Назад

Шановні прилучани!
Пропонуємо вам ознайомитися з грантовими програмами

Грантовий Дайджест на листопад 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на жовтень 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на вересень 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на серпень 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на липень 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на червень 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на травень 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на квітень 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на березень 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на лютий 2019 року (додається)

Грантовий Дайджест на січень 2019 року (додається)

 

Постійнодіючі грантові програми (інформація додається)

 
 
 
 

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2020  році

Проекти (програми, заходи) для участі в конкурсі можуть подавати інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за 6 місяців до оголошення конкурсу.

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі в конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію наступних цілей та пріоритетних завдань:

 1. Вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування.

 2. Організація процесу інформування жителів області щодо здійснення реформ

 3. Організація навчальних форумів, семінарів, лекцій, для громадських рад при районних державних адміністраціях, виконавчих комітетах міських рад та їх структурних підрозділах.

 4. Забезпечення захисту інформаційного простору Чернігівської області.

 5. Проведення інформаційних кампаній, спрямованих на розвиток патріотичного і волонтерського рухів на території області, а також заходів, що пропагують ідею єдності та цілісності країни.

 6. Організація заходів гуманітарної політики та політики національної пам’яті щодо відзначення видатних подій, вшанування відомих діячів та історичних постатей, які зробили вагомий внесок в історію країни та області.

 7. Популяризація літератури та читання, гуманітарної ролі книги.

У межах конкурсу можуть бути підтримані такі види діяльності:

 1. Організація спрямованих на реалізацію цілей та пріоритетних завдань конкурсу конференцій, круглих столів, конгресів, симпозіумів, тренінгів, курсів, навчальних семінарів, фестивалів, виставок тощо.

 2. Випуск книжок, підручників, довідників, брошур, інформаційних листівок.

 3. Розробка та друк методичних матеріалів.

 4. Підготовка та друк аналітичних матеріалів.

 5. Проведення соціологічних опитувань, фокусних груп, анкетувань.

 6. Проведення інформаційних кампаній.

 7. Організація висвітлення у ЗМІ певного виду діяльності.

Обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 30 тис. гривень.

За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 85% вартості програми (проекту, заходу). Решта 15% необхідного обсягу фінансування проекту (програми, заходу) мають бути забезпечені інститутом громадянського суспільства у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі: оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду тощо.

Конкурсні пропозиції приймаються з 29.03.2019 до 29.08.2019 включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Шевченка, 7, каб. 8, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Деталі Конкурсу за посиланням: http://cg.gov.ua/index.php?id=28034&tp=1

 

 

Конкурс «Краща громадська ініціатива 2018»

Уже багато років Спілка «Громадські ініціативи України» збирає практики роботи громадських ініціатив на місцевому рівні, а з 2018 року випускає дайджест «Історії успіху громадських ініціатив». Конкурс і дайджест є майданчиками для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інновацій у роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

Які ініціативи ми шукаємо?

У першу чергу ми шукаємо ініціативи з невеликих міст і сіл, які зможуть стати прикладом для однодумців в інших громадах, шукаємо як ініціативи, що впроваджують щось нове, так і ті, які успішно впроваджують вже відомий досвід. Важливо, що ваша ініціатива може бути реалізована як громадською організацією так і ініціативною групою чи навіть однією людиною.

Хто може взяти участь

Громадські організації, ініціативні групи громадян, а також просто окремі особи, які реалізували в своїй невеликій громаді цікаву і корисну ініціативу.

Тематики ініціатив

Ми не обмежуємо вас в тематиках і плануємо відзначити під час форуму ініціативи в таких номінаціях:

 • краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища

 • краща ініціатива у сфері волонтерства

 • краща ініціатива у сфері в сфері залучення громадян

 • краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю

 • краща ініціатива у сфері місцевого розвитку

 • краща ініціатива у сфері роботи з інвалідністю

 • краща ініціатива у сфері культури

 • краща ініціатива у сфері розвитку благодійності

Терміни

Дедлайн конкурсу – 30 вересня 2019 року

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму та відправити її на адресу civilukraine@gmail.com з темою листа «Краща громадська ініціатива 2018».

Детальніше про Конкурс за посиланням: http://ngonetwork.org.ua/vstygnit-rozpovisty-pro-svoyu-mistsevu-gromadsku-initsiatyvu-do-30-veresnya/.

