Назад

ЗАПРОШЕННЯ на Свято Подяки для людей з інвалідністю, дітей сиріт та самотніх громадян похилого віку

23 вересня 2018 року за підтримки Київської міської державної адміністрації відбудеться грандіозний всеукраїнський захід — Свято Подяки.

Кожній людині час від часу необхідно чути слова які надихають, особливо якщо історіями своїх перемог поділяться люди, чий успіх досягнув світових масштабів! Цього року гостями Свята Подяки будуть світові зірки: актор Голлівуду - Стівен Болдвін, чемпіон світу з боксу - Менні Пакьяо, відомий британський співак - Мартін Сміт.

Організатори заздалегідь розпочали підготовку до цього свята. Одним з найважливіших завдань, яке ми ставимо перед собою е безпечне, комфортне та зручне розташування поважних гостей заходу, а саме:

- всіх громадян, які мають інвалідність;

- дітей сиріт;

- самотніх громадян похилого віку, а також осіб, що їх супроводжують.

Для цієї категорії людей передбачена спеціально відведена зона, яка буде облаштована зручними сидіннями та іншими зручностями - безпосередньо перед сценою та біля КМДА (Київської міської державної адміністрації, вул. Хрещатик, 36).

Вхід до зони для поважних гостей та осіб, що супроводжують їх безкоштовний, але буде здійснюватись при наявності спеціального пропускного браслету, який ми надішлемо Вам на найближче до Вас відділення Нової Пошти - безкоштовно! Для того, щоб отримати безкоштовний пропускний браслет, необхідна обов'язкова попередня реєстрація! для цього Вам необхідно внести до реєстраційної форми дані про себе, та особи, що Вас супроводжує (якщо вона необхідна) або групи людей вказаних категорій, яку Ви запросили.

Форма індивідуальної реєстрації (1 особа + 1 особа, що супроводжує) знаходиться за цим посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/е/1 FAIpQLScVUH6a3PaU7zUZ6AwrJjfYo _glppzh7bbXtOZr519XTRvs kA/viewform

Форма реєстрації для групи осіб знаходиться за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/е/1 FAIpQLSezYtQZsY6j4bv5kcs51 jYWOyVTT8hRcxIm94B7H 17FUBes -g/viewform

Звертаємо Вашу увагу на те, що кількість місць в зоні для поважних гостей,обмежена, тому не зволікайте, реєстрація триватиме до 19 вересня!

Важлива інформація про захід:

Захід відбудеться: 23 вересня (неділя).

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 36 (біля Київської міської державної адміністрації). Час проведення: 18:00 — 22:00, просимо звернути увагу - рекомендований час для прибуття до зони для поважних гостей з 16:30 до 17:30.

Якщо у Вас виникли запитання, або Ви потребуєте допомоги при заповненні реєстраційної форми, надсилайте листи на е-таі1: sviatopodyaki@gmail.com або звертайтесь за телефонами:

067-411-33-99 - Ігор;

097-675-18-04, 063-725-01-56 - Юлія.

Подробиці події:

https://www.youtube. сот/watch?v=7YX7tAJ SmgY&feature=youtu.be Для організаторів є дуже важливим, щоб Ви мали змогу отримати задоволення та приємні враження від заходу! Прийдіть та надихніться для наступного кроку на шляху до своєї мрії! 3 нетерпінням очікуємо на зустріч з Вами!

До уваги учасників АТО!

Управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради направляє учасників антитерористичної операції та учасників Революції Гідності на психологічну реабілітацію в санаторії:

1. ТОВ «Санаторій «Токарі» (адреса: 42215, Сумська обл.., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96).

2. ПАТ «Мотор Січ» відокремлений підрозділ санаторій «Райдуга» (адреса: 31200, Хмельницька обл., м. Волочинськ, вул. Запорізька).

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради (м. Прилуки, вул. Київська, 281, каб. № 49, тел. 04637-71156).

Інформація про санаторій Райдуга (додається).

Інформація про санаторій Токарі (додається).

До уваги підприємств, установ, організацій!

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», прохання подати до управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради списки осіб, яким цю допомогу буде виплачено за місцем роботи чи перебування на обліку.

