Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://bahadm.cg.gov.ua/old

24 травня 2018

Участь міста Прилуки в інвестиційному проекті «НЕФКО»

Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери (освітніх навчальних закладів) та системи зовнішнього освітлення міста Прилуки стане можливим завдяки співпраці Прилуцької міської ради з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) по програмі Чисте виробництво-енергозбереження. Міжнародна фінансова організація заснована в 1990 році країнами Північної Європи та спрямована на досягнення позитивних екологічних результатів.

На сьогодні в м. Прилуки відбулися 2 міжнародних тендери по Проекту «НЕФКО». Відповідно першого - на 39 транзитних вулицях міста та на Центральній площі буде здійснена модернізація освітлення, а за результатами другого - відбудуться роботи із термомодернізації ЗОШ №13, 2 та ДНЗ №9.

На виконання робіт за обома проектами місто отримає 11 990 000 гривень кредитних коштів під 3% річних на 5 років із відстрочкою в погашенні на 6 місяців. А ще, додатково до кредиту, – грант у розмірі 200 000 євро, який не потрібно компенсувати. За умовами співпраці м. Прилуки також долучаться то співфінансування проектів (в межах 6 млн. грн.). Якщо порахувати суму відсотків, які місто повинно буде сплатити, і суму гранту, то матимемо ріст у плюсі близько 5 мільйонів гривень.

На даний час відбувається оцінка тендерних пропозицій учасниками тендерного комітету. Далі триватиме перевірка УКБ поданих документів, розрахунків, при необхідності будуть направлені звернення до відповідних установ та організацій.

Детальніще про міжнародну фінансову організацію «НЕФКО» можна ознайомитися на офіційному сайті https://www.nefco.org/o-nefko