 

 
 
Проект «Україна – Норвегія» 
«Перепідготовка і соціальна адаптація 
військовослужбовців та членів їх сімей в Україні»
 

Проект «Україна-Норвегія» реалізується в нашій державі з 2003 року і є одним із наймасштабніших міжнародних проектів на території України.

Метою проекту є зменшення впливу негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України для звільнених у запас військовослужбовців, учасників АТО і членів їх сімей та сприяння розвитку співпраці між двома країнами.

Завдання проекту:

 • професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці України з метою підвищення їх професійної конкурентоспроможності;
 • психологічна реабілітація учасників проекту з метою підвищення їх мотивації до активної соціальної адаптації в громадянське суспільство з ринковою системою відносин;
 • правова адаптація військовослужбовців та членів їх сімей з метою підвищення соціальної захищеності в умовах життя в громадянському суспільстві;
 • сприяння у працевлаштуванні учасників проекту з метою поліпшення умов життя сімей військовослужбовців;
 • сприяння у створенні власного (сімейного) бізнесу в умовах високого рівня безробіття в Україні, реалізації організаторських здібностей військовослужбовців та формуванні класу законослухняних платників податків;

Основу проекту складає професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у правовій та соціальній адаптації до умов громадянського суспільства.

Виконавцями основної частини проекту є Чернігівський національний технологічний університет і норвезький університет NORD, які організують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраною спеціальністю в обсязі 500 академічних годин (з яких 10 годин викладають викладачі норвезького університету). Громадська організація «Чернігів Європейський» є партнерською організацією, що набирає навчальну групу, забезпечує психологічну реабілітацію та сприяє у працевлаштуванні учасників.

Проект є соціальним. Для військовослужбовців та дорослих членів їх сімей участь у Проекті безкоштовна.

Перепідготовка відбувається за спеціальностями (програмами), які користуються попитом на ринку праці в Чернігівській області:

 • Організація підприємницької діяльності;
 • Інтернет технології в бізнесі та WEB дизайн;
 • Підприємництво у сфері туристично-ресторанного бізнесу;
 • Підприємництво у сфері оздоровчо-рекреаційної діяльності.

Професійна перепідготовка для військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія» відбувається два рази на рік: весняний семестр (лютий-травень) та осінній семестр (вересень-грудень).

Для отримання інформації про програми, які будуть діяти в поточному році звертатися до координатора проекту від Чернігівського національного технологічного університету – Коленіченко Тетяни Іванівни тел.: 096-21-33-816; тел.: 093-51-65-856

Більш детальну інформацію про проект можна дізнатися за посиланнями:
https://www.facebook.com/groups/1548045162179419 
http://ifsa.kiev.ua/

 

ГРАНТ "МЕТЕЛИК":

$ 10 000 ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ

Маєте ідею перспективного соціального проекту та потребуєте коштів на її реалізацію? UGS оголошує запуск нової ініціативи - гранту «Метелик», що надає грошову підтримку у розмірі до 10 тисяч доларів задля фінансування зусиль української молоді, спрямованих на соціальні зміни в країні. Дедлайн - 15 липня 2019 року.

Команда підтримає ефективні, реалістичні та довгострокові ініціативи - ті, що мають найбільшу ймовірність створити «ефект метелика» в суспільстві. Окрім фінансового забезпечення, вона надаватиме менторську підтримку та допомагатиме одержувачам гранту втілити їхні ідеї в життя.

Крайній термін подачі заявок - 15 липня о 23:59 за Київським часом. Переможців, чиї ідеї отримають шанс на реалізацію, буде оголошено до кінця серпня. Надсилайте заявки, адже навіть маленькі кроки можуть спричинити масштабні зміни!

Хочете дізнатись більше? Відвідайте сайт ініціативи за цим посиланням:

http://ua-ukraineglobalscholars.strikingly.com/#_11

 

 

 

У допомогу підприємцю: брошюра щодо європейських інструментів для розвитку МСП

Європейський Союз та його держави-члени пропонують українському малому та середньому бізнесу (МСБ) широкий спектр допомоги у вигляді грантів, вигідних кредитів та інших можливостей. Вони дозволяють МСБ вдосконалити свою діяльність в Україні, вийти на ринки ЄС та знайти там бізнес партнерів. Водночас, більша частина підприємців не використовують цю підтримку.

