Назад

Прилуцький міськрайонний відділ Філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області

І Н Ф О Р М У Є!

 

Привітання з Днем матері

День матері – це свято в честь матері, материнства, зв’язку матері з дитиною і вплив матерів на суспільство. Мати – головна людина в житті кожного. Та, хто дала життя і віддала всі свої сили, передала знання та досвід.

В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

На обліку Прилуцького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області перебуває підоблікова, яка є багатодітною матір’ю. Ця жінка на своєму життєвому шляху допустила помилку, яка коштувала їй судимості, але наразі вона йде шляхом виправлення і потребує підтримки щоб знову не зійти з правильного шляху. Як відомо, щаслива успішна мати – щасливі діти, успішна країна.

Тому напередодні святкування Дня матері працівники Прилуцького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Чернігівській області спільно з волонтерами ТОВ «Червоний хрест України» відвідали підоблікову за місцем проживання. Під час зустрічі її привітали з важливим днем в її житті, так як вона вже чотири рази як Мама. Від волонтерів ТОВ «Червоний хрест України» їй були вручені подарунки.

 

#СТОПНАРКОТИК КОЛЬОРИ ЖИТТЯ

Останнім часом на будинках міст, парканах, автобусних зупинках зустрічаються реклами про наркотичні засоби, які містять завуальований зміст: зі скороченими словами і на перший погляд непомітні та незрозумілі для дорослих, чого не скажещ про молодь та підлітків. Люди, особливо молоді, стають піддатливими до наркотиків під впливом кількох факторів: особливості темпераменту, слабий зв’язок між батьками та дітьми, низький рівень уваги з боку родини, погані оцінки та відвідування шкільних занять, негативний досвід та проблеми в сім’ї. Комплексний підхід із запобігання наркоманії дозволить ефективніше подолати цю пагубну звичку. Батькам потрібно більше приділяти уваги своїм дітям. До проблем наркоманії не повинен бути байдужий кожний громадянин нашої держави.

З метою подолання впливу пропаганди шкідливих звичок та асоціального способу життя серед підлітків та молоді працівники Прилуцького міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області залучили суб’єктів пробації до флеш-мобу Центру пробації #СТОПНАРКОТИК КОЛЬОРИ ЖИТТЯ. На стіні будинку, розташованого в м.Прилуки був виявлений надпис реклами наркотичних засобів, який видалений суб’єктом пробації шляхом замалювання.

Закликаємо небайдужих громадян приєднатися до флеш-мобу #СТОПНАРКОТИК_КОЛЬОРИЖИТТЯ, зупинимо наркотик разом.

Прилуцький МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області

 

Просвітницько-профілактичний захід на тему «ВІЛ/СНІД та венеричні захворювання, що передаються статевим шляхом»

01.04.2019р. в приміщенні Прилуцького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області, серед підоблікових відділу, було проведено просвітницько-профілактичний захід на тему «ВІЛ/СНІД та венеричні захворювання, що передаються статевим шляхом».

До участі у заході було залучено Провідного фахівця із соціальної роботи відділу соціальної роботи Прилуцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталію Котляр. Фахівець роз’яснила підобліковим Прилуцького міськрайонного відділу, що являє собою хвороба ВІЛ/СНІД та також про ТОП-12 хвороб, що передаються статевим шляхом. В доступній формі поінформовано про шляхи зараження венеричними захворюваннями, симптоми, способи захисту та форми лікування.

Також підобліковим було повідомлено про кабінет «Довіри», який функціонує в м.Прилуки, його місцезнаходження. Роз’яснено, що в кабінеті «Довіра» можна пройти анонімне, безкоштовне тестування на ВІЛ. По закінченню заходу підобліковим були роздані інформаційні буклети.

 

Реалізація пробаційної програми в Прилуцькому МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області

З метою профілактики та запобіганню вчинення повторних правопорушень особами, які вже скоїли злочини та перебувають на обліку в Прилуцькому МРВ філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області, судом застосовано до засудженої обов’язок пройти пробаційну програму. Начальником Прилуцького МРВ Людмилою Тищенко було призначено куратора цієї програми, який пройшов відповідний курс навчання та володіє методикою проведення тренінгів по пробаційних програмах.

На даний час уже проведено 10 тренінгів, на яких клієнту надається інформація про негативний вплив алкоголю на особистість та здоров’я людини, формуються вміння протистояти факторам, які провокують вживання. Зокрема розвиваються позитивні стратегії емоційної регуляції та шляхи подолання життєвих негараздів. Але основним завданням тренінгів є мотивування особи до повної відмови від вживання психоактивних речовин.

Як відомо у більшості випадків вживання алкоголю чи наркотиків є основною причиною вчинення злочинів. І тому, усуваючи основну причину, можливо значно знизити ризики вчинення повторного правопорушення.

Прилуцький міськрайонний відділ філії Державної установи
«Центр пробації» в Чернігівській області

Назад