Назад

Інформація про дотримання трудового законодавства на підприємствах, в установах та організаціях міста станом на 01 грудня 2017 року (додається).

Інформація про укладення колективних договорів, змін та доповнень до них на підприємствах, в установах та організаціях м. Прилуки станом на 1 грудня 2017 року (додається).

До уваги роботодавців!

Домовленість Сторін Генеральної угоди від 10.10.2017 року (додається).

Підбили підсумки на засіданні тимчасової комісії

23.11.2017 року відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, де розглядалися питання:

1. Про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста станом на 01.11.2017 року.

Інформувала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Юрченко С.Г.

2. Про роботу Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України по погашенню заборгованості зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, відшкодуванню фактичних витрат на виплату пільгових пенсій.

Інформувала т.в.о. начальника Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Фабриченко О.Є.

3. Про стан адміністрування єдиного соціального внеску по м. Прилуки станом на 01.11.2017 року.

Інформував перший заступник начальника Прилуцької ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Головенець Є.В.

4. Про стан наповнення державного і місцевого бюджетів станом на 01.11.2017 року.

Інформував перший заступник начальника Прилуцької ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Головенець Є.В.

5. Про результати моніторингу відомостей застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за серпень 2017, що містять ознаки порушення законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування та «тіньової» зайнятості населення.

Інформувала т.в.о. начальника Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Фабриченко О.Є.

Секретар комісії Л.Г.Геєць

Динаміка погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста у 2017 році станом на 1 листопада 2017 року (додається).

Як владнати конфлікт трудових відносин?

Розбіжності між сторонами соціально-трудових відносин, не вирішення яких має підстави для реєстрації Національною службою посередництва і примирення колективного трудового спору (конфлікту) на виробничому та територіальному рівнях (детальна інформація).

З метою уникнення загострення конфліктних ситуацій, відділення НСПП звертається до всіх заінтересованих сторін соціально-трудових відносин приділити особливу увагу питанням забезпечення реалізації державних соціальних гарантій у сфері праці на підприємствах, установах та організаціях районів і міст області відповідно до ст.24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

У разі виникнення передумов соціальної напруги та розбіжностей у трудових колективах підприємств, установ та організацій області (незалежно від форм власності і організаційно - правових форм господарювання) з питань порушення вимог законодавства про працю, колективних договорів, угод, тощо до відділення НСПП мають право звертатися як сторони конфлікту, так і органи влади, зацікавлені в стабілізації стану соціально-трудових відносин на відповідній території.

Спеціалісти відділення НСПП завжди готові надати необхідні юридичні консультації і методичні рекомендації з метою сприяння вирішенню кожної конкретної проблемної ситуації у відповідності до Закону України „Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)”.

Відділення НСПП в Чернігівській області знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39, кімната 909; тел.: 77-62-77.

Про виплату у 2017 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни (додається).

Інформація про заробітну плату та її виплати в м.Прилуки у 2016 році (додається).

Зміни в трудовому законодавстві з 1 січня 2017 року (додається).

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

У зв’язку з прийняттям Законів України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 6 грудня 2016 року №1774-VIII з 1 січня 2017 року мінімальну заробітну плату встановлено в розмірі 3200 грн.

Відповідно до вище викладеного розділи колективних договорів, що стосуються оплати праці потребують внесення змін.

Телефон для довідок 7-11-50 (каб. 60-61 відділ праці управління праці та соціального захисту населення міської ради).

Інформація про ведення соціального діалогу (додається)

Відмінність страйку від інших акцій соціального протесту (додається)

Як діяти, якщо ви вирішили оголосити страйк (додається)

Назад