Списки прохання надавати в електронній формі, у форматах .xlsx, .xls на електронну адресу: sobespl@ukrpost.ua та додатково копію у паперовому вигляді на адресу управління: м. Прилуки, вул.. Київська, 281.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України (№170 14.03.2018 року) встановлено допомогу на 2018 рік у таких розмірах:

 • особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи — 3 685,00 грн.;

II групи — 3 265,00 грн.;

III групи — 2 845,00 грн.;

 • учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1 265,00 грн.;

 • особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 3 685,00 грн.;

 • членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, — 630,00 грн.;

 • учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога — 525,00 грн.

Виплату особам, місце проживання яких не зареєстровано в Прилуках, здійснюватиметься після перевірки факту виплати за зареєстрованим місцем проживання.

Додаткова інформація за тел.: 7-10-17 або 7-11-56.

Постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 року № 785 і від 7 лютого 2007 року № 150" (додається).

Для оплати вартості навчання за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів необхідно:

Перший крок. Заявник звертається (із заявою) до територіального відділення Фонду за місцем реєстрації проживання і надає наступні документи:

 • копію паспорта (1,2, 11 сторінки);

 • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (у разі якщо заявник - фізична особа є внутрішньо переміщеною особою) згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2015р. №676);

 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або паспорта з позначкою щодо наявності права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;

 • копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності (для дітей-інвалідів - висновок ЛКК);

 • копію індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю (дитини- інваліда);

 • копію документа державного зразка про освіту (повну загальну середню освіту, базову загальну освіту);

 • копію сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти (за наявності);

 • повідомлення навчального закладу, що підтверджує його готовність надати освітні послуги особі з інвалідністю;

документ, що підтверджує вартість надання освітніх послуг за навчальний рік посеместрово.

Другий крок. Між надавачем освітніх послуг, платником (відділенням Фонду) та одержувачем послуг (студентом, учнем) укладається договір про відшкодування витрат на навчання та перекваліфікацію.

Третій крок. Територіальне відділення Фонду відшкодовує навчальному закладу витрати за навчання особи з інвалідністю в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисом на відповідний бюджетний рік, у міру надходження коштів з Державного бюджету України шляхом посеместрового переказу коштів на рахунок навчального закладу в безготівковому порядку за умови відсутності в особи з інвалідністю незадовільних оцінок за результатами екзаменаційної сесії за попередній семестр.


Для передплати друкованих періодичних видань за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів необхідно надати до відділення Фонду наступні документи:

заяву особи з інвалідністю І та II груп в установленій формі;

копію паспорта (1, 2, 11 сторінки);

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або паспорта з позначкою щодо наявності права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;

копію довідки МСЕК про встановлення інвалідності.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, наша адреса:

14017, м. Чернігів, вул. Вячеслава Радченка, 14 тел.: (0462) 67-28-51, Е - mаіl: fszicg@ukr.net

контактна особа: Ярослава Широян.

Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1057 від 27.12.2017 року «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» (інформація додається).

До уваги роботодавців!

Статтею 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» № 875-ХІІ від 21.03.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) (далі - Закон) передбачено, що підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює вісім і більше осіб (далі - роботодавці), самостійно реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів (далі - відділення Фонду) за своїм місцезнаходженням.

Порядок реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 року (далі - Постанова №70), встановлює процедуру реєстрації роботодавців у відділенні Фонду.

Новостворені роботодавці, в яких кількість працюючих, для яких це місце роботи є основне, збільшилася до восьми і більше осіб, реєструються у відділенні Фонду до 1 лютого року, що настає за роком створення або збільшення кількості працюючих.

Роботодавці зобов'язані .зареєструватися у відділенні Фонду в період з 1 січня по 1 лютого поточного року у разі, якщо у попередньому році кількість працюючих, для яких це місце роботи є основне, збільшилася до 8 і більше осіб.

Пунктом 2 Порядку постанови № 70 передбачено, що роботодавці реєструються у відділеннях Фонду за місцем їх державної реєстрації як юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців.

Для реєстрації роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) до відділення Фонду відповідну заяву за формою, затверджену наказом № 98.

Підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, подають (надсилають) також копію довідки про включення їх до реєстру неприбуткових установ, видану органом ДФС .

Реєстрація роботодавців проводиться безоплатно.

Згідно із абзацом першим ст. 19 Закону для роботодавців установлено норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

Роботодавці самостійно здійснюють працевлаштування інвалідів в рахунок нормативів робочих місць виходячи з вимог ст. 18 цього Закону.

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за формою № 10-ПІ (далі – Звіт) подають усі роботодавці, у яких працює за основним місцем роботи від восьми і більше осіб. Звіт складається щороку і до 1 березня, що настає після звітного періоду, подається або надсилається рекомендованим листом за місцем їх державної реєстрації до відділення Фонду.

