Назад

Міська Спартакіада серед студентської молоді продовжується

12 лютого 2020 року в спортивній залі Прилуцького професійного ліцею відбулися змагання з баскетболу за програмою міської Спартакіади серед студентської молоді, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

За підсумками змагань

І місце зайняла команда Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка;

ІІ місце — команда Прилуцького агротехнічного коледжу;

ІІІ місце — команда Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка № 2.

У перерві між іграми проведено конкурс “Кращий бомбардир”, перемогу в якому здобув капітан команди Прилуцького агротехнічного коледжу Микола Мамич.

Команди-призери змагань нагороджені грамотами та медалями відділу сім'ї, молоді та спорту міської ради, а переможець конкурсу “Кращий бомбардир” нагороджений грамотою та пам'ятним призом.