Назад

Прилуцький міськрайонний Центр зайнятості

ІНФОРМУЄ:

 

Прилуцький міськрайонний Центр зайнятості інформує про вільні вакансії на промислових підприємствах міста Прилуки за спеціальностями (додається).

 

 

УВАГА!!!
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ!!! НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ 45+!!!

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Чернігівська обласна служба зайнятості пропонує Вашому персоналу отримати ваучер для навчання

за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

КУХАР, КОНДИТЕР, МОНТАЖНИК ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ, ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК, ЕЛЕКТРОМОНТЕР, МОНТАЖНИК СИСТЕМ УТЕПЛЕННЯ БУДІВЕЛЬ, ШВАЧКА, СТОЛЯР, ТРАКТОРИСТ ТА БАГАТО ІНШИХ ПРОФЕСІЙ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ В ПРІОРИТЕТНИХ ВИДАХ ЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

Ваш персонал може отримати як нову професію, так і підвищити існуючу кваліфікацію!!!

Гнучкі форми підготовки дозволять Вашим працівникам навчатися без відриву від виробництва!!!

Основні вимоги до кандидатів на отримання ваучера та подальше навчання:

  • вік: старше 45 років (до досягнення встановленого законодавством пенсійного віку);

  • страховий стаж: понад 15 років;

  • наявність професійно-технічної або вищої освіти;

  • не перебувати на обліку в службі зайнятості як зареєстрований безробітний.

За детальними консультаціями звертатися до Чернігівського обласного центру зайнятості

за тел. (0462) 77-90-31, (0462) 67-78-02.

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ГОТОВА СПРИЯТИ ПРОФЕСІЙНОМУ РОЗВИТКУ ВАШОГО ПЕРСОНАЛУ!!!

 

 

 

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

  • розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

  • отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

  • навчитися складати резюме сучасного формату;

  • підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

  • обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть такожпідвищувати свою кваліфікацію іпрацівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Довідково. Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Державного центру зайнятості
289-40-79
20@es.dcz.gov.ua 

 

Генеруй ідею та розпочни свій бізнес

11 лютого на базі Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці відбувся семінар "Генеруй ідею та розпочни свій бізнес". Завдяки тісній та ефективній співпраці між представниками центру зайнятості та Прилуцькою міською центральною бібліотекою імені Любові Забашти реалізувалася функціональна зустріч, предметом обговорення якої став цілий ряд актуальних проблем.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Столітня донесла до присутніх інформацію про можливість створення власної справи за умови допомоги з боку.

Державної служби зайнятості, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Тетяна Нюнька навела реальні приклади успішної діяльності уже створених міні-підприємств на території міста та району.

За допомогою яскравого презентаційного матеріалу бібліотекар Прилуцької МЦБ ім. Л.Забашти Ніна Заболотна подала для учасників семінару цікаві відомості про жінок та дівчат винахідниць із різних історичних епох.

Жіноцтво детально ознайомилося із спадщиною винаходів Гітапатії Олександрійської, Марії Кюрі, Розалінд Франклін, Геді Ламар, Барб Кліко, Коко Шанель та Кари Маккалоу.

До уваги присутніх була також запропонована сучасна література на тему обговорення.

Основним меседжем семінару став вислів Коко Шанель: "Все у наших руках, тому їх не можна опускати", який не просто пройшов через усю зустріч червоною ниткою, а й змусив багатьох її учасниць серйозно задуматися над своїм майбутнім у сфері бізнесу.

За інф.Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти

 

Захист прав людини

Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 року №568-р затверджено план заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права

У рамках Всеукраїнського тижня права з 09 грудня по 13 грудня 2019 року провідним юрисконсультом Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Оксаною Ткаченко та за участі головного спеціаліста Прилуцького бюро правової допомоги Ніжинського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитра Диміча, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Олени Антоненко, заступника начальника відділу Прилуцького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Марини Бойко були проведені профінформаційні групові заходи для зареєстрованих безробітних з метою підвищення загального рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

Зокрема, Оксана Ткаченко проінформувала присутніх про те, що права людини й громадянина закріплені в Конституції України, їх широта, реальність, гарантованість виражають не тільки фактичний та юридичний статус особи у суспільстві, а й суть діючої в країні демократії, соціальні можливості, закладені в самому суспільному ладі. У разі порушення своїх прав, особа може звернутися за їх захистом до судових органів, прокуратури, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, інших органів влади та їх посадових осіб, а також різного роду громадських об’єднань, які займаються захистом прав та інтересів людини.

Дмитро Диміч розповів про безоплатну первинну правову допомогу громадянам , а саме : надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру.

Олена Антоненко наголосила на оформленні трудових відносин легально, адже лише у такому випадку права людини, як найманого працівника, будуть захищені державою.

