Назад


Прилуцька міська організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

АНІЩЕНКО Артем Юрійович

Округ №8

Гімназія №5

(вул.Вокзальна: 8–14, 32–36, 38, 40–46, 54; вул.Київська: 170, 172 к.А, 174; вул.Костянтинівська: 106–110; вул.Миколаївська: 117;

вул.Юрія Коптєва: 3, 5, 25, 27–31, 35–37; вул.1 Травня: 97–99)

Час і місце прийому, телефон

Міський Будинок культури (каб.№17)

остання середа

місяця з 13:00 до 16:00

моб. тел. 066-36-38-227


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

БАРНАШ Дмитро Васильович

Округ №7

Філія школи №7

(вул.Земська: 3–5, 9–9А, 15, 21, 23, 25, 29, 31, 37, 39, 44–77;

вул.1 Травня: 48–50 к.А, 52, 54, 56, 73, 87; пров.Овражний)

Час і місце прийому, телефон

вул.

моб. тел.


Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у місті Прилуки Чернігівської області

ГАВРИШ Олексій Михайлович

Округ №33

ЗОШ №12

Військове містечко № 12: 150–157; Військове містечко № 17

Час і місце прийому, телефон

остання середа місяця

з 09:00 до 12:00

моб. тел. 050-675-70-60


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

ГЛУЩЕНКО Олександр Євгенович

Округ №28

ДНЗ №19

(в'їзд Густинський, в'їзд Ковалевської, в'їзд Конотопський, в'їзд Лапинський,

вул.Боброва: 1–68; вул.Густинська, вул.Ковалевської, вул.Межова, вул.Незалежності: 1–66; вул.Піщана, вул.Шмідта: 27–31, 33–87; пров.Густинський, пров.1 Боброва, пров.1 Межовий, пров.2 Боброва, пров.2 Межовий, пров.3 Межовий)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 2 Заудаївського мікрорайону

(вул. Тургенєва, 38-А)

моб. тел.095-899-62-43


Прилуцька міська партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

ДАНОВСЬКА Надія Василівна

Округ №34

ДНЗ (військове містечко)

(військове містечко № 12: 1–148, в/ч А1832, в/ч А2442, в/ч А2816, в/ч А4245,

в/ч А4245 к.В/Ч, в/ч А26385, в/ч А42180, в/ч 64204; В/Ч А4245)

Час і місце прийому, телефон

Цілодобово у телефонному режимі за моб.тел. 066-469-36-34


Прилуцька міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка

ДРАЧУК В'ячеслав Володимирович

Округ №15

ЦТДЮ і ЗОШ №14

(вул.Гнідаша: 16, 18, 20–24, 26–26А, 28, 30; вул.Костянтинівська: 115–149 к.А,

151–151 к.А, 153, 155, 159, 161, 163–163 к.1Б, 165, 167–169;

вул.Садова: 64–70, 80, 90, 93–97, 99, 101–103 к.Б, 105–107, 109, 111)

Час і місце прийому, телефон

вул.Вокзальна, 50

(будівля райспоживспілки)

кожен другий понеділок

з 09:00 до 11:00

тел. 3-03-79


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

ДУБОВИК Олександр Олександрович

Округ №21

Центральна бібліотека ім.Любові Забашти

(вул.Гнідаша: 56, 58, 60, 62–77; вул.Київська: 216–216 к.А, 230–230 к.Д,

327–329, 331, 333, 335–335 к.3; вул.Комсомольська: 3, 5–5 к.В, 7, 9, 11, 13, 18–42; вул.Червоноармійська: 80, 84; вул.Ярмаркова: 41–41 к.1, 70, 72, 74–74 к.А, 76–82)

Час і місце прийому, телефон

Центральна міська бібліотека

ім.Любові Забашти (вул.Котляревського,65)

остання середа кожного місяця

з 16:00 до 18:00

моб. тел. 050-313-08-35


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

ДУБРОВСЬКИЙ Ігор Віталійович

Округ №6

Школа №7

(вул.Бособрода: 108; вул.Київська: 164, 275, 279; вул.Костянтинівська: 89, 91–101; вул.Миколаївська: 114–116 к.А, 118–122; вул.Незалежності: 78–82;