Подання до відділення Фонду звітності в електронному вигляді не передбачено.

Бланки заяви про реєстрацію та Звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів (http:www.ispf.gov.ua).

За більш детальною інформацією можна звернутися до Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів:

14017, м. Чернігів, вул. В.Радченка, 14.

Контактний телефон, факс: (0462 ) 67-28- 51.

Е-mаіl: fszicg@ukr.net.

Про здійснення реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю та оплати вартості навчання осіб з інвалідністю у вищих навчальних закладах (додається).

Про впровадження моделі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та перейменування Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» (інформація додається).

Інформацію про впровадження моделі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю

Інформація щодо окремих форм викладених у положенні про державні реабілітаційні установи для дітей з інвалідністю (інформація додається).

Інформація щодо окремих форм викладених у положенні про державні реабілітаційні установи щодо впровадження моделі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю, які досягли повноліття (інформація додається).

Інформація про Грантову програму прямої допомоги від посольства Австралії в Україні

Повідомляємо про Грантову програму прямої допомоги від Посольства Австралії в Україні. Фінансування здійснюється на некомерційній основі особам, громадським групам, неурядовим організаціям, школам, органам місцевого самоврядування та іншим організаціям, що займаються розвитком.

Дедлайн – 18 вересня 2017 року (київський час).

Максимальна сума гранту – 60,000 AUD (Австралійських доларів).

Пріоритетні напрямки:

 • Освіта;

 • Охорона здоров’я;

 • Розширення прав і можливостей жінок та гендерна рівність;

 • Підтримка людей з обмеженими можливостями;

 • Допомога людям, що постраждали від конфлікту на сході України (ВПО);

 • Економічні засоби існування;

 • Продовольча безпека та права людини.

Заявку необхідно відправляти на AustEmbKyiv@dfat.gov.au з написом “Заява Програми прямої допомоги та назву організації, що подає заявку” у темі електронного листа.

У 2016-2017 роках посольством Австралії в Україні було профінансовано 7 проектів в Україні.

Детально: http://dfat.gov.au/people-to-people/direct-aid-program/Pages/direct-aid-program.aspx та http://sbiz.club/9179/60-000-avstralijskyh-dolariv-na-realizatsiyu-proektu-grantova-programa-vid-posolstva-avstraliyi-v-ukrayini/

Запрошуємо на виступ Ніка Вуйчича людей, які мають інвалідність!

Повідомляємо, що 17 вересня о 19:30 в місті Києві на вулиці Хрещатик (біля ЦУМу (вул. Хрещатик, 38) Нік Вуйчич зустрінеться із громадянами з особливими потребами.

Подробиці за посиланням: https://www.facebook.com/NickVujicicUkraine/

Вхід до зони для людей з інвалідністю та супроводжуючих їх осіб – безкоштовний, але буде здійснюватись по спеціальним бейджам, які будуть видаватись на вході до зони. Для того, щоб отримати бейдж, необхідна обов’язкова попередня реєстрація! Для цього необхідно внести до реєстраційної форми дані про себе, супроводжуючої особи (якщо вона необхідна) або групи людей з інвалідністю, яку ви запросили та надіслати форму на e-mail: yulia_roman83@ukr.net.

Лист-запрошення Романенко Юлії координатора по роботі з людьми, які мають інвалідість (додається).

Форма реєстрації на виступ Ніка Вучича (додається).

У разі запитань або необхідна допомога при заповненні реєстраційної форми, звертайтесь за телефонами: 097-675-18-04; 063-725-01-56, Юлія.Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів БЕЗКОШТОВНО проводить професійне навчання осіб з інвалідністю І, ІІ, ІІІ груп віком від 16 років, у тому числі учасників АТО, які мають інвалідність (інформація додається).

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЖИТОМИРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА - ІНТЕРНАТУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ НА 2017 - 2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ (БЕЗКОШТОВНО) До ВИЩОГО професійного училища -інтернату приймаються особи віком від 15 до 45 років, що мають інвалідність, стан здоров'я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією. Вище професійне училище - інтернат здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій:

На базі 9 класів

- Оператор комп'ютерного набору - Кухар. Кондитер.

Електромеханік з ремонту та обслуговування (Термін навчання 2,5р.)

лічильно-обчислювальних машин; (Термін навчання Зр.)

