Назад

​​​​Інформація щодо підготовки заявок на конкурси
та до донорських організацій у І півріччі 2020 року

У першому кварталі поточного року для оцінювання на онлайн-платформі конкурсу з відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку https://new.dfrr.minregion.gov.ua розміщено вісім проєктів від м.Прилуки.

Протягом першого півріччя проєктні заявки, інформаційні матеріали підготовлені та подані структурними підрозділами міської ради, організаціями, установами, ОСББ та активними мешканцями на оголошені конкурси від Посольства Німеччини в Україні (2 заявки), Посольства Японії в Україні, Турецького агентства зі співробітництва та координації в Україні, Корпусу Миру США в Україні (2 заявки), культурного проєкту Гуртобус, благодійного фонду LEGO Foundation, міжнародної програми House of Europe (2 заявки), Українського культурного фонду, програми «Студії живої історії 2020», програми «Всеукраїнського громадського бюджету» в Чернігівській області, Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні, програми ЄС «Місцеві органи влади: партнерства для сталих міст 2020», Міністерства соціальної політики України, Ради Європи, ДУ «Фонд енергоефективності», Міжнародного фонду «Відродження» (2 заявки), Представництва Європейського Союзу в Україні, Klitschko Foundation.

 

Шановні прилучани!
Пропонуємо вам ознайомитися з грантовими програмами

Грантовий дайджест на листопад 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на жовтень 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на вересень 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на серпень 2020 року (додається)

Грантовий Дайджест на липень 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на червень 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на травень 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на квітень 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на березень 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на лютий 2020 року (додається)

Грантовий дайджест на січень 2020 року (додається)

 

У допомогу підприємцю: брошюра щодо європейських інструментів для розвитку МСП

Європейський Союз та його держави-члени пропонують українському малому та середньому бізнесу (МСБ) широкий спектр допомоги у вигляді грантів, вигідних кредитів та інших можливостей. Вони дозволяють МСБ вдосконалити свою діяльність в Україні, вийти на ринки ЄС та знайти там бізнес партнерів. Водночас, більша частина підприємців не використовують цю підтримку.

У цій брошурі зібрано корисні посилання та інфографіки з алгоритмами, які допоможуть українському МСБ скористатися можливостями від Європейського Союзу. Автори також проаналізували причини, що заважали зробити це раніше.

Завантажити (брошюру тут).

 

Назад