вул.Юрія Коптєва: 2, 4–4 к.А, 6–22, 26 к.Б–26 к.В, 34, 58–74)

Час і місце прийому, телефон

вул. Юрія Коптєва, 10/1,

щоп’ятниці з 17:00

моб.тел. 095-087-00-39


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

ДУДЕНОК Олександр Миколайович

Округ №19

СПТУ

(в'їзд 2 Ярмарковий, вул.Берегова: 62, 72–87, 89, 91, 95, 97;

вул.Гнідаша: 36, 38, 40, 42–55, 57, 59, 61; вул.Гоголя: 82–115;

вул.Київська: 339/1, 341 к.А, 343–343 к.2, 345, 347–347 к.3, 349, 351, 353, 355;

вул.Ярмаркова: 1–40, 41 к.2–54, 60, 62, 64, 66, 68, 88–114)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 1 Центрального мікрорайону

(вул.1 Травня,97)

моб. тел. 095-160-11-11


Прилуцька міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка

ЄРЕМЕНКО Андрій Вікторович

Округ №2

Дослідна станція (вул.Вавілова,16)

(вул.Ждановича, вул.Інтернаціоналістів, вул.Київська: 10–12, 14, 16, 18, 20, 22–22 к.А, 24–89, 91, 93, 95–99, 101, 103–103 к.А, 105–107, 109–109А, 111–111 к.А, 113, 115, 117, 119, 121–121 к.А, 123, 125–125 к.А, 127, 129, 133–143, 145–149, 151, 153, 155, 157–163, 165–169, 171, 173, 175–179, 181–185, 187, 191–193 к.3, 195, 197, 199; вул.Маслова, вул.Низова, вул.Нова, вул.Носенка, вул.Панченка, вул.Трубарівська, вул.Чкалова, пров.Некрасова, пров.Низовий, пров.Трубарівський, пров.Чкалова, пров.1 8 Березня, пров.2 8 Березня)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 4 мікрорайону

М’ятно-дослідної станції (вул.Вавілова, 22);

остання середа кожного місяця, 14:00

тел. 7-01-20


Прилуцька міська організація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

ЗАДОРОЖНЯ Світлана Володимирівна

Округ №4

Прилуцьке медичне училище

(в'їзд Квашинський, в'їзд Козачий, в'їзд 1 Костянтинівський, в'їзд 1 Травня, вул.Ветеранська: 2, 6, 8, 10, 12–14, 16–18, 22, 24, 26, 28, 30–34, 36, 38–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–99; вул.Іванівська: 53 к.А, 55, 57–92; вул.Костянтинівська: 2–48, 50, 52, 54, 66–70, 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90–90 к.3; вул.Котовського, вул.1 Козача, вул.1 Травня: 2–47, 51, 53, 55, 57–67; вул.2 Козача, пров.Ветеранський, пров.Лікарняний, пров.Прорізний, пров.1 Бособрода, пров.1 Змагання, пров.1 Іванівський, пров.1 Костянтинівський, пров.2 Андріївський, пров.2 Бособрода, пров.2 Змагання, пров.2 Костянтинівський, пров.2 1 Травня, пров.3 Змагання)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 4 мікрорайону М’ятно -дослідної станції (вул.Вавілова,22);