У цій брошурі зібрано корисні посилання та інфографіки з алгоритмами, які допоможуть українському МСБ скористатися можливостями від Європейського Союзу. Автори також проаналізували причини, що заважали зробити це раніше.

Завантажити (брошюру тут).

 

 

 

 

 

 

Грант для студентів м. Прилуки для сплати навчання в 2019-2020 роках

До уваги студентів м. Прилуки, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форми на
вчання, контрактної та бюджетної форми навчання.

*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

Переглянути прес-конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q . 
Переглянути, як проходив Scholarship-2018 у минулому році, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням: 
https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/.   

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@scholarship.in.ua

З повагою,
оргкомітет проекту «Scholarship в Україні»

 

 

 

 

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP:

ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”

 

Отримай грант для талановитих студентів загальним обсягому 35 300 грн (тридцять п’ять тисяч триста гривень).

Хто може взяти участь?

Будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів. Ваш фах не має для нас значення. Єдине виняток. Ви повинні навчатися на контрактній формі.

Що необхідно зробити?

Написати дослідження на тему інтернет-реклами. З прикладами тем можна на сайті https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Кожна стаття повинна бути корисною, унікальною, містити в собі результати досліджень, велику кількість прикладів. Знайдіть власний напрям та максимально його розкрийте. Мінімальний обсяг статті – 3 тис. символів, максимальний – без обмежень. Крім тексту можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку.

Найкращі автори отримають шанс реалізувати себе у більш масштабних проектах.

Оплата переможцям буде переведена на рахунок ВНЗ у заявленій національній валюті, але не більше встановлених лімітів.

Роботи приймаються до 10 серпня 2019 року. Оголошення переможців відбудеться 20 серпня 2019 року.

Більше інформації та форма заявки за посиланням: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

 

Грантовий Дайджест на 2018 рік

Грантовий Дайджест грудень 2018 рік

Грантовий Дайджест на листопад 2018 рік (додається).

Грантовий Дайджест на жовтень 2018 року(додається).

Грантовий Дайджест на вересень 2018 року(додається).

Грантовий Дайджест на серпень 2018 року (додається).

Грантовий Дайджест на липень 2018 року (додається).

Грантовий Дайджест на червень 2018 року (додається).

Грантовий Дайджест на травень 2018 року(додається).

Грантовий Дайджест на квітень 2018 року (додається).

Грантовий Дайджест на березень 2018 року (додається).

Грантовий Дайджест на лютий 2018 року (додається).

Грантовий Дайджест на січень 2018 року (інформація додається).

 

 

 

«Магдебурзьке право» оголошує конкурс на найкращу суспільну модель громади

Конкурс творчих робіт

«Успішна громада»

 

Якою ви хочете бачити свою громаду? Маєте пропозиції, як досягти успіху?

Напишіть свої пропозиції у форматі  творчої роботи та надішліть

на електронну адресу: konkursmdp@ukr.net

 • Переможці будуть відзначені призами;

 • 15 кращих робіт увійдуть до збірки;

 • Найперспективніші ідеї отримають підтримку для їх реалізації.

Умови конкурсу:

Участь у конкурсі можуть взяти мешканці громад, віком 18 +

Предметом конкурсу є творча робота обсягом до 3 сторінок формату А4

У творчій роботі учасники конкурсу мають представити власний образ майбутнього громади.

Творчу роботу потрібно надіслати в електронному вигляді  до 04.02.2019 року

У листі на адресу конкурсу учасник зазначає такі дані:

 • прізвище та ім’я;

 • назву населеного пункту, де мешкає;

 • місце навчання або роботи;

 • контактний телефон;

Переможців визначить журі, до складу якого увійдуть авторитетні громадські діячі.

Конкурс проводиться за сприяння Михайла Поживанова

Організатори: Аналітично-інформаційний проект «Магдебурзьке право»

Інтернет-видання iPress.ua

 

 

Фінансова підтримка Європейського Союзу для ОСББ на утеплення будинків

Європейський Союз започаткував програму IQ energy для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відтепер українські ОСББ можуть взяти кредит на утеплення будинку і отримати 40% компенсацію при поверненні кредиту. Заявки приймаються протягом року.