Марина Бойко зауважила, що кожен громадянин має право звернутися до державної виконавчої служби за консультацією та отриманням допомоги у вирішенні питань правового характеру.

Головною метою заходів, які проводяться на тижні права, є сприяння правовій інформованості населення з питань прав людини, забезпечення додержання прав і свобод громадян та запобігання будь-яким формам дискримінації.

 

ПрофіКвест «Пізнай світ професій»

У рамках реалізації профорієнтаційного проекту «Обери професію-обери майбутнє» учні Прилуцької ЗОШ №7 завітали до Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ на інтерактивний профорієнтаційний захід «Професії нашого міста».

Фахівець з профорієнтації Ірина Микитченко ознайомила учнів із ситуацією на місцевому і регіональному ринках праці та перспективами їх розвитку, актуальними професіями, ринкоутворюючими підприємствами.

Під час «ПрофіКвесту: Пізнай світ професій» школярі у цікавій формі визначали робітничі професії затребувані для міста, ознайомились за допомогою відеороликів з професіограмами професій, пройшли комп’ютерне профдіагоностичне тестування на визначення професійної спрямованості особистості.

Учасники квесту отримали інформаційні брошури «Навігатор вибору професій», флаєр «Твій шлях у світ професій» та за активну участь були нагороджені заохочувальними призами.

 

Лідія Падалка: «Служба зайнятості – це не виплати і компенсатори, а можливості для суб’єктів ринку праці»

21 грудня 2019 року виповнюється 29 років від дня створення державної служби зайнятості. Напередодні чергової річниці її працівники підводять підсумки діяльності на ринку соціальних послуг та дають оцінку досягнутому.

Зроблено багато, аби рухатися далі

Як повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка, лише в нашій області за час існування державної служби зайнятості налічується 1,8 млн. звернень громадян за її послугами. Зокрема, 579,1 тисяч наших земляків працевлаштовано, з них – 323,5 тисяч офіційно зареєстрованих безробітних. Тисячі мешканців області отримали роботу завдяки програмам фінансової підтримки роботодавців, зокрема понад 14 тисяч - шляхом надання дотацій, 2,4 тисячі – шляхом компенсації єдиного соціального внеску. Майже 13 тисяч шукачів роботи скористалися виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Крім того, майже 205 тисяч безробітних залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 109 тисяч скеровано на професійне навчання.

Це результат роботи не одного покоління фахівців. За 29-літній період діяльності державна служба зайнятості набула практичного досвіду розв’язання проблем безробіття та управління процесами на ринку праці. За цей час запроваджено загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, створено потужну матеріально-технічну базу, впроваджено новітні технології обслуговування клієнтів, єдиний в межах країни інформаційний простір про попит та пропозицію робочої сили, системи професійної орієнтації та професійного навчання безробітних.

На шляху реформування

Сьогодні служба зайнятості переживає черговий етап свого розвитку. Аби відповідати вимогам часу, вона стала на шлях реформування, що має на меті перетворення її на сервісну установу сучасного формату з надання широкого комплексу ефективних послуг. «Наша мета на найближчі роки - змінити державну службу зайнятості так, щоб надавати привабливі на ринку послуги, які відповідають соціальним інтересам безробітних і очікуванням роботодавців. Служба зайнятості – це не виплати і компенсатори, а можливості для суб’єктів ринку праці», - зауважила Л.Падалка.

У службі зайнятості підтримують тенденції до розвитку електронних сервісів, аби максимально скоротити витрату часу людей на виконання формальних процедур. Відтак, діють електронні кабінети роботодавця та шукача роботи, онлайн-реєстрація, онлайн-профорієнтація та профдіагностика.

Бажаючі знайти роботу у м.Чернігові можуть скористатися інтерактивною картою вакансій, створеною за допомогою онлайн-сервісу Google. Для роботодавців цікавою є ще одна онлайн-розробка служби зайнятості – інтерактивна карта, на якій відображено дані дослідження Чернігівського обласного центру зайнятості щодо резервів робочої сили та вільних приміщень для організації виробництва у регіоні.

Крім того, створено базу резюме та відеорезюме безробітних, для налагодження комунікації активно використовуються соціальні мережі, скайпзв’язок тощо.

Шукати роботу та будувати кар’єру допомагають кар’єрні радники

З початку нинішнього року в службі зайнятості впроваджено інститут кар’єрних радників, які забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісне надання послуг з пошуку роботи та планування кар’єри.

Нова модель обслуговування безробітних будується на прийнятті взаємних зобов’язань для досягнення поставленої мети. Власне для цього, на основі результатів профілювання, кар’єрний радник допомагає клієнту скласти індивідуальний план працевлаштування. І це не якийсь універсальний документ, - зауважують у службі зайнятості і зазначають, що саме вивчення індивідуальної ситуації кожної людини та надання їй не формальних чи стандартних послуг, а лише тих, які сприятимуть успішному працевлаштуванню, допомагають у найкоротші терміни досягти бажаного результату.