остання середа кожного місяця з 13:00 до 16:00

тел. 7-01-20

моб.тел. 050-731-48-07


Прилуцька міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка

ІЛЮХІН Анатолій Вікторович

Округ №26

Школа №10

(в'їзд Цегельний, вул.Київська: 236–236 к.А, 238, 240, 242, 244–250 к.1, 252–252 к.А, 254–258, 260, 262, 264–266 к.А, 268, 270, 272–274, 359–411; вул.Костянтинівська: 227–227 к.Б, 229, 231 к.1А, 233, 235–239; вул.Коцюбинського: 3–18, 20; вул.Михайлівська: 45–49 к.А, 51, 53, 55, 59–67; вул.Перемоги: 73–86, 88, 90–92, 94, 96, 100, 106, 108–110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 130, 132, 134; вул.Соборна: 82, 85–159, 161–163, 165–167, 169–169 к.А; вул.Червоноармійська: 43, 45, 47, 49–79, 81–83, 85; вул.Шевченка: 102, 104–104 к.А, 106, 108, 114–116, 118, 120, 122, 124, 126–128, 130, 132, 134, 138, 140–140 к.1А, 142, 144, 150, 152, 154, 156, 158–162, 164, 170, 172, 174, 176, 178, 180–182, 184; вул.Щорса: 72, 74–133, 135, 141, 143; пров.1 Коцюбинського, пров.2 Коцюбинського, пров.2 Кустівський, пров.2 Соборний,

пров.2 Удайський, пров.2 Шевченка, пров.2 Щорса)

Час і місце прийому, телефон

моб.тел. 066-199-79-69


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

КАШПУР Ігор Володимирович

Округ №3

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

(в'їзд Андріївський, в'їзд Бособрода, в'їзд Військовий, в'їзд Чапаєва, вул.Алгазіна, вул.Андріївська: 1–103, 105–105 к.А, 107, 109, 111, 113, 115; вул.Бособрода: 1–69 к.1Б; вул.Калініна, вул.Київська: 90, 92, 94, 100, 102, 104, 108, 110, 112, 114, 116, 118–118 к.2, 120, 122, 124–124Б, 126, 128, 130–132 к.2, 203–215, 217–229, 231–233, 235, 237–237 к.А, 239, 241, 243 к.А; вул.Миколаївська: 1–67/1; вул.Партизанська, вул.Чапаєва, вул.Щербакова, пров.Матросова, пров.Партизанський, пров.Чапаєва, пров.Щербакова)

Час і місце прийому, телефон

Міська рада, каб.№18

остання середа кожного місяця

з 14:00 до 16:00

моб.тел. 067-506-62-88


Прилуцька міська організація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

КІЧА Владислав Валерійович

Округ №29

ЗОШ №13

(в'їзд Боброва, в'їзд 1 Іоасафа Бєлгородського, в'їзд 2 Іоасафа Бєлгородського, вул.Бабушкіна, вул.Волочаївська, вул.Георгія Вороного, вул.Іоасафа Бєлгородського, вул.Миру, вул.Тургенєва, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.Шмідта: 1–26 к.А, 32–32 к.А; пров.Волочаївський, пров.Піщаний, пров.Сосновий, пров.Тургенєва, пров.Фабричний, пров.Чайковського, пров.Шмідта, пров.1 Пирогівський, пров.2 Пирогівський)

Час і місце прийому, телефон

вул.Незалежності, 78,

Робочі дні з 10:00 до 15:00


Прилуцька міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка

КОВНІР Олександр Сергійович

Округ №5

Школа №2

(в'їзд Опанасівський, в'їзд Тупий, в'їзд 1 Миколаївський, в'їзд 2 Миколаївський, вул.Бособрода: 70–102; вул.Ветеранська: 3–5, 7–7 к.1, 9, 11, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37–37 к.Б, 41, 43, 45, 47, 49, 51; вул.Земська: 2–2 к.А, 8 к.2, 10–14 к.1, 20, 22, 24, 28–28 к.2, 30, 32–36 к.А, 38, 40; вул.Іванівська: 1–52, 54, 56; вул.Київська: 144, 150, 152–152/1 к.1Б, 154, 156 к.1–156 к.4, 251, 253, 259, 261–261 к.2, 263, 267, 269, 271–271 к.А; вул.Костянтинівська: 49, 51, 53, 55–65, 71, 73–75, 77, 79–79 к.А, 81, 83, 85; вул.Миколаївська: 70–112;

вул.Незалежності: 68–70В; пров.2 Іванівський)

