Назад

Прилучани відзначають День Гідності та Свободи

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 та лютому 2014 роках постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, установити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада.

Сьогодні, 20 листопада, на майданчику біля банера «Небесна сотня» відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

Найбільшим проявом європейськості та демократії стали Майдани 2004 та 2013 років. Для нас вони обернулись важким іспитом на право жити в країні, де поважають честь і гідність кожного громадянина. Саме наш народ неодноразово виходив на Майдани і нагадував усьому світу, що Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини.

До присутніх звернувся заступник міського голови Олександр Сивенко, який зазначив, що Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, а День Гідності та Свободи є беззаперечним доказом відродження Української нації, нашої держави, підтвердження того, що події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Прилучани схилили голови та поклали квіти до банера Небесної Сотні та пам'ятного знаку воїнам АТО/ООС.

У зв'язку з карантинними вимогами щодо епідемічної небезпеки поширення COVID-19, захід відбувався з дотриманням протиепідемічних вимог, передбачених нормативними документами, з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом SARS-CoV-2, що передбачає наявність засобів індивідуального захисту в учасників події.

 
 
 
 
 

Дорогі прилучани, згадаймо про кожного, хто пожертвував життям і здоров'ям заради нас з вами. Будьмо свідомими, вільними й щасливими. Україна — понад усе та в серці кожного з нас!

Відділ інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю міської ради

 

Назад