Кар’єрний радник здійснює індивідуальний супровід людини до працевлаштування. При цьому він допомагає їй усвідомити свої сильні якості, подолати психологічні бар’єри, визначити наявні конкурентні переваги та усунути перешкоди на шляху до поставленої мети. За потреби порадить пройти профнавчання, відкрити власну справу, взяти участь у тренінгах чи семінарах, надасть допомогу в підготовці резюме тощо.

«За умови дефіциту кадрів для нас дуже важливо домогтися скорочення терміну пошуку роботи. Ми працюємо для тих, хто хоче працювати», - наголосила Л.Падалка. В результаті впровадження інституту кар’єрного радника більше половини з числа працевлаштованих громадян вдається забезпечити роботою оперативно до надання статусу безробітного.

Рекрутинг у службі зайнятості

Довела свою ефективність і нова форма добору персоналу - рекрутинг, яку було впроваджено торік. Близько 26 тисяч вакансій укомплектували роботодавці області в поточному році за сприяння регіональної служби зайнятості, у тому числі і за допомогою рекрутингової методики.

Рекрутери працюють не лише з клієнтами служби зайнятості, а з усіма, хто шукає чи пропонує роботу на повному ринку праці. Вони щоденно моніторять велику кількість інформації з різних джерел, зокрема, засобів масової інформації, сайтів пошуку роботи, соціальних мереж. Це дозволяє значно поповнити базу шукачів роботи, швидко поширювати інформацію про вакансії на власних ресурсах.

Також фахівці з рекрутингу ретельно займаються підбором кандидатів на вакансії: вивчають резюме шукачів роботи, проводять співбесіди, за необхідності пропонують пройти відповідні тести, в результаті найбільш прийнятну кандидатуру направляють на співбесіду до роботодавця.

«У сучасних реаліях, коли на ринку праці бракує кваліфікованих працівників, підприємства дійсно зацікавлені в рекрутинговій формі співпраці зі службою зайнятості, - говорить Л.Падалка. - По-перше, роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб. По-друге, економить кошти, адже йому не треба розміщувати вакансії на платних ресурсах та мати в штаті менеджера з підбору персоналу. Цю роботу цілком безкоштовно виконають фахівці-рекрутери від служби зайнятості».

На часі впровадження інституту консультанта роботодавця

Найближчим часом у службі зайнятості з’являться консультанти роботодавця. Новий підхід до обслуговування роботодавців передбачає надання кожному з них комплексних індивідуальних послуг з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці.

Перед службою зайнятості стоять конкретні завдання: вдосконалити систему підбору кадрів та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування, скоротити термін укомплектування вакансій, відпрацювати механізм налагодження ефективної співпраці з підприємствами. «Роботодавці мають свідомо обирати службу зайнятості як єдину державну структуру, здатну на безоплатній основі швидко та якісно здійснювати добір потрібних працівників», - сказала Л.Падалка.

Отож служба зайнятості розвивається, впроваджуються нові технології, сучасні сервіси. Все це робиться задля того, аби наші громадяни мали можливість жити і працювати на рідній землі. Це та мета, до якої прагнуть фахівці служби зайнятості і задля чого вони, власне працюють.

За інформацією Світлани Шеремет

 

Семінар з вивільнюваними працівниками

На сьогодні, аби відповідати вимогам часу, державна служба зайнятості обрала шлях перетворення в сервісну установу з надання широкого комплексу ефективних послуг тим, хто втратив роботу і шукає себе на ринку праці.

Так, 6 серпня 2019 року фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ провели семінар для вивільнюваних працівників у ДУ «Прилуцька виховна колонія».

Учасники заходу ознайомилися з електронними сервісами, законодавством, послугами, що надає служба зайнятості, станом ринку праці регіону. Особлива увага була акцентована на порядку реєстрації, умовах надання статусу безробітного та підбору підходящої роботи.

У ході семінару виникало багато запитань, тому він пройшов у формі конструктивного діалогу. Такі заходи при запланованому вивільненні знімають напругу у колективі та надають впевненості працівникам у своїх можливостях щодо реалізації свого права на працю.

За інф. Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ

 

Права людини

Генеральною Асамблею ООН 10-го грудня 1948-го року була прийнята Загальна декларація прав людини. Пізніше, в 1950-му році всім зацікавленим державам і організаціям було запропоновано відзначати цю дату як всесвітній День прав людини.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018р. №681-р затверджено план заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права.