Час і місце прийому, телефон

Громадська приймальня народного депутата України Олега Ляшка

(м.Прилуки, вул.Київська, буд.313/3)

кожна п’ятниця місяця

з 12:00 до 13:00

моб. тел. 066-906-39-96


Прилуцька міська організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

КОЗИК Олександр Дмитрович

Округ №14

ЗОШ №14 і ЦТДЮ

(вул.Вокзальна: 19–31, 37, 39; вул.Гімназична: 73, 75, 77–90 к.1Б; вул.Котляревського: 90–90 к.3, 92, 94, 96, 100–102; вул.Миколаївська: 131–140; вул.1 Травня: 107–135)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 1 Центрального мікрорайону (вул.1 Травня,97)

остання середа кожного місяця

тел. 3-43-88


Прилуцька міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка

КОПАЧЕВСЬКИЙ Віктор Іванович

Округ №10

Філія школи №3

(в'їзд Саксаганського, в'їзд 18 Вересня, вул.Олега Кошового, вул.Піонерська, вул.Саксаганського, вул.18 Вересня, пров.Піонерський, пров.Саксаганського, пров.1 Олега Кошового, пров.18 Вересня, пров.2 Олега Кошового, пров.3 Олега Кошового, пров.4 Олега Кошового)

Час і місце прийому, телефон

Громадська приймальня народного депутата України Олега Ляшка

(м.Прилуки, вул.Київська, буд. 313/3),

щодня, крім вихідних


Прилуцька міська партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

ЛАТИШ Світлана Василівна

Округ №11

Служба транспорту високовольтних мереж

(вул.Артема, вул.Богданівська, вул.Валентика, вул.Данчичева, вул.Добросусідська, вул.Дубогаївська, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Климачівська,

вул.Колгоспна: 1–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Нечуя-Левицького, вул.Полтавська, вул.Сєрова, вул.Сухоярівська, вул.Тімірязєва, вул.Тополина, вул.Франка: 34–36, 38, 40–52, 54–56, 58–118; вул.Фрунзе: 29, 31, 33, 35, 37, 39–118; вул.Хуторянська, вул.Яблунівська, вул.Яготинська, вул.30 років Жовтня: 2–2 к.А, 4, 6, 8, 10, 12, 14–14 к.А; пров.Валентика, пров.Сєрова, пров.Тімірязєва, пров.Фрунзе, пров.1 Дослідний, пров.2 Дослідний, пров.3 Дослідний, пров.30 років Жовтня, пров.4 Дослідний)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 3 мікрорайону Рокитний (вул.Саксаганського,5);

остання середа кожного місяця з 14:00

тел. 3-20-01


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

МАЗУРЕНКО Володимир Григорович

Округ №20

Центральна міська бібліотека

ім.Любові Забашти

(вул.Котляревського: 41, 43, 45, 47, 49–49 к.А, 51–51 к.А, 53, 57–59, 65–65 к.А, 67–69, 71, 73, 77, 81, 83, 85–87, 91, 93–93 к.А, 95, 97–99 к.2; вул.Михайлівська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22–22 к.А, 24–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56; вул.Пушкіна: 21, 23, 25–29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47–83, 85, 87, 89, 91, 93, 95; вул.Соборна: 43–81Б, 83–83 к.А; вул.Шевченка: 50, 52, 54–54 к.А, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72, 74, 76–101, 103, 105; пров.Гастелло, пров.Жуковського, пров.Котляревського, пров.Михайлівський, пров.Північний, пров.2 Пушкіна, пров.5 Грудня)

Час і місце прийому, телефон

Центральна міська бібліотека

ім.Любові Забашти (вул.Котляревського, 65)

кожна третя субота місяця

з 15:00 до 17:00

моб.тел. 050-632-36-09


Прилуцька міська партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

НАЗІМ Володимир Іванович

Округ №1

Дослідна станція (вул.Вавілова,16)

