| 28 Січня 2025 08:26 | |
| Для посадовців міської ради відбувся онлайн тренінг 27 січня поточного року в рамках реалізації проєкту «Підвищення антикорупційної спроможності громад» відбувся онлайн тренінг для працівників органів місцевого самоврядування. Основна мета проєкту – сприяти створенню доброчесного середовища в громадах та забезпечити надійні механізми для ефективної антикорупційної роботи під час відновлення та розвитку. Під час тренінгу обговорили основні принципи антикорупційного законодавства та етичні стандарти в роботі ОМС, розібрали практичні інструменти для виявлення та мінімізації корупційних ризиків. Проєкт «Підвищення антикорупційної спроможності громад» реалізується ГО «Фундація інституційного розвитку» за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України та за підтримки Програми розвитку ООН(ПРООН) в Україні за фінансування уряду Японії. | | 23 Жовтня 2024 14:52 | |
| Про інформаційну безпеку говорили на навчанні Сьогодні, 23 жовтня 2024 року, у сесійній залі міської ради відбулося навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Інформаційна безпека: виявлення дезінформації та методи перевірки фактів. Персональна безпека онлайн», організоване Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації. Провела навчання представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернігівській області Ірина Віталіївна Сенченко. У заході взяли участь працівники органу місцевого самоврядування та засоби масової інформації міста. | | 25 Вересня 2024 08:15 | |
| ІІ сесія: «Запобігання корупції та впровадження стандартів доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» З 24 вересня 2024 року почалося навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Запобігання корупції та впровадження стандартів доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (ІІ сесія). Участь у навчанні Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації взяла Даценко Марина Сергіївна, головний спеціаліст з антикорупційної діяльності відділу по роботі з кадрами міської ради. Під час навчання Дубок Валентин Петрович, начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Чернігівської обласної державної адміністрації, ознайомив із особливостями заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та особливостями додаткових заходів фінансового контролю. Шестак Лілія Володимирівна, професор кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Пенітенціарної академії України, кандидат юридичних наук, доцент, висвітлила питання щодо алгоритму дій у разі виникнення конфлікту інтересів, заходи врегулювання конфлікту інтересів та корупційні | | 19 Квітня 2024 15:43 | |
| «Запобігання корупції та впровадження стандартів доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» З 16 по 19 квітня 2024 року Даценко Марина Сергіївна, головний спеціаліст з антикорупційної діяльності відділу по роботі з кадрами міської ради, взяла участь у дистанційному навчанні за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації «Запобігання корупції та впровадження стандартів доброчесності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (І сесія), яке було організоване Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації. У ході навчання були висвітлені питання щодо загальних вимог фінансового контролю, міжнародних стандартів запобігання корупції, Антикорупційної політики та антикорупційних органів України. Також було обговорено ряд важливих питань: «Етика та доброчесність на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування», «Прояви корупції та її негативний вплив на досягнення цілей сталого розвитку», «Корупційні ризики під час реалізації функцій держави або місцевого самоврядування», «Відповідальність за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень». Завершилося навчання підсумковим комп