- Оператор комп'ютерного набору. Секретар керівника; (Термін навчання З р.)

Випускникам видається атестат про одержання повної загальної середньої освіти та диплом про набуту професію

На базі 11 класів

Оператор комп'ютерного набору

Офісний службовець (бухгалтерія); (Термін навчання 1,5р.)

Кухар. Кондитер; (Термін навчання 1,5 р.)

Оператор комп'ютерного набору.

Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин; (Термін навчання 1,5 р.)

Оператор комп'ютерного набору.

Соціальний робітник; (Термін навчання 1,5р.)

Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття. Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття. (Термін навчання 1,5 р.)

Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин; (Термін навчання 1,5 р.)

Випускникам видається диплом про набуту професію.

На базі спеціалізованих загальноосвітніх шкіл для дітей зі зниженим слухом

- Взуттьовик з індивідуального пошиття взуття Взуттьовик з пошиття ортопедичного взуття; (Термін навчання 1,5 р.)

- Кухар. Кондитер.(Термін навчання 1,5р.)

Випускникам видається диплом про набуту професію.

Учні одержують стипендію, забезпечуються 4-разовим харчуванням, послугами лікарів, проживанням в гуртожитку. Здійснюється безкоштовне обслуговування перукарем, взуттьовиком тощо. В училищі працюють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, прикладного мистецтва та інші.

Для зарахування на навчання абітурієнти подають такі документи:

1. Заяву на ім'я директора.

2. Направлення на навчання відділу міського (районного) управління праці та соціального захисту населення з № пенсійної справи, погоджене з центром зайнятості населення

3. Довідку ЛКК про можливість навчання певній професії.

4. Довідку медико - соціальної експертної комісії або медичний висновок для осіб до 18 років та форму(картку) індивідуальної програми реабілітації інваліда.

5. Документ про освіту.

6. Медичну довідку (форми 086-у) з відмітками нарколога та психіатра

7. Довідку з місця проживання про склад сім'ї,

8. Шість фотокарток розміром 3x4 см.

9. Ксерокопію паспорта або свідоцтва про народження. Військовий квиток подається особисто.

10. Три поштових конверта, папку для паперів,

11. Ксерокопію ідентифікаційного номера.

12. Ксерокопію посвідчення потерпілого від аварії на ЧАЕС (за наявності)

13. Ксерокопію посвідчення про інвалідність,

14. Швидкозшивач та 10 файлів.

Зарахування на навчання проводиться без вступних іспитів, без результатів зовнішнього незалежного оцінювання, після співбесіди та тестування в приймальній комісії, на підставі конкурсу свідоцтв та атестатів про освіту.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ ПОДАЮТЬСЯ ДО 20 СЕРПНЯ

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ 1 ВЕРЕСНЯ

Адреса: 10029, м. ЖИТОМИР вул.Небесної Сотні, 43, телефони: 47-32-71,47-32-74 (приймальна директора), 47-32-77 (факс) моб. (068) 677-62-03: (093) 408-32-47 ztvpui@gmail.ruЗмінено Порядок забезпечення учасників антитерористичної операції виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні

До уваги осіб з інвалідністю!

До уваги осіб, які потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами

Відповідно до графіку виїздів Чернігівського протезно-ортопедичного цеху на 2017 рік, прийом громадян протезистами у м.Прилуки буде проводитись 13 березня та 9 жовтня 2017 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який знаходиться за адресою: м.Прилуки, вул. Короленко, 8.

Для оформлення направлень на виготовлення протезно-ортопедичних виробів необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради (м.Прилуки, вул.Київська, каб.№ 49), консультації за телефоном 7-11-56)

До уваги керівників підприємств

усіх форм власності та господарювання!!!

Порядком подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.07 № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», передбачено подання звіту про зайнятість і працевлаштування інвалідів роботодавцями щороку до 1 березня відділенням Фонду, в яких вони зареєстровані, за формою № 10-ПІ (річна). Форму звітності та Інструкцію щодо її заповнення затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10.02.07 № 42 та зареєстровано Міністерством юстиції України від 13.02.07 за № 117/13384.

УВАГА! Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів за звітний 2016 рік (форма № 10-ПІ /річна поштова/) відповідно до чинного законодавства надається тільки в паперовому вигляді, офіційним представником суб’єкта господарювання до Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (за місцем реєстрації) або рекомендованим листом до 1 березня 2017 року (за адресою: 14017, м. Чернігів, вул. В.Радченка, буд. 14).