(вул.Ботанічна, вул.Вавілова, вул.Дубинського, вул.Заїздська, вул.Західна,

вул.Київська: 2–9, 13, 15, 17–17 к.А, 19–19А, 21–21 к.2, 23; вул.Коробова, вул.Лермонтова, вул.Ніжинська, вул.Чернігівська, вул.Юрченка, пров.Західний, пров.Ніжинський,

пров.1 Заїздський, пров.1 Лермонтова, пров.1 Чернігівський, пров.1 Юрченка, пров.2 Заїздський, пров.2 Лермонтова, пров.2 Чернігівський, пров.3 Заїздський, пров.3 Лермонтова)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 4 мікрорайону М’ятно-дослідної станції (вул.Вавілова,22)

остання середа кожного місяця, 14:00

тел. 7-01-20


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

НЕЧАЙ Олександр Іванович

Округ №24

Школа №9

(в'їзд 1 Богунський, в'їзд 1 Вишневий, в'їзд 2 Богунський, вул.Богунська, вул.Чернишевського, вул.Ярмаркова: 55–59, 61, 63, 65–65 к.А, 67, 69, 71, 73, 75, 118–138; пров.Воровського, пров.Ладанський, пров.Лесі Українки, пров.Островського, пров.Пирятинський, пров.Східний, пров.Фізкультурника, пров.1 Пушкіна, пров.1 Східний, пров.1 1 Травня, пров.1-й Гетьмана Івана Виговського, пров.2 Східний, пров.2-й Гетьмана Івана Виговського)

Час і місце прийому, телефон

вул.Перемоги, 170

остання середа місяця з 15:00 до 17:00

тел. 5-38-16


Прилуцька міська партійна організація Аграрної партії України

ПАХОМОВ Дмитро Анатолійович

Округ №30

Філія школи №13

(в'їзд Кар’єрний, вул.Боброва: 70–120; вул.Гірняка, вул.Замостянська, вул.Кар’єрна, вул.Колективна, вул.Лісна, вул.Фабрична, пров.Гірняка, пров.Тютюновий, пров.1 Замостянський, пров.2 Замостянський, пров.3 Замостянський, пров.4 Замостянський)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 2 Заудаївського мікрорайону (вул.Тургенєва, 38-А)

остання середа кожного місяця

тел. 7-45-72


Прилуцька міська партійна організація Аграрної партії України

ПРАВОСУД Олександр Михайлович

Округ №27

КСН №5

(в'їзд Польовий, вул.Аерофлотська, вул.Богдана Хмельницького: 2–4, 6, 8, 10; вул.Герцена, вул.Дачна, вул.Єгорівська, вул.Київська: 278, 282–302, 304, 306–312 к.А, 314, 320 к.А, 322, 324–326, 330, 332, 334, 336–338, 340, 342, 344, 346, 348 к.А–348 к.Б, 350, 352–352 к.А, 354, 413–519; вул.Костянтинівська: 245–283; вул.Коцюбинського: 19, 24–62; вул.Луначарського, вул.Пархоменка, вул.Перемоги: 87, 89, 93, 95, 97–97А, 101–105 к.А, 107, 111, 113, 115, 117; вул.Підлісна, вул.Плискунівська, вул.Поліни Осипенко: 3–7, 9, 11, 13, 15, 17–21; вул.Польова: 1–34; вул.Раскової: 1–21; вул.Руська, вул.Соборна: 160, 164, 168, 170–214 к.А; вул.Шевченка: 183, 186–225; пров.Городній, пров.Луначарського, пров.Пархоменка, пров.Польовий, пров.Руський, пров.Трудовий, пров.1 Шевченка)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 5 Плискунівського мікрорайону (вул.Київська,473)

