Назад

Прилучани відзначають День Конституції України та День молоді

Двадцять чотири роки тому Верховна Рада ухвалила Основний Закон нашої країни.

Найважливіший державний закон став початком нової сторінки історії України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Цього дня ми вшановуємо непорушні принципи громадянського суспільства – право, закон, демократію та незалежність.

Сьогодні поряд із державним святом ми відзначаємо День молоді. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Святкування Дня молоді — це нагода ще раз підкреслити ту важливу роль, яку відіграє молодь у житті міста і країни загалом.

Цьогоріч урочистості проведені із дотримання вимог законодавства щодо протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Сьогодні до Дня Конституції України та Дня молоді, які ми відзначаємо 28 червня, відбулася низка заходів.

 
 
 
 
 
 

Прилучани поклали квіти до пам’ятних знаків загиблих земляків, захисників Батьківщини, вшанували пам‘ять Великого Кобзаря, загиблих воїнів АТО/ООС, афганців та чорнобильців.

 

У сесійній залі міської ради міський голова Ольга Попенко відзначила найкращих прилучан з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді (список нагороджених додається)

 

 
 
 
 

У нашому місті живе прекрасна молодь. Розумна, активна, цілеспрямована, про наших молодих прилучан знають не тільки в нашому місті, але й далеко за його межами. Вони активно заявляють про себе в спорті, роботі, навчанні та творчості. Для молодості немає кордонів, нездійсненних мрій, головне, йти впевнено до своєї мети.

 

Нехай у цей урочистий день міцніє почуття гордості за наше місто, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо міста та України!

 

Зі святом вас прилучани!

Бажаємо всім нам, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення, а мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.

Вітаємо вас з Днем молоді. Молодеча завзятість і патріотизм, нові ідеї та ініціативи вкрай потрібні сьогодні нашому місту і нашій державі.

Успіхів і натхнення тобі, молодь Прилук, здоров’я і невичерпної енергії, миру і добра!

Відділ інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю міської ради

 

Назад