Назад

Прилуцьке міськрайонне відділення державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Прилуцький відділ державної виконавчої служби

17500, м.Прилуки, вул.Пушкіна, №73

(гуртожиток Професійного ліцею, 4 поверх)

ІНФОРМУЄ:
Проект Міністерство юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". Інформер 18 програми. Тема: Сказано-Зроблено розміщено за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=1fX8gGpm88oІнформери програм "Я МАЮ ПРАВО!" на тему: Право власності на землю розміщено за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=xrgNIkIkldM


Проект "Я маю право"!

Маєш питання?

Що таке спір?

Виконання рішення суду

Як отримати присуджені кошти?

Стоп насильство. Як і де отримати допомогу!

Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області


Оголошення!

04 квітня 2018 року з 11:00 до 13:00 у приміщенні Прилуцького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівської області (м.Прилуки, вул.Пушкіна, 73, 4 поверх) посадовими особами управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівської області буде проводитись прийом громадян з питань примусового виконання рішень.

Контактний телефон (04662)-675-962 — управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівської області.

Несплата аліментів

Проблема несплати аліментів в Україні є досить гострою. На жаль, ніхто не може бути застрахованим від розлучення та в результаті від несплати аліментів.

Саме тому Міністерство юстиції України стало ініціатором Закону №7277 щодо посилення відповідальності за злісну несплату аліментів, який набирає чинності 06 лютого 2018 року.

Що це означає?

Законом передбачено внесення змін до низки законодавчих актів, відповідно яких в разі наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець своєю постановою має право:

- встановити тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі;

- встановити тимчасове обмеження боржника у праві керування транспортними засобами - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі;

- встановити тимчасове обмеження боржника у праві користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, пристроями вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі;

- встановити тимчасового обмеження боржника у праві полювання - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

Крім того, за рішенням суду передбачається застосування від 120 до 240 годин суспільно-корисних робіт на користь місцевої громади з направленням коштів на рахунок дитини (може застосовуватися багаторазово — до погашення заборгованості).

Також передбачається скасування авансових платежів та зборів для батьків, які подають відповідний позов до суду та запровадження ефективних механізмів кримінального переслідування злісних неплатників аліментів.

Згідно з новаціями закону, той, хто живе з дитиною за рішенням суду, має право вивозити дитину за кордон на лікування, відпочинок чи навчання. Знову ж таки, якщо понад півроку інший батько не платить аліменти. Тому, якщо ви хочете брати участь у житті дитини — звітуйте у виконавчу службу про те, скільки заплатив грошей і коли. Колишні дружина чи чоловік може про це просто змовчати, а виконавча служба нараховуватиме місяці боргів.

Також, хотілось би зазначити, що встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України буде здійснюватись державними виконавцями не тільки стосовно боржників по сплаті аліментів, а і стосовно всіх, хто має будь які борги за рішенням суду чи рішенням іншого органу чи посадової особи до їх повної сплати.

Тому радимо заздалегідь подбати про свій спокійний та успішний перетин кордону і перевірити наявність боргів.

І пам'ятайте, що для державного виконавця ваші борги — це частина його роботи.

Прилуцький відділ державної виконавчої служби знаходиться за адресою: вулиця Пушкіна, 73 (гуртожиток Професійного ліцею, 4 поверх).


Начальник Прилуцького міськрайонного відділу державної виконавчої служби

Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Власенко Ірина Валентинівна

Назад