моб.тел. 095-045-16-99


Прилуцька міська організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

РОЖКО Артем Миколайович

Округ №12

ДНЗ №2

(вул.Вокзальна: 47–53, 55–61; вул.Володарського, вул.Дружби Народів, вул.Едуарда Усова, вул.Енгельса, вул.Зелена, вул.Зелена 744 км, вул.Колгоспна: 5, 7–7 к.А, 9, 11, 13, 15, 17–73; вул.Короленка, вул.Короленка 743км, вул.Малківська, вул.Паризької Комуни: 13, 15, 17–60; вул.Садова: 116–116 к.А, 118, 120, 122, 124, 126, 139–151; вул.Франка: 2–33, 37, 39, 53, 57; вул.Фрунзе: 1–28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.1 Південна, вул.1 Травня: 68–72 к.А, 74–78; вул.2 Південна, вул.30 років Жовтня: 1 к.А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–58; пл.Привокзальна, пров.Енгельса, пров.Залізничний, пров.Франка, пров.1 Зелений, пров.1 Колгоспний)

Час і місце прийому, телефон

вул.Костянтинівська, 109, кв.4

понеділок, середа, п’ятниця з 09:00 до 16:00

тел. 3-45-91


Прилуцька міська організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

РОЖКО Микола Васильович

Округ №11

Служба транспорту високовольтних мереж

(вул.Артема, вул.Богданівська, вул.Валентика, вул.Данчичева, вул.Добросусідська, вул.Дубогаївська, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Климачівська, вул.Колгоспна: 1–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; вул.Нечуя-Левицького, вул.Полтавська, вул.Сєрова, вул.Сухоярівська, вул.Тімірязєва, вул.Тополина, вул.Франка: 34–36, 38, 40–52, 54–56, 58–118; вул.Фрунзе: 29, 31, 33, 35, 37, 39–118; вул.Хуторянська, вул.Яблунівська, вул.Яготинська, вул.30 років Жовтня: 2–2 к.А, 4, 6, 8, 10, 12, 14–14 к.А; пров.Валентика, пров.Сєрова, пров.Тімірязєва, пров.Фрунзе, пров.1 Дослідний, пров.2 Дослідний, пров.3 Дослідний, пров.30 років Жовтня,

пров.4 Дослідний)

Округ №17

Центр науково-технічної творчості молоді

(в'їзд Галаганівський, в'їзд Котляревського, в'їзд 1 Береговий, в'їзд 1 Гоголя, в'їзд 2 Гоголя, в'їзд 3 Гоголя, вул.Берегова: 1–59, 63–69; вул.Вокзальна: 3–7; вул.Галаганівська, вул.Гімназична: 1–25, 28, 30, 32–32 к.2, 34, 36, 38; вул.Гоголя: 1–78; вул.Котляревського: 1–36; вул.Набережна, вул.Пушкіна: 1–20, 22, 24, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46; вул.Садова: 1–30, 32; вул.Соборна: 3–5; вул.Шевченка: 2–49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75; пров.Валовий, пров.Набережний, пров.2 Гімназичний, пров.3 Гімназичний)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 3 мікрорайону Рокитний (вул.Саксаганського,5)

остання середа кожного місяця з 14:00

тел. 3-20-01


Прилуцька міська партійна організація політичної партії «НАШ КРАЙ»

РУДЕНКО Іван Григорович

Округ №31

ДНЗ №27

(в'їзд Будівельників, в'їзд 1 Гостинний, в'їзд 2 Гостинний, вул.Будівельників,

вул.Варвинська, вул.Гвардійська: 92–98; вул.Голубівська, вул.Гостинна, вул.Дідівська, вул.Івківська, вул.Індустріальна: 13; вул.Копилівська, вул.Лохвицька, вул.Миколи Куриленка, вул.Нафтовиків, вул.Перемоги: 163, 176–204; вул.Половецька, вул.Польова: 100–102; вул.Степова, вул.Чехова, пров.Голубівський, пров.Лохвицький, пров.2 Чехова,

пров.3 Чехова, пров.4 Чехова)

Час і місце прийому, телефон

моб. тел. 050-313-98-49


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

САКАДЬОЛ Павло Олексійович

Округ №9

Школа №3

(в'їзд Ракітний, в'їзд Фрунзе, в'їзд Челюскінців, в'їзд 1 Фрунзе, в'їзд 2 Фрунзе, в'їзд 3 Фрунзе, в'їзд 4 Фрунзе, в'їзд 5 Фрунзе, в'їзд 6 Фрунзе, в'їзд 7 Фрунзе, вул.Андріївська: 104, 106, 108, 110–110 к.А, 112, 114, 118–161 к.А; вул.Зіньковича, вул.Молодіжна,

