Назад

«Волонтери – люди доброї волі»

Волонтерство - це розмір твоєї душі,

це відчуття, коли віддаєш щось

своє, власне і радий поділитися тим.

5 грудня у всьому світі відмічають День волонтера. В історії людства навряд чи знайдеться суспільство, якому не були б притаманні ідеї добровільної та безкорисливої допомоги. І завжди знаходились люди, для яких самореалізація, самоудосконалення були можливі лише через працю на благо інших. Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

У приміщенні Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова 5 грудня відбулася година зустрічі «Волонтери – люди доброї волі», присвячена Дню волонтера. Ведуча заходу, завідуюча філіалу Прилуцького краєзнавчого музею Тетяна Іващенко розповіла учням 10 класу загально-освітньої школи І-ІІІ ст. №2 про історію виникнення свята та розквіту волонтерського руху на Україні.

Гості зустрічі, представники волонтерської організації «ПАТРІОТ ПРИЛУКИ», учасники АТО, волонтери: Олександр Вінчура та Сергій Белявський розповіли про свій шлях до волонтерського руху, про ті добрі, безкорисливі справи, які роблять представники ГО «ПАТРІОТ-ПРИЛУКИ» для наших земляків на сході України, дітей – сиріт. Чим живе і яку волонтерську діяльність проводить молодь м.Прилуки розповів представник ГО «Українська Громадська Рада» Сокіл Валерій.

У ході заходу, учениця 10 класу Яна Винниченко,

від імені своїх товаришів вручила волонтерам на знак вдячності конверт з сердечками-побажань і вітань для передачі воїнам-землякам, що воюють на сході України, та сфотографувалися на згадку про зустріч.

Відповідальна за проведення заходу завідуюча філіалу ім. О.В. Кошового Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова Т.О. Іващенко.

За інф.Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова

Назад