Назад

Про участь у вебінарі!

З метою забезпечення реалізації державної політикі щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

За участю представників щодо участі у вебінарі на тему: "Підтримка бізнесу на період карантину. Антикризові заходи", який відбудеться 4 червня о 14.00-15.30: - Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА; - Головного управління Державної податкової служби України у Чернігівській області; - Чернігівської регіональної торгово-промислової палати; - Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; - Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області; - Державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області"; - Центр підтримки підприємництва, іновацій та стартапів Чернігівської області.

Будемо вдячні за надання інформації щодо учасників в зазначеному заході до 15.00 год. 3 червня 2020 року на ел.адресу Державної організації "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області" fondppcn@ukr.net. Для участі необхідно буде заповнити реєстраційну форму та перейти за отриманим посиланням у віртуальний кабінет у зазначений час в день проведення заходу. Посилання буде надіслано на зазначену вами електронну пошту. Участь у заході безкоштовна.

 

Назад