Назад

Профілактична робота щодо протидії булінгу в учнівському середовищі

Зовнішність, вимова, поведінка, успіхи в навчанні, статки родини - все це може стати причинами цькування дитини у школі. Тривалі агресивні дії щодо іншого у світі називають булінгом.

Працівниками Прилуцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно здійснюється профілактична робота щодо протидії булінгу в учнівському середовищі. Учасники заходів отримують роз’яснення про те, що інші мають право робити з ними і на що не мають права, знайомляться зі змінами у законодавстві щодо відповідальності кривдника та тих, хто є бездіяльними свідками цього жорстокого явища. Проводиться анкетування щодо виявлення жертв, або потенційних жертв боулінгу для вжиття попереджувальних заходів.

У вересні організовано та прочитано лекції, відеолекторії та бесіди у навчальних закладах міста на теми: «Булінг: причини, наслідки, відповідальність», «Попередження булінгу в шкільному середовищі», «Види насильства» та батьківські збори: «Посилення ролі батьків у вихованні дітей».

Основною метою заходів було: сформування нетерпимості до проявів агресії; виховання співчутливого ставлення до жертв насилля; удосконалення навичок надання і отримання допомоги; уміння припиняти булінг та звертатися за допомогою.

Прилуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Назад