У рамках Всеукраїнського тижня права з 10 грудня по 14 грудня 2018 року провідним юрисконсультом Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Оксаною Ткаченко за участі начальника Прилуцького місьрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Чернігівській області Світлани Логвіненко, головного спеціаліста Прилуцького бюро правової допомоги Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни Немс, головного спеціаліста-юрисконсульта Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Дениса Осадчого, головного державного інспектора відділу додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у Чернігівській області Миколи Прокопенка були проведені профінформаційні групові заходи для зареєстрованих безробітних „Права людини”.

Зокрема, Оксана Ткаченко інформувала присутніх про те, що у сучасному світі права людини кваліфікуються за цілою низкою напрямів. Це особисті права, які передбачають недоторканність особи і житла, власності та конфіденційності листування та права на об’єктивний суд. Соціальні права, які передбачають права на свободу праці, охорону сім’ї та дитинства, захисту батьківських прав, здоров’я і соціальної справедливості. Є також і економічні права, які мають на увазі свободу пересування та розпорядження власністю на свій розсуд. Культурні права включають в себе свободу мистецтв і наук, свободу викладання і право на освіту, а також право на використання у всіх цих процесах своєї рідної мови.

Тетяна Немс наголосила на тому, що клієнти Бюро можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу, яка включає: надання правової допомоги, юридичні консультації, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних), представництво інтересів та допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Світлана Логвіненко проінформувала, що основними завданнями Відділу є: участь у забезпеченні реалізації державної політики у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, розгляд питань щодо внесення змін до актових записів цивільного стану, а також їх анулювання, збереження архівного фонду, формування Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Денис Осадчий довів до відома присутніх про мінімальний та максимальний розмір пенсії за віком, право на призначення пенсії за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та призначення пенсії за віком.

Микола Прокопенко наголосив на гарантіях при укладенні, зміні та припиненні трудового договору. Про переважне право на залишенні на роботі при скороченні чисельності чи штату працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці. Також довів інформацію про робочий час, час відпочинку, оплату праці, гарантії та компенсації відповідно до норм Кодексу Законів про Працю України.

Прилуцька міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості приєднується до Всеукраїнського тижня права і бажає всім нам розуму і мудрості. Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх! Слідуючи принципам поваги та активної громадянської позиції ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків.

Прилуцька міськрайонна філія
Чернігівського обласного центру зайнятості

 

Ярмарок професій для молоді

На базі Прилуцького професійного ліцею, 23 березня 2018 року, проведено масовий профорієнтаційний захід для учнівської молоді „Ярмарок професій”, організований Прилуцькою міськрайонною філією Чернігівського обласного центру зайнятості.

На ярмарок були запрошені представники двадцяти шести навчальних закладів різних рівнів акредитації, серед яких: Київський національний торгівельно-економічний університет, університет державної фіскальної служби України, Київський національнийекономічний університетімені Вадима Гетьмана, Національний транспортний університет, Сумський державний університет, Черкаський інститут пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля, Відокремлений підрозділ „Ніжинський агротехнічний інститут”, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, Чернігівський національний технологічний університет, Козелецький коледж ветеринарної медицини, Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької, Дігтярівський професійний аграрний ліцей Чернігівської області та ін.

Мета заходу полягала  в тому, щоб професійно зорієнтувати учнів загальноосвітніх шкіл у виборі майбутньої професії, дати можливість детальніше ознайомитися з навчальними закладами та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців, а також у безпосередньому спілкуванні з представниками і студентами цих закладів отримати відповіді на запитання, що цікавлять майбутніх абітурієнтів. Це дозволить обрати саме ту професію, якою прагне оволодіти абітурієнт, і той заклад, де він хоче здобувати знання.

Привітали дітей та побажали їм успішного професійного вибору керівник Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Лариса Татарченко, заступник міського голови Тетяна Фесенко та начальник відділу організації професійної орієнтації Чернігівського обласного центру зайнятості Марина Кривопала.

Ярмаркову залу наповнили майже 900 учнів 9-11 класів, а також їхні батьки та вчителі. Кожен з них мав можливість побачити та почути презентації всіх навчальних закладів, щоб зорієнтуватися у перевагах і зробити свій вибір. Обмін інформацією і відкрите спілкування між представниками навчальних закладів та майбутніми абітурієнтами проходило жваво та цікаво. Приємно було чути слова подяки від представників учбових закладів за проведений захід та сподівання на запрошення у наступному році.

Перед старшокласниками стоїть нелегке і дуже відповідальне завдання: зробити вибір професії, від якого залежить їхнє подальше життя. Тому хочеться побажати випускникам обрати професію до душі і стати справжніми професіоналами своєї справи.

Прилуцька міськрайонна філія
Чернігівського обласного центру зайнятості

Назад