вул.Паризької Комуни: 2–12, 14, 16; вул.Ракітна, вул.Спартака, вул.Челюскінців, пров.Заводський, пров.Зіньковича, пров.1 Андріївський, пров.1 Молодіжний, пров.1 Ракітний, пров.2 Молодіжний, пров.2 Ракітний, пров.3 Молодіжний, пров.4 Молодіжний)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 3 мікрорайону Рокитний (вул.Саксаганського,5)

остання середа кожного місяця з 14:00

тел. 3-20-01

моб.тел. 066-924-75-74


Прилуцька міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка

ТРЕТЯЧЕНКО Дмитро Віталійович

Округ №22

Школа №6

(вул.Костянтинівська: 150–150 к.Б, 152, 154–154 к.А, 156–156 к.Б, 160, 162, 164, 166, 170–175, 177, 179, 181, 187, 189, 191, 193–195, 197, 199–199 к.І, 203, 205, 207, 209–209 к.А, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223–223 к.Д; вул.Пушкіна: 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–103, 105–107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129; пров.Іподромний)

Час і місце прийому, телефон

Громадська приймальня народного депутата України Олега Ляшка

(м.Прилуки, вул.Київська, буд.313/3)

остання п’ятниця місяця з 09:00 до 16:00

моб. тел. 093-119-69-00


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

ТЮТЮННИК Іван Васильович

Округ №16

Гімназія №1

(вул.Гімназична: 27, 29, 31, 33, 35–35 к.2, 37, 39–72 к.А, 74–74 к.В, 76; вул.Гнідаша: 4–15, 17, 19, 25, 27, 29, 33–35 к.В, 37, 39–39 к.А, 41; вул.Київська: 180–180 к.315, 186, 188, 194, 196–196 к.3, 198, 303, 305–305 к.2, 313, 319, 321, 323; вул.Котляревського: 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 64–64 к.А, 66, 70, 72, 74–76, 78–80, 82, 84; вул.Садова: 31–31 к.А, 33–63, 73–79, 81–89, 91; вул.Соборна: 2, 6–40; пров.Кузнєчний, пров.1 Гімназичний, пров.1 Соборний)

Час і місце прийому, телефон

Громадська приймальня ВО «Свобода» ( вул.Юрія Коптєва,10, кв.1 ),

остання п’ятниця кожного місяця о 12:00

моб.тел. 050-384-66-38


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

ШАМРАЙ Анатолій Васильович

Округ №18

Профілакторій «Нафтовик»

(в'їзд Величківський, в'їзд Червоноармійський, в'їзд Щорса, в'їзд 1 Політвідділу,

в'їзд 2 Береговий, в'їзд 2 Політвідділу, в'їзд 2 Удайський, в'їзд 3 Береговий, в'їзд 4 Гоголя,

в'їзд 5 Гоголя, вул.Берегова: 88, 90, 94, 96, 98–171; вул.Берегова Рута, вул.Волошинівська, вул.Гоголя: 117–194; вул.Лугова, вул.Михайлівська: 3, 5, 7, 9, 11, 13–13 к.А, 15, 17–19, 21, 23, 29, 31, 33, 35, 37–37 к.А, 39, 41, 43; вул.Перемоги: 1–71; вул.Червоноармійська: 1–42, 44, 46; вул.Шарапівська, вул.Шевченка: 107, 111–113, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 131, 133, 135–137, 139, 141, 143, 145–149, 151, 153, 155, 157, 163, 165–169, 171, 173, 175, 177, 179;

вул.Щорса: 1–71, 73–73 к.А; пров.Волошинівський, пров.Прирічний, пров.1 Удайський, пров.1 Червоноармійський, пров.2 Червоноармійський, пров.3 Удайський)

