Назад

Відбулася сесія міської ради

Сьогодні, 15 вересня, у сесійній залі міської ради відбулося чергове пленарне засідання 72 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання.

У ході засідання депутати ухвалили низку важливих рішень.

Депутатський корпус розглянув всі питання, внесені до порядку денного, заслухав доповідачів та прийняв відповідні рішення.

На розгляд виносилися проекти рішень, які стосувалися діяльності комунальних підприємств міської ради, питань розвитку інфраструктури та благоустрою міста, земельних питань, міських цільових програм та інших сфер міського господарювання.

Порядок денний 72 сесії 7 скликання

1. Про інформацію керівника Прилуцької місцевої прокуратури, старшого радника юстиції ЗАРІЧАНСЬКОГО Б.Г. щодо організації боротьби зі злочинністю та правопорушеннями в місті Прилуки за підсумками І півріччя 2020 року.

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 17 грудня 2019 року № 2 «Про бюджет міста на 2020 рік» (64 сесія 7 скликання) (код бюджету 25203100000).

3. Про виконання бюджету міста за І півріччя 2020 року.

4. Про зміни бюджетних призначень міського бюджету.

5. Про затвердження «Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних, комунальних некомерційних підприємств Прилуцької міської ради».

6. Про затвердження Порядку проведення відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск препаратів інсуліну за пільговими рецептами, у новій редакції.

7. Про затвердження Порядку проведення відбору суб’єктів господарювання, які здійснюватимуть відпуск лікарських засобів і харчових продуктів за пільговими рецептами, у новій редакції.

8. Про затвердження міської цільової Програми «Надання населенню первинної медичної допомоги на 2020 рік» у новій редакції.

9. Про затвердження міської цільової Програми «Надання населенню вторинної медичної допомоги на 2020 рік» у новій редакції.

10. Про затвердження міської цільової Програми «Надання стоматологічної допомоги мешканцям м. Прилуки на 2020 рік» (нова редакція).

11. Про затвердження мережі закладів дошкільної освіти та контингенту дітей м. Прилуки на 2020-2021 навчальний рік.

12. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти та контингенту учнів м. Прилуки на 2020-2021 навчальний рік.

13. Про створення та функціонування груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти м. Прилуки.

14. Про створення комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

15. Про затвердження Положення про управління освіти Прилуцької міської ради у новій редакції.

16. Про затвердження структури та штатів.

17. Про проведення конкурсного відбору на посади директора та інших педагогічних працівників комунальної установи «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

18. Про внесення змін до структури та чисельності самостійних структурних підрозділів міської ради та її затвердження.

19. Про уповноваження на організацію проведення конкурсів на зайняття

посад керівників комунальних некомерційних підприємств охорони здоров'я міста.

20. Про Доповнення до Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

21. Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності на території об’єктів благоустрою міста Прилуки.

22. Про делегування повноважень у сфері надання адміністративних послуг.

23. Про затвердження графіка роботи Центру надання адміністративних послуг Прилуцької міської ради.

24. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються в Центрі надання адміністративних послуг міста Прилуки (у новій редакції).

25. Про затвердження списку учасників бойових дій, які мають пільги відповідно до міської Програми «Пільги місцевої влади на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку учасникам бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції, сім’ям воїнів загиблих (померлих) в Афганістані та під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, інвалідам по зору – членам УТОС, спілці ветеранів Афганістану на 2019 – 2021 роки».

26. Про затвердження Статуту комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Прилуцької міської ради Чернігівської області в новій редакції.

27. Про збільшення статутного капіталу та затвердження Статуту комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області в новій редакції

28. Про виконання зауважень та пропозицій, доручень виборців, озвучених депутатами на 68 сесії міської ради 7 скликання від 14 травня 2020 року при розгляді питання «Різне».

29. Про виконання зауважень та пропозицій, доручень виборців, озвучених депутатами на 70 сесії міської ради 7 скликання від 10 липня 2020 року при розгляді питання «Різне».

30. Про прийняття в комунальну власність відумерлої спадщини.

31. Про прийняття в комунальну власність нерухомого майна.

32. Про передачу майна.

33. Про договори оренди землі.

34. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

35. Про визначення суб’єктів оціночної діяльності.

36. Про надання земельних ділянок учасникам АТО.

37. Про вирішення питань землекористування.

38. Про внесення змін до Положення щодо розміщення реклами.

39. Про міську вбиральню.

Відділ інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю міської ради

Результати голосування 72 сесії Прилуцької міської ради 7 скликання (завантажити).

Назад