за 2017 рік

Робота з турботою

Патронат над дитиною – унікальна та нова для України професія, спрямована на тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини у сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

У світі робота патронатними вихователями – це поширена і дуже почесна практика.  Патронатні батьки проходять спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволяє опанувати всі нюанси роботи з дітьми, які через складні життєві обставини не можуть бути з рідними мамою і татом.

Патронатному вихователю гарантовані заробітна плата, грошова допомога на дитину та професійна підтримка фахівців.

Патронат – справа добра та благородна, але це не проста робота, бо не має вихідних чи перерв - дитина потребує постійного піклування.

Якщо Вам це цікаво, за детальною інформацією звертайтеся до Прилуцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 78, або за телефонами: 4-25-31, 4-42-36.

Патріотичне виховання молоді

У Прилуцькому міському центрі для сім’ї, дітей та молоді 13 жовтня 2017 року відбувся патріотично-виховний захід до Дня захисника України.

До Центру завітали учні Сухополовянської школи з програмою для мужніх чоловіків у військовій формі, волонтерів, дружин захисників, які самовіддано відстоюють територіальну цілісність нашої держави на сході України, бережуть наш мир і спокій та нашу країну для нащадків.

Мужні чоловіки у формі поділилися з молоддю неоціненим скарбом, набутим життєвим досвідом у прифронтових окопах, та передали молодому поколінню високопатріотичний запал і щиру любов до рідної землі, яку вони захищали.

Патріотичний настрій та щирість у дитячих очах не залишили байдужими жодного гостя заходу. Глибоко-патріотичні вірші та пісні з вуст молодих українців розворушили серця воїнів. Нехай якою непростою буде доля нашої України, та мусить визнати кожен – допоки є люди, які виховують таких патріотів та мужні воїни, які своїм життям боронять мирне небо над головою своїх родин – нас не здолати.

До Дня вишиванки

21 травня 2015 року в Україні відзначають День вишиванки - свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національної вишитого одягу та об'єднати українців.

Працівники Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до акції «Одягни вишиванку» у рамках загальноукраїнського флешмобу.

Цьогоріч акція не тільки всеукраїнська, а й міжнародна, до неї приєднаються українці у Франції, Італії, Португалії, США, Німеччини, Лівані, Канаді, Іспанії, Румунії та Росії.

День пам’яті померлих від СНІДу

17 травня - День пам’яті померлих від СНІДу.

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. Вперше цей день був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо.

Мета «Дня пам’яті померлих від СНІДу» є привернення уваги населення до цієї проблеми, профілактики цього захворювання.

Напередодні пам’ятної дати, а саме 14 травня 2015 року працівниками Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено захід «Зупинимо СНІД разом» у Прилуцькому професійному ліцеї. Участь у заході взяли працівники Центру, педагоги та студенти ліцею

.

Статистика померлих від СНІДу в світі катастрофічна. Від СНІДу померло людей вже більше, ніж було вбито у Другій світовій війні в цілому.

Профілактика соціально-небезпечних хвороб

Формування свідомого та відповідального ставлення до свого здоров’я повинно починатися ще в ранньому дитинстві. Адже, запорукою здорової нації є здорове молоде покоління.

Саме тому, Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приділяє значну увагу формуванню ідеології здорового способу життя в учнівської та студентської молоді міста.

З метою попередження захворювань на соціально-небезпечні хвороби та їх наслідків, формування здорового способу життя для покращення якості життя, попередження хвороб та передчасної смертності в майбутньому серед учнівської молоді у навчальних закладах міста протягом лютого 2015 року проводилася профілактична робота.

Так, за час проведення профілактичної роботи, спеціалістами центру було проведено 20 заходів, якими охоплено 580 дітей. Теми виступів різні: це і вживання алкоголю та його негативні наслідки, профілактика тютюнопаління та наркоманії, лекції про здорове харчування та користь від занять спортом. Для кращого сприйняття матеріалу демонструвалися презентації та відеоролики.

Здоров’я є запорукою щасливого життя. Але через необачні, необдумані вчинки можна занапастити своє життя раз і назавжди. Нам хотілося б ще раз нагадати про те, що байдужість до себе та свого здоров’я призводить до непоправних наслідків. Не варто руйнувати того, що безпосередньо залежить від нас самих.

Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Назад