Назад

Підготовка до нового навчального року

30 липня під головуванням Прем’єр-міністра відбулася всеукраїнська селекторна нарада з представниками місцевих органів влади, а також профільними міністерствами. Серед інших тем обговорювали підготовку до нового навчального року.

Цього ж дня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів селекторну нараду з керівниками органів місцевого самоврядування області.

Участь у онлайн-нараді взяли міський голова Ольга Попенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко та в.о. Начальника управління освіти міської ради Ольга Колошко.

У ході засідання обговорювалися питання щодо підготовки закладів освіти області до нового навчального року. Як відомо, з 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину, за якими всі регіони України поділятимуться на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону.

Як було зазначено, найближчими днями можна буде побачити візуалізацію по COVID-19 в розрізі кожної територіальної одиниці.

Виходячи з наради під головуванням Прем’єр-міністра, позиція щодо початку навчального року у освітніх закладах усіх рівнів залишається незмінною. Тобто, за умови, якщо територіальна одиниця не в червоній зоні, – освітній процес стартує з 1 вересня.

Обов'язковою умовою залишається дотримання протиепідемічних заходів, вчителям робитимуть щоденну термометрію, в масках необхідно бути до початку уроку.

Дітям температуру не будуть міряти, а регулярно питатимуть щодо стану здоров’я. У разі виявлення у дитини симптомів ГРВІ проведуть термометрію та консультацію медичного працівника.

Чіткі норми щодо організації роботи закладів освіти визначені в постанові Кабміну від 22 липня 2020 р. №64.

Під час наради також порушувалося питання виплати заробітної плати освітянам. Як зазначило керівництво області — Прилуки такої заборгованості не мають.

Також міський голова Ольга Попенко проінформувала щодо завершення будівництва другого корпусу приміщення гімназії №1 і функціонування першого у місті басейну.

Зазначила, що на сьогодні будівництво завершено майже на 100%, відкритим залишається питання підписання договору на газопостачання.

Ольга Попенко акцентувала, що дата відкриття залишається незмінною та запланована на 1 вересня 2020 року.

Відділ інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю міської ради

Назад