Будь-яка фізична особа, яка має доступ до житлового приміщення в Україні та бажає поліпшити енергоефективність цього приміщення, може скористатися програмою IQ energy. Програма IQ energy надає інвестиційні заохочення (гранти) за виконання наступних вимог:

 • Проекти термодернізації мають бути прийнятними, тобто потрібно дотриматися вимог будівельних норм та правил і використати виключно дозволені матеріали та обладнання;

 • Джерелом фінансування повинні бути кредити фінансових установ – учасників програми;

 • Проект потрібно повністю завершити впродовж чотирьох місяців з дати кредиту;

 • Позичальник повинен зареєструватися в онлайн Системі Управління Грантами програми IQ energy, подати запит на отримання гранту та надати інформацію про себе та про проект термомодернізації задля проведення належної верифікації (перевірки);

 • На момент подачі позичальником запиту на отримання гранту кредит має бути непогашеним, тобто повинна існувати заборгованість за кредитом;

 • Позичальник не звертався за цим проектом за грантами чи компенсаціями до жодних інших програм.

Будь-яка фізична особа може отримати грант в розмірі до 3 000 євро за одним або кількома проектами. Гранти виплачуються в євро на банківський рахунок позичальника, це не може бути кредитний рахунок. Гранти сплачуються фінансовими установами – учасниками програми за результатами успішної верифікації проектів інженерами програми IQ energy.

Програма IQ energy призначена для підтримки проектів, метою яких є підвищення енергоефективності житлових помешкань – одноквартирних будинків (садибних та котеджних будинків) та квартир у багатоквартирних будинках.

Позичальники за програмою IQ energy мають право отримати грант IQ energy як винагороду за успішну реалізацію проекту енергоефективності, якщо ними були виконані грантові умови. Позичальники можуть використовувати кошти отриманого гранту на будь-які цілі на свій власний розсуд. Максимальна сума усіх грантів за усіма кредитами, на яку має право претендувати одна особа за програмою IQ energy, складає 3 000 євро.

Заявку на отримання гранту подає позичальник. Позичальники можуть сформувати заявки на отримання гранту самостійно або залучити для допомоги представників банків-учасників програми чи третіх осіб, на свій власний розсуд та ризик. Для отримання гранту за програмою IQ energy позичальник повинен офіційно звернутися з відповідним запитом. Запит подається виключно в електронній формі до Системи управління грантами, яка доступна через мережу інтернет розроблена спеціально для супроводження процесу присудження грантів.

Подати заявку можна за посиланням: http://www.iqenergy.org.ua/

 

 

ПРОГРАМИ ЄС ДЛЯ УКРАЇНИ

Молодь та освіта

Erasmus+

Підтримка проектів, партнерства, заходів і мобільності у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

http://erasmusplus.org.ua

Єврошколи / EU study Days

Освітній проект для молоді про ЄС.

https://www.facebook.com/EUStudyDays

Euroquiz

Всеукраїнська вікторина на тему Європи та ЄС.

http://euroquiz.org.ua

E-Twinning Plus

Співпраця європейських шкіл.

http://etwinning.com.ua

Євроклуби

Всеукраїнська мережа клубів на тему Європи та ЄС.

http://euroquiz.org.ua

Мережа Інформаційних Центрів ЄС у регіонах

http://bit.ly/eu-information-centres

 

Бізнес

EU4Business

Консультаційна підтримка та зміцнення потенціалу малого і середнього бізнесу.

http://www.eu4business.eu/uk/ukraine

UopenEU

Проект про перспективи та переваги зони вільної торгівлі.

https://www.facebook.com/uopeneu

COSME

Підтримка малого та середнього бізнесу.

http://cosme.me.gov.ua

FORBIZ

Створення кращого бізнес-середовища.

http://forbiz.org.ua/uk

Horizon 2020

Фінансування науки та інновацій.

http://h2020.com.ua/uk

 

Культура

Creative Europe

Підтримка фестивалів, конкурсів та інших культурних заходів.

http://creativeeurope.in.ua

Culture bridges

Розвиток українського культурного сектору.

http://www.britishcouncil.org.ua/culture-bridges

 

ЗМІ

Щоденні новини, новини співпраці, прес-релізи.

DELEGATION-UKRAINE-EC-NEWS@eeas.europa.eu

Публікації та віртуальна бібліотека Представництва ЄС в Україні.

https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine

 

 

 

 

Назад