Назад

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 25 червня, у сесійній залі відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний винесено питання щодо посилення контролю за дотриманням карантинних обмежень задля недопущення поширення коронавірусу на території Прилук.

Заступник головного лікаря КНП “Прилуцька центральна міська лікарня” по медичній частині Віктор Зінченко ознайомив присутніх із ситуацією по інфекційному відділенню. Наразі у стаціонарі перебуває 9 осіб, четверо з яких прилучани, з підтвердженим Covid-19.

Члени комісії заслухали також головного лікаря КНП “Прилуцький міський центр первинної медико-санітарної допомоги” Людмилу Слободенюк, яка проінформувала про кількість амбулаторних хворих по місту.

Зазначила, що станом на сьогодні на амбулаторному лікуванні перебуває 2 хворих, які мають легкий перебіг хвороби і лікуються вдома під наглядом сімейних лікарів.

Обговоривши стан виконання заходів щодо загрози поширення коронавірусу COVID-19 на території міста, з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) в місцях масового скупчення людей комісія вирішила з 26 червня 2020 року призупинити на період карантину проведення спортивних заходів (змагань, тренувань), кульутрних розважальних та інших масових заходів.

Також прийнято рішення посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти та загальної освіти, зокрема під час проведення ЗНО. Суб'єктам господарської діяльності потрібно посилити контроль за дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог і карантинних обмежень у відповідності рекомендаціям МОЗ України.

Шановні прилучани!

Аби уникнути посилення запобіжних заходів нам всім потрібно свідомо ставитися до рекомендацій МОЗ та дотримуватися простих правил гігієни, які не дозволять поширенню інфекції на території міста!

Тож одягайте маски у громадських місцях, уникайте скупчення людей та контактів з ними, частіше мийте руки та користуйтеся антисептиком! Провітрюйте приміщення та проводьте їх дезінфекцію.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Дотримання рекомендацій щодо особистої гігієни, самоізоляції, відповідального ставлення до свого здоров'я допоможе врятувати життя вам і вашим рідним!

Відділ інформаційної діяльності та
комунікацій з грмоадськістю міської ради

Назад