Назад

ПОЛОЖЕННЯ про постійні комісії Прилуцької міської ради(додається)

Постійна депутатська комісія з питань регламенту,

депутатської етики, законності, правопорядку, охорони

прав, свобод і законних інтересів громадян


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада в комісії

1.

ДРАЧУК

Вячеслав Володимирович

Голова комісії

2.

ВОЛОШИН

Дмитро Олександрович

Заступник голови комісії

3.

ГАВРИШ

Олексій Михайлович

Секретар комісії

4.

КІЧА

Владислав Валерійович


5.

САКАДЬОЛ

Павло Олексійович




Постійна депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів та цін

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада в комісії

1.

ЯЦЕНКО

Євгеній Миколайович

Голова комісії

2.

КОЗИК

Олександр Дмитрович

Заступник голови комісії

3.

ШАБАЛТАС

Марія Миколаївна

Секретар комісії

4.

МАЗУРЕНКО

Володимир Григорович


5.

КОВНІР

Олександр Сергійович


6.

РУДЕНКО

Іван Григорович



Постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та управління комунальним майном

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада в комісії

1.

ГЛУЩЕНКО

Олександр Євгенович

Голова комісії

2.

КОПАЧЕВСЬКИЙ

Віктор Іванович

Заступник голови комісії

3.

ЗАДОРОЖНЯ

Світлана Володимирівна

Секретар комісії

4.

ТРЕТЯЧЕНКО

Дмитро Віталійович


5.

КАШПУР

Ігор Володимирович



Постійна депутатська комісія з питань будівництва, земельних відносин, екології та природних ресурсів

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада в комісії

1.

ТЮТЮННИК

Іван Васильович

Голова комісії

2.

ДУДЕНОК

Олександр Миколайович

Заступник голови комісії

3.

ІЛЮХІН

Анатолій Вікторович

Секретар комісії

4.

НАЗІМ

Володимир Іванович


5.

ПАХОМОВ

Дмитро Анатолійович


6.

РОЖКО

Микола Васильович


7.

ШЕВЕЛЬ

Олег Миколайович



Постійна депутатська комісія з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, підприємництва, транспорту, зв’язку та регуляторної політики

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада в комісії

1.

РОЖКО

Артем Миколайович

Голова комісії

2.

ЄРЕМЕНКО

Андрій Вікторович

Заступник голови комісії

3.

НЕЧАЙ

Олександр Іванович

Секретар комісії

4.

ДАНОВСЬКА

Надія Василівна


5.

ДУБРОВСЬКИЙ

Ігор Віталійович



Постійна депутатська комісія з питань освіти, медицини, молоді, культури, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада в комісії

1.

ПРАВОСУД

Олександр Михайлович

Голова комісії

2.

АНІЩЕНКО

Артем Юрійович

Заступник голови комісії

3.

ЯЩЕНКО

Людмила Володимирівна

Секретар комісії

4.

ДУБОВИК

Олександр Олександрович


5.

ЛАТИШ

Світлана Василівна



Назад