Назад

Відбувся родинний фестиваль "Щаслива родина міста Прилуки"

У суботу 11 травня 2019 року на Театральній площі міста відбувся родинний фестиваль "Щаслива родина міста Прилуки". У рамках свята було вручено державну нагороду мамі особливої родини, мамі багатодітної сім'ї, де діти виховуються в особливій атмосфері сімейного тепла та затишку, взаємодопомоги, взаємопідтримки та турботи один про одного. Відповідно до Указу Президента України "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" від 07 грудня 2018 року, багатодітна мама, Деркач Олена Петрівна, в сім'ї якої виховується п'ятеро дітей, нагороджена цією особливою державною відзнакою.

На родинне свято громади запросили мам та дружин героїв, мужніх і хоробрих синів Прилуччини, які не стояли осторонь, а пішли захищати кордони нашої України і, на жаль, не повернулися додому... Віддавши своїх синів для боротьби за свободу українського народу, вони стали матерями народу.

У кожного з нас є своє родинне вогнище, є дім, в якому ми живемо. І якщо скласти наші маленькі батьківщини, вийде велика держава — Україна. Це — наша земля, наш рідний край, наша країна з талановитими людьми, із чарівною піснею, що дивує весь світ, із мальовничою природою, багатющими народними традиціями.

Третій міський родинний фестиваль "Щаслива родина Прилук" цьогоріч розширив фестивальну палітру, додавши до вже традиційних номінацій "Художнє виконання" та "Спортивна родина Прилук" ще й номінацію "Декоративно-прикладне мистецтво", де талановиті родини міста продемонстрували свої сімейні традиції та ремесла.

До свята приєдналися заступник міського голови Тетяна Фесенко, команда ВО "Батьківщина" та громадський діяч Сергій Коровченко, які подарували приємні подарунки всім номінантам.

Учасники й гості фестивалю отримали насолоду та сповнилися новими ідеями, розширили коло друзів та однодумців, знайшли щирих поціновувачів своїх родинних талантів.

Відділ сім'ї, молоді та спорту міської ради

Назад