01 січня 2020 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2019 рік.

Просимо Вас відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації. Обов’язково перевірте інформацію, що відображена у Вашій декларації, після її подання та розміщення в Реєстрі.

Пам’ятайте, що Закон «Про запобігання корупції» передбачає 7 днів для подання виправленої декларації.

Нагадуємо, кампанія з декларування триватиме до 1 квітня 2020 року. Вчасно подана декларація – це Ваш авторитет і Ваш спокій.

Для переходу до Реєстру натисніть на зображення:

В цьому відео НАЗК звертає увагу на нові і важливі аспекти кампанії декларування 2020 року.

Зверніть увагу, що більшість інформації, необхідної Вам для заповнення декларації, міститься у відкритих державних реєстрах:

1. Державний реєстр речових прав на нерухоме майноhttps://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1&is_registry=1&is_registry_ch=-%201&is_free_ch=-1&keywords=&usertype=all&without_login=-1&is_free=-1

2. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Тут ви можете знайти інформацію для заповнення розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї». https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=6&is_registry=1&is_registry_ch=-%201&is_free_ch=-1&keywords=&usertype=all&without_login=-1&is_free=-1

3. Єдиний державний реєстр МВС. Він містить інформацію про транспортні засоби, які перебувають в особи на праві власності чи користування. (https://igov.org.ua/service/1397/general)

4. Реєстр застрахованих осіб Пенсійного фонду України. Такий реєстр містить інформацію про отримані протягом року доходи. (http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoInsurer)

5. Крім того, відомості про доходи можна отримати, сформувавши запит в особистому кабінеті на сайті Державної фіскальної служби за посиланням (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/login.jspx)

6. Власникам повітряних суден, а також морського та річкового транспорту радимо перевірити інформацію у Реєстрі цивільних повітряних суден України (http://avia.gov.ua/reyestr-tsivilnih-povitryanih-suden-ukrayini/), Судновій книзі України, Державному судновому реєстрі (http://dsbt.gov.ua/storinka/adminposlugy-0)

7. Інформацію щодо зареєстрованих патентів на винаходи, корисні моделі, промислові знаки та іншу, що необхідна для заповнення розділу 6 «Нематеріальні активи» можна знайти за посиланнямhttp://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=44de1e87-ad16-476b-b0aa-%208a8a1f8aeb27&tag=VidomostiDerzhavnikhRestriv

 

З правилами користування зазначеними реєстрами можна ознайомитись на сайтах відповідних органів держаної влади. Слід також пам'ятати, що інформація, яка міститься у таких реєстрах, може бути не завжди повною та періодично оновлюється.

 

Матеріали, розроблені НАЗК, для ознайомлення за посиланнями:

https://nazk.gov.ua/rozyasnennya 

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya 

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy 

https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo 

Відділ по роботі з кадрами Прилуцької міської ради

 

Шановні суб’єкти декларування! З 01.01.2019 розпочався черговий етап електронного декларування в Україні.

Згідно з вимогами Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані у строк до 01.04.2019 подати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік.
Упродовж семи днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію

Подати декларацію

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

Разом з тим відповідно до пункту 5 розділу VII Закону України «Про електронні довірчі послуги», електронний цифровий підпис та посилений сертифікат відкритого ключа, що його підтверджує, видані відповідно до вимог Закону України «Про електронний цифровий підпис» до набрання чинності цим Законом, використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис (далі КЕП) та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим Законом.

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні просимо Вас виконати такі дії:

1. Перевірити термін дії та працездатність Вашого КЕП для роботи з Реєстром.

​Для отримання інформації про термін дії КЕП треба завантажити посилений сертифікат особистого КЕП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі – АЦСК), в якому Ви отримали КЕП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату КЕП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат КЕП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифіката сплинув, Ви не зможете користуватись КЕП, в тому числі подавати електронні документи до Реєстру. Тоді Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий КЕП. Зазначаємо, що Національне агентство не є АЦСК. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінціhttps://portal.nazk.gov.ua у полі: «АЦСК».  

