Назад

Година Землі!

Година Землі – це щорічна міжнародна подія, яка була започаткована Всесвітнім фондом природи. Захід закликає людей та організації вимкнути світло, електричні пристрої на одну годину. Таким чином організатори хочуть привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Ідея проста: зупинися на годину та замислитися про стан природи.

Шановні прилучани!

Просимо Вас у суботу, 30 березня 2019 року, о 20:30 вимкнути світло на одну годину, задля необхідності показати суспільству спільні дії щодо збереження природи нашої Планети.

Як виникла "Година Землі"?

Уперше Година Землі була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році. Вона стартувала у Сіднеї. Тоді на годину погасли вогні у понад 2 млн будинків і підприємств як демонстрація своєї позиції щодо зміни клімату.

За даними звіту WWF, наразі людство споживає в 1,6 раза більше, ніж може забезпечити Земля. З кожним роком ситуація все погіршується. Людство викидає більше вуглекислого газу в атмосферу, ніж природа здатна поглинути, вирубує дерева швидше, ніж вони можуть вирости.

«Година Землі – це не івент або кампанія. Це маніфест людей про готовність змінювати свій спосіб життя з метою зберегти дім-планету», – підкреслюють організатори.

Участь України

Наша країна підтримує світовий рух одинадцятий рік поспіль. З 2009 року у багатьох містах мешканці на годину гасять світло у своїх будинках. Також освітлення вимикається на найбільш відомих архітектурних спорудах. Наприклад, «Батьківщина-мати», монумент Незалежності, а також світлове оздоблення дзвіниці Михайлівського монастиря та Софійського собору.

Назад