Назад

Про участь міста Прилуки в конкурсі державного фонду регіонального розвитку на 2019 рік

Структурними підрозділами Прилуцької міської ради, комунальними підприємствами та установами міста за організаційно-методичного сприяння відділу інвестицій та міжнародної діяльності міської ради на конкурс інвестиційних проектів та програм, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2019 році, подано 7 проектів:

  1. Реконструкція частини нежитлової будівлі (корпус №1 А-2, корпус №2 А¹-2, перехідна галерея А-1) під центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю по вул. Іванівській, 57А в м.Прилуки Чернігівської області.

У рамках реалізації проекту передбачається реконструкція колишнього ДНЗ №7 під Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю до 35 років. Створений заклад забезпечить перебування в ньому осіб з обмеженими можливостями в амбулаторному режимі, які мають відповідні медичні показання та потребують спеціальних умов для одержання ними комплексу реабілітаційних послуг.

  1. Будівництво ІІ корпусу школи-гімназії та реконструкція існуючого по вул.Київській, 190 в м.Прилуки Чернігівської області (І черга - будівництво ІІ корпусу).

Проектом передбачено завершення будівництва ІІ корпусу школи гімназії та реконструкція існуючого по вул.Київській, 190. Будівництво направлене на забезпечення громади міста закладом, в якому враховано реалізацію всіх освітніх потреб учнів: наявність спортивних залів, танцкласу, студій для позакласної гурткової роботи, актового залу, басейну (єдиного не тільки у місті Прилуки, Прилуцькому районі, а й у навколишніх південних районах Чернігівської області).

  1. Реконструкція будівлі школи №4 під культурно-мистецький центр «Творчий простір» по вул. Садовій, 16 в м. Прилуки Чернігівської області.

За проектом планується здійснити реконструкцію будинку В.П.Шкуратова - об’єкта культурної спадщини (колишньої 4 школи) з пристосуванням його під мистецький центр, який відіграватиме в місті та прилеглих районах роль осередку культури та творчості. Створений Центр надасть молоді місце для спілкування, культурно-просвітницької діяльності та інших соціально-громадських потреб і заходів. «Творчий простір» сприятиме створенню умов для особистого розвитку, культурного росту та комунікації молоді міста Прилуки та районів.  1. Придбання рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображень для КНП «Прилуцька міська дитяча лікарня» Прилуцької міської ради.

У рамках реалізації проекту передбачається заміна застарілого обладнання рентгенкабінету Прилуцької міської дитячої лікарні на сучасний рентгенівський діагностичний комплекс із робочою станцією для отримання, збереження та обробки рентгенівських зображень. Сучасний рентгенівський діагностичний комплекс зекономить час дослідження, знизить дозу опромінення та збільшить діагностичні можливості апарату.

  1. Підвищення рівня технічної спроможності комунального підприємства «Послуга» у сфері поводження з твердими побутовими відходами в м.Прилуки Чернігівської області.

За проектом планується закупівля для комунального підприємства «Послуга» спеціалізованих транспортних засобів та контейнерів для збору, транспортування та утилізації твердих побутових відходів. Реалізація проекту передбачає подальше надання якісних та своєчасних комунальних послуг жителям міста.

  1. Оснащення приладами обліку теплової енергії житлових будинків в м.Прилуки Чернігівської області.

У рамках реалізації проекту передбачається закупівля приладів обліку теплової енергії (лічильників) для 85 багатоповерхових житлових будинків м. Прилуки. Встановлення приладів призведе до зниження фактичного споживання енергетичних ресурсів (теплової енергії) у житлових будинках на 15–20%, в окремих випадках до 30%, поліпшенню точності розрахунків населення за фактично отриману послугу.

  1. Заміна двох каналізаційних насосів на каналізаційній насосній станції №5 по вул.Галаганівській, 12/1 в м.Прилуки Чернігівської області.

Проектом передбачено переведення котельні в автоматичний режим роботи шляхом придбання та заміни двох насосів на каналізаційній насосній станції №5 по вул.Галаганівській 12/1 з встановленням перетворювачів частоти. Впровадження сучасних технологій дозволять забезпечити безаварійну роботу каналізаційної насосної станції в місті Прилуки.

Відділ інвестицій та міжнародної

діяльності міської ради

Назад