Після отримання нового КЕП Вам необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua  і скористатись посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» вказати електронну поштову скриньку, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі, та натиснути кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна КЕП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни КЕП необхідно перейти за посиланням у листі, після цього у полі АЦСК обрати акредитований центр сертифікації ключів, в якому Ви отримали новий КЕП, обрати файл нового КЕП, вказати пароль від нового КЕП та натиснути кнопку «Змінити КЕП». Після успішного виконання вказаних дій з’явиться повідомлення про розгляд Вашої заявки. Заявки на зміну КЕП розглядаються протягом 1 доби у робочий час. Ви можете здійснити спробу входу до Реєстру з новим КЕП через вказаний час та не очікувати листа з подальшими інструкціями.

Для перевірки працездатності КЕП Ви можете скористатись online-сервісом накладання КЕП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Результатом успішної перевірки буде повідомлення: «ПІДПИС НАКЛАДЕНО УСПІШНО, ЦІЛІСНІСТЬ ДАНИХ ПІДТВЕРДЖЕНО».

Якщо при накладенні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який Вам видав КЕП.

Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром.

Зберігайте Ваш ключ КЕП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі, та пароль від неї у захищеному місці.

2. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв’язку з цим для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).

Інструкція зі зміни електронної поштової скриньки

1. Якщо Ваша електронна поштова скринька з якою Ви зареєструвались у Реєстрі, підпадає під обмеження або Ви втратили доступ до неї, для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно:

  • створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку

  • після цього слід авторизуватися в Реєстрі за адресою: https://portal.nazk.gov.ua за допомогою КЕП

  • перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий е-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail»

  • на нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни поштової скриньки перейдіть за посиланням у листі, повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька

Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстру не потрібно отримувати новий КЕП!

2. Якщо Ваша електронна поштова скринька, з якою Ви зареєструвались у Реєстрі, підпадає під обмеження або Ви втратили доступ до неї та при цьому ви отримали новий КЕП, необхідно:

  • створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку, з якої необхідно написати лист на адресу електронної пошти [email protected]. У темі листа зазначити: змінено КЕП та e-mail.

  • у тексті листа зазначити Ваше П.І.Б.реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) та правильну (нову) адресу персональної електронної поштової скриньки.

  • через деякий час Ви отримаєте відповідь та наступну інструкцію по зміні КЕП в Реєстрі:

1. Натисніть кнопку «Я змінив свій особистий ключ»
2. Вкажіть електронну адресу, яка зазначена у Вашому персональному електронному кабінеті.
3. Натисніть кнопку «Вислати код відновлення»
4. Зайдіть в поштову скриньку
5. Знайдіть лист «Зміна кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ»
6. Для зміни кваліфікованого електронного підпису (ЕЦП) перейдіть за посиланням
7. Оберіть Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (АЦСК)
8. Оберіть файл особистого ключа
9. Вкажіть пароль від особистого ключа
10. Натисніть кнопку «Змінити кваліфікований електронний підпис (ЕЦП)»
11. Увійдіть до системи за посиланням https://portal.nazk.gov.ua/login
Після виконання запропонованих дій Ви можете здійснити вхід до Реєстру з новим КЕП.
У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти [email protected], при цьому:

  • направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;

  • у темі листа зазначайте суть Вашого питання;

  • у листі необхідно зазначити Ваші П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання, за необхідності до листа додати скріншоти (зображення екрана) з Вашою помилкою.

Також нагадуємо, що:

  • Суб’єкти декларування, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Декларація суб’єкта декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подається не пізніше дня такого припинення. Якщо припинення зазначених функцій відбулося з ініціативи роботодавця, декларація подається не пізніше двадцяти робочих днів з дня, коли суб’єкт декларування дізнався чи повинен був дізнатися про таке припинення. Декларація суб’єкта декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими таким суб’єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду. Останнім днем такого періоду є день, що передує дню подання декларації. Під раніше поданими деклараціями розуміються як декларації, що були подані до Реєстру відповідно до Закону.

