Назад

Проведено робочу нараду з керівниками закладів освіти міста

У понеділок, 14 вересня, відбулася нарада з директорами закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста під головуванням Ольги Попенко - міського голови.

Участь у нараді взяли: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко, в.о. начальника управління освіти міської ради Ольга Колошко, спеціалісти управління освіти Валентина Ходюк, Наталія Лазебна та завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Прилуцького міськрайонного відділу державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Олексенко.

Учасниками наради обговорено проблемні питання організації роботи закладів освіти в новому навчальному році в умовах протидії поширенню корона вірусної інфекції, рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти міста, актуальність впровадження здоров’язбережувальних технологій у практику діяльності закладів освіти.

Ольга Попенко наголосила, що забезпечення якісної освіти та безпеки для наших дітей – надважливе завдання, адже діти – наше майбутнє. Цьогоріч до загальних вимог щодо створення комфортних умов роботи педагогічних колективів та здобувачів освіти додалися ще й вимоги з дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19. Тож у закладах зобов’язані забезпечити безумовне дотримання вказаних заходів.

Завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень Прилуцького міськрайонного відділу державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Олексенко наголосив на тому, що відповідальність за дотримання карантинних обмежень лежить, у першу чергу, на керівниках закладів освіти, тому важливою є тісна й злагоджена співпраця між медичними працівниками та адміністраціями закладів освіти.

Відділ інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю міської ради

Назад