Назад

Обрано голову Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради

26 лютого, відбулося перше засідання Громадської ради, у ході якого вирішені організаційні питання:

1. Про обрання голови Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

2. Про обрання секретаря Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

3. Про обрання заступників голови Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

4. Про обговорення та схвалення Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради в новій редакції.

Розпочала засідання Александрова О.В. – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради.

За підсумками проведеного засідання головою Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради обрано - Нежиборця Володимира Валентиновича, голову громадської організації «Ветерани Афганської війни та учасники бойових дій Прилуччини».

Секретарем громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради обрано Александрову Олену Віталіївну, начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

Також обрано заступників голови Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради: Зінченко Марію Юріївну, голову Відокремленого підрозділу громадської організації «Молодіжний клуб Джура» та Цибенка Сергія Миколайовича, представника громадської організації «Право на захист».

Члени Громадської ради обговорили, унесли свої пропозиції та схвалили Положення Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

У питанні «Різне» розглянули звернення Дорошенка Валерія Володимировича щодо виведення його із членів комісії із проведення конкурсного відбору на зайняття посад директора та медичного директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня».

Члени Громадської ради делегували до конкурсної комісії із проведення конкурсного відбору на зайняття посад директора та медичного директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня» Шевченко Ренату Віталіївну, представника громадської організації «Спортивно-бійцівський клуб В.Лічман.В».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради

Обрано новий склад Громадської ради

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради відбулися 20 лютого 2019 року.

За рішенням ініціативної групи головуючим установчих зборів обрано Цибенка Сергія Миколайовича, заступника голови громадської спілки «Рада ветеранів учасників бойових дій та членів сімей загиблих(померлих) учасників», секретарем - Александрову Олену Віталіївну начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради.

На початку установчих зборів секретар міської ради Анатолій Шамрай вручив Відзнаку міського голови м.Прилуки «За заслуги» Олександру Руденку, голові Громадської ради 2014-2018 років подякував за тісну співпрацю у роботі на благо міста.

У ході зборів секретар Громадської ради Олена Александрова проінформувала про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів. Наголосила, що Громадська рада — постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Громадська рада обирається один раз на два роки. Відповідно до постанови КМУ “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.

Сорок сім інститутів громадянського суспільства виявили бажання делегувати своїх представників до Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради. За результатами перевірки документів, члени ініціативної групи одноголосно ухвалили рішення про допущення всіх кандидатур до участі в установчих зборах.

Наголосила, що є два варіанти рейтингового голосування відкрите та закрите. У ході роботи члени ініціативної групи ухвалили рішення провести закрите рейтингове голосування.

Також Олена Александрова зазначила, що Громадська рада відповідно до Постанови КМУ не може становити більш 35 осіб тому необхідно затвердити кількісний склад Громадської ради.

Делегати ІГС одноголосно ухвалили рішення обрати кількісний склад Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради - 35 осіб.

У ході роботи за більшістю голосів закритого рейтингового голосування обрано персональний склад членів Громадської ради (список додається).

Головуючий установчих зборів Сергій Цибенко привітав новий склад Громадської ради та побажав усім конструктивної та плідної роботи наголосивши, що у разі припинення будь-якою особою членства (пропуск без поважної причини, хвороба, переїзд) у Громадській раді її місце займає наступний за черговістю кандидат до складу громадської ради, який набрав найбільшу кількість голосів за результатами проведення рейтингового голосування на установчих зборах.

Крім того, на зборах було визначено дату та час проведення першого засідання Громадської ради — вівторок, 26 лютого 2019 року 15:00 сесійна зала міської ради.

На першому засіданні будуть обрані голова Громадської ради його заступники та секретар.

Фото заходу:

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Назад