  • Суб’єкти декларування, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності (до 1 квітня) подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

  • У разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (96 050 грн з 01.01.2019), зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство (шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції «Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані»)

  • У разі відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидентавідповідний суб’єкт декларування зобов’язаний у десятиденний строк письмово повідомити про це Національне агентство у встановленому ним порядку, із зазначенням номера рахунка і місцезнаходження банку-нерезидента.

 

ВІДДІЛ ПО РОБОТІ З КАДРАМИ ІНФОРМУЄ!

01 січня 2019 року розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

 

Просимо Вас відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації. Обов’язково перевірте інформацію, що відображена у Вашій декларації, після її подання та розміщення в Реєстрі.

 

Пам’ятайте, що Закон «Про запобігання корупції» передбачає 7 днів для подання виправленої декларації.

 

Нагадуємо, кампанія з декларування триватиме до 1 квітня 2019 року. Вчасно подана декларація – це Ваш авторитет і Ваш спокій.

 

Зверніть увагу, що більшість інформації, необхідної Вам для заповнення декларації, міститься у відкритих державних реєстрах:

1. Державний реєстр речових прав на нерухоме майно https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=1&is_registry=1&is_registry_ch=-%201&is_free_ch=-1&keywords=&usertype=all&without_login=-1&is_free=-1

2. Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Тут ви можете знайти інформацію для заповнення розділів 8 «Корпоративні права» та 9 «Юридичні особи, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї». https://kap.minjust.gov.ua/services?product_id=6&is_registry=1&is_registry_ch=-%201&is_free_ch=-1&keywords=&usertype=all&without_login=-1&is_free=-1

3. Єдиний державний реєстр МВС. Він містить інформацію про транспортні засоби, які перебувають в особи на праві власності чи користування. (https://igov.org.ua/service/1397/general)

4. Реєстр застрахованих осіб Пенсійного фонду України. Такий реєстр містить інформацію про отримані протягом року доходи. (http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoInsurer)

5. Крім того, відомості про доходи можна отримати, сформувавши запит в особистому кабінеті на сайті Державної фіскальної служби за посиланням (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/login.jspx)

6. Власникам повітряних суден, а також морського та річкового транспорту радимо перевірити інформацію у Реєстрі цивільних повітряних суден України (http://avia.gov.ua/reyestr-tsivilnih-povitryanih-suden-ukrayini/), Судновій книзі України, Державному судновому реєстрі (http://dsbt.gov.ua/storinka/adminposlugy-0)

7. Інформацію щодо зареєстрованих патентів на винаходи, корисні моделі, промислові знаки та іншу, що необхідна для заповнення розділу 6 «Нематеріальні активи» можна знайти за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=44de1e87-ad16-476b-b0aa-%208a8a1f8aeb27&tag=VidomostiDerzhavnikhRestriv

 

З правилами користування зазначеними реєстрами можна ознайомитись на сайтах відповідних органів держаної влади. Слід також пам'ятати, що інформація, яка міститься у таких реєстрах, може бути не завжди повною та періодично оновлюється.

 

Матеріали, розроблені НАЗК, для ознайомлення за посиланнями:

https://nazk.gov.ua/rozyasnennya

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy

https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo

 

Відділ по роботі з кадрами інформує!

 

 

Повідомляємо, що відповідно до статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації” проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються не пізніш, як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття.

Відповідно до Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Прилуцької міської ради Почесною грамотою нагороджуються трудові колективи, окремі особи за високі трудові досягнення, успіхи в реалізації програм економічного та соціального розвитку, активну громадську діяльність, роботу по вихованню підростаючого покоління, особистий внесок у розвиток культури, науки, охорони здоров’я, миротворчу, благодійну діяльність, захист державних інтересів з нагоди загальнодержавних та професійних свят. Нагородження до дня народження: ювілей 50, 60 років здійснюється для працівників бюджетної сфери міста Прилуки, а 90, 95, 100 років — для мешканців міста Прилуки.

Клопотання про нагородження подаються до міської ради не пізніше ніж за 35 днів до визначеної дати вручення.

Тому для дотримання норм чинного законодавства та належної роботи структурних підрозділів міської ради, наголошуємо на необхідності подавати клопотання відповідно до визначених термінів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів:1280