Назад

Перемога у нас в крові!

23 червня 2020 року в місті відбулася благодійна донорська акція “Перемога у нас в крові”, яка стартувала 12 червня 2020 року по всій Україні за ініціативи Товариства Червоного Хреста України і Міністерства молоді та спорту України. Дякуємо всім хто взяв участь у акції та долучився до благодійної справи допомогти тим, хто потребує донорської крові у щоденній боротьбі за своє здоров’я та життя.

Метою цієї акції є формування культури добровільної здачі крові, сприйняття донорства як прояву доступної донації, підвищення обізнаності та важливості донорства, а також особистої відповідальності кожного з нас. Особливо це актуально зараз, коли з початком пандемії COVID-19 кількість донорів значно зменшилася.

Акція є безстроковою і кожен бажаючий може звернутися до відділення переливання крові, що знаходиться за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 56 (територія КНП "Прилуцька центральна міська лікарня") і врятувати чиєсь життя віддавши частинку себе!

Добрі справи робити просто. Долучайтесь!

Після здачі крові опублікуйте яскраве селфі або відео з хештегом #перемогаунасвкрові, завантажуйте рамку для аватарки (на сторінці Товариства Червоного Хреста України ) та передавайте виклик іншим людям та організаціям, згадавши їх у своєму пості.

Адже - Перемога у нас в крові!

Начальник відділу сім'ї, молоді та спорту міської ради
Олена Опанасенко

Назад