Назад

Звернення міського голови до мешканців громади

Шановні прилучани!

Насамперед дозвольте подякувати всім, хто відповідально продовжує ставитися до всіх рекомендацій щодо дотримання протиепідемічних заходів, таким чином піклуючись про своє здоров'я і здоров'я рідних та близьких. Так, звичайно, COVID-19 змінив наше життя. Після введених жорстких обмежувальних заходів з 22 травня відбулось його послаблення. Ми повернулися, здавалося б, до звичного життя, однак через свою необачну поведінку, маємо невтішну статистику: в Україні більше 1000 хворих за добу, негативна динаміка і в Прилуках. Наразі підтверджено 53 випадки захворювання.

Укотре наголошуємо, що адаптивний карантин не означає повну його відміну, головним залишається безпека та здоров'я всіх жителів.

Закликаємо прилучан дотримуватися простих правил карантину, адже вони зменшують у рази ризик зараження на COVID-19 і подальше поширення інфекції. Подбайте про власну безпеку, піклуйтеся про родичів похилого віку та не ігноруйте перших симптомів респіраторних захворювань. Мийте руки, тримайте дистанцію, своєчасно звертайтеся до лікарів і не ставте під загрозу своє життя та здоров’я своїх близьких.

Бережіть себе!

З повагою
міський голова Ольга ПОПЕНКО

Назад