Звіт форма 10-ПІ (додається).

Порядок відшкодування учасникам АТО проїзду для проходження психологічної реабілітації (додається).

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурс грантів на започаткування професійної діяльності ВПО з інвалідністю в рамках проекту «Розширення можливостей для працевлаштування внутрішньо перемсіщених осіб з інвалідністю»

До відома громадських об’єднань, що опікуються питаннями захисту прав осіб з інвалідністю!

Наказ Мінсоцполітики від 09.08.2016 року №855 щодо питань комплексної реабілітації осіб з інвалідністю (додається).

Типове положення про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю(додається).

Шановні громадяни!

Просимо ознайомитися з наказом Мінсоцполітики «Про затвердження Державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності».

НАКАЗ (додається).

До уваги учасників антитерористичної операції! (додається)

Для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, інших утворених відповідно до закону військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, а також працівників підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення в Чернігівській області реалізовується Програма з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників із числа учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку).

Просимо всіх бажаючих даної категорії звертатися до управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради за адресою: м. Прилуки вул. Київська, 281 каб. 49, каб. 51 або звертатися за телефонами 7-10-17, 7-11-56.

Пропозиції Освітні послуги щодо можливих напрямів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників (додається)

Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

УМОВИ

забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням: 31.03.2015 року постановою Кабінету Міністрів України № 200 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.

Цей Порядок визначає:

Механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою «Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» на забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 та пункту 1 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі особи).

 Категорії осіб, які мають право на забезпечення безкоштовними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:

1. Учасники бойових дій – щороку терміном на 18–21 день.

2. Інваліди війни – позачергово щороку терміном на 18–21 день.

3. Інваліди із захворюванням нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій, з них:

I і II групи – у санаторії спинального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

III групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18–21 день.

Документи які необхідно подати  для взяття на облік щодо забезпеченя безкоштовною путівкою до санаторно-курортного закладу:

1. Заява.

2. Медична довідка лікувальної установи за формою 070/О.

3. Оригінал і копія «Посвідчення учасника бойових дій» або «Посвідчення інваліда війни».

4. Оригінал і копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Знімаються з обліку:

Особи, які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуваннямв в органах соціального захисту населення, але в поточному році одержали безкоштовну путівку. 

Повторне взяття на облік здійснюється на підставі копії (дубліката) довідки для одержання путівки на санаторно-курортне лікування, що долучена до попередньої справи, якщо строк її дії закінчився.

Супровід інвалідів 1 групи:

Путівками без лікування забезпечуються громадяни, що супроводжують інвалідів 1 групи (за винятком інвалідів з наслідками трави і захворюваннями хребта та спинного мозку), яким за висновком лікувально-профілактичного закладу необхідна постійна стороння допомога. Якщо інвалід 1 групи здатний обслуговувати себе самостійно, видається відповідна довідка лікувально-профілактичного закладу. Інваліда 1 групи не можуть супроводжувати інваліди 1 групи та особи, які не досягли 18-річного віку.

Оплата вартості проїзду супровіднику інваліда-спінальника:

Громадянам, які супроводжують інвалідів 1 та 2 груп до санаторіїв спінального профілю, путівки не видаються, а лише оплачується проїзд (двічі до санаторію та двічі в зворотному напрямку) у транспорті загального користування (залізничному або автомобільному) згідно з поданими проїздними квитами. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.

Для одержання більш детальної інформації просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 281, кабінет № 49.

Телефон для довідок 7-11-56.

Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та

послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і

неповнолітніх осіб з інвалідністю

(* - передрук даного матеріалу або його частин без дозволу Мінсоцполітики не дозволяється)

¹- перелік не містить видів матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, передбачених для осіб з інвалідністю законодавством про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, за професійною ознакою, про ветеранів війни, про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та ін.;

² - для правильного розуміння та користування пільгами рекомендується попередньо ознайомлюватися із нормативно-правовими актами, зазначеними після конкретного вида матеріального забезпечення, пільги, гарантії та послуги. Із усіма нормативно-правовими актами, вказаними нижче, можливо ознайомитися на офіційному веб-порталі Верховної Ради України (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/main);

³ - місцеві органи влади можуть надавати додаткові пільги та матеріальну допомогу різним категоріям населення за рахунок коштів власних бюджетів (закони України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про місцеві державні адміністрації”)

Деякі види матеріального забезпечення

Назад