Час і місце прийому, телефон

Міська рада , кабінет №28 щопонеділка

тел. 3-41-19


Прилуцька міська організація політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП»

ШЕВЕЛЬ Олег Миколайович

Округ №25

Педколедж і школа №9

(в'їзд 2 Вишневий, вул.Авіації, вул.Білецького-Носенка, вул.Богдана Хмельницького: 5, 7, 9, 13–46; вул.Гайдара, вул.Добролюбова, вул.Костянтинівська: 176–176 к.1, 178, 180, 182, 188, 190, 192, 196, 198, 200–202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224–226, 228, 230, 232, 234; вул.Перемоги: 119, 121, 123, 125, 127–129, 131, 133–133 к.А, 135–162, 164–172; вул.Поліни Осипенко: 8, 10, 12, 14, 16, 27–49; вул.Польова: 37–94; вул.Раскової: 24–81 к.А; вул.Щорса: 134, 136–140, 142, 144–179; пров.Гайдара, пров.1 Богунський, пров.1 Чехова, пров.2 Богунський, пров.3 Костянтинівський)

Час і місце прийому, телефон

Комітет самоорганізації населення № 7 мікрорайону 273 кварталу (вул.Гвардійська,88/2)

остання середа кожного місяця з 15:00 до 17:00

моб. тел. 050-262-25-68


Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у місті Прилуки Чернігівської області

ШАБАЛТАС Марія Миколаївна

Округ №32

ДНЗ №27

(в'їзд 1 9 Січня, в'їзд 2 9 Січня, вул.Ватутіна, вул.Гвардійська: 54–88 к.2; вул.Грушевського, вул.Журавська, вул.Залізнична: 62–82; вул.Індустріальна: 2–7А; вул.Ладанська, вул.Лесі Українки: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29–51; вул.Лісовської, вул.Макаренка, вул.Могилевського, вул.Островського: 38, 40, 42–61; вул.Польова: 102 к.А–112; пров.Ватутіна)

Час і місце прийому, телефон

вул.Київська, 216/4

щопонеділка та щовівторка з 09:00 до 15:00

моб. тел. 095-870-71-24


Прилуцька міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

ЯЦЕНКО Євгеній Миколайович

Округ №23

Школа №9

(в'їзд Воровського, в'їзд 1 Ярмарковий, в'їзд 1-й Гетьмана Івана Виговського,

в'їзд 2-й Гетьмана Івана Виговського, в'їзд 3-й Гетьмана Івана Виговського, вул.Войкова, вул.Воровського, вул.Гвардійська: 2–50; вул.Гетьмана Івана Виговського, вул.Залізнична: 1–56; вул.Комсомольська: 2, 4, 6, 8, 10, 12–12 к.А, 14–16 к.В; вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–22, 24, 26, 28; вул.Льва Толстого, вул.Ольги Кобилянської, вул.Островського: 1–37, 39, 41; вул.Перемоги: 206–228; вул.Пирятинська,

вул.Пушкіна: 104–104 к.А, 108–108 к.А, 110, 112, 114, 116–116 к.А,

118, 120, 122, 124, 126, 128–128/1, 130–173; вул.Східна)

Час і місце прийому, телефон

моб.тел. 093-281-12-21


Прилуцька міська організація партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

ЯЩЕНКО Людмила Володимирівна

Округ №13

ЗОШ №14 і ДНЗ №2

(вул.Гімназична: 96–138; вул.Садова: 98–98 к.1А, 100, 104, 108–108 к.А, 110–110 к.1, 117–117 к.Б, 119, 121, 123, 125, 127–137; пров.1 Паризької Комуни, пров.1 Південний, пров.2 Зелений, пров.2 Колгоспний, пров.2 Паризької Комуни, пров.2 Південний, пров.3 Південний, МШС)

Час і місце прийому, телефон

Школа №14

щопонеділка та щосереди з 12:00 до 13:00 або після 17:00

тел. 3-31-79

моб.тел. 096-485-61-29


Назад