Назад

Прилуцький міськрайонний Центр зайнятості

Прилуцький міськрайонний Центр зайнятості інформує про вільні вакансії на промислових підприємствах міста Прилуки за спеціальностями

Прилуцький міськрайонний Центр зайнятості інформує про вільні вакансії на промислових підприємствах міста Прилуки за спеціальностями (інформація про вакансії додається).

Ярмарок професій для молоді

На базі Прилуцького професійного ліцею, 23 березня 2018 року, проведено масовий профорієнтаційний захід для учнівської молоді „Ярмарок професій”, організований Прилуцькою міськрайонною філією Чернігівського обласного центру зайнятості.

На ярмарок були запрошені представники двадцяти шести навчальних закладів різних рівнів акредитації, серед яких: Київський національний торгівельно-економічний університет, університет державної фіскальної служби України, Київський національнийекономічний університетімені Вадима Гетьмана, Національний транспортний університет, Сумський державний університет, Черкаський інститут пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля, Відокремлений підрозділ „Ніжинський агротехнічний інститут”, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, Чернігівський національний технологічний університет, Козелецький коледж ветеринарної медицини, Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, Дігтярівський професійний аграрний ліцей Чернігівської області та ін.

Мета заходу полягала  в тому, щоб професійно зорієнтувати учнів загальноосвітніх шкіл у виборі майбутньої професії, дати можливість детальніше ознайомитися з навчальними закладами та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців, а також у безпосередньому спілкуванні з представниками і студентами цих закладів отримати відповіді на запитання, що цікавлять майбутніх абітурієнтів. Це дозволить обрати саме ту професію, якою прагне оволодіти абітурієнт, і той заклад, де він хоче здобувати знання.

Привітали дітей та побажали їм успішного професійного вибору керівник Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Лариса Татарченко, заступник міського голови Тетяна Фесенко та начальник відділу організації професійної орієнтації Чернігівського обласного центру зайнятості Марина Кривопала.

Ярмаркову залу наповнили майже 900 учнів 9-11 класів, а також їхні батьки та вчителі. Кожен з них мав можливість побачити та почути презентації всіх навчальних закладів, щоб зорієнтуватися у перевагах і зробити свій вибір. Обмін інформацією і відкрите спілкування між представниками навчальних закладів та майбутніми абітурієнтами проходило жваво та цікаво. Приємно було чути слова подяки від представників учбових закладів за проведений захід та сподівання на запрошення у наступному році.

Перед старшокласниками стоїть нелегке і дуже відповідальне завдання: зробити вибір професії, від якого залежить їхнє подальше життя. Тому хочеться побажати випускникам обрати професію до душі і стати справжніми професіоналами своєї справи.

Прилуцька міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості

Вакансії 27.08.18.xlsВакансії 27.08.18.xls

Назад