Назад

ОГОЛОШЕННЯ!

Перше засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради відбудеться у вівторок, 26 лютого 2019 року, о 15:00 в сесійній залі міської ради.

Порядок денний 1 засідання ГР 26.02.2019

Проект положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради

Громадська рада — постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Відповідно до чинного законодавства, а саме: Постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976 від 3 листопада 2010 року № 996» утворюється Громадська рада.

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства (громадські організації, громадські формування, профспілкові комітети, комітети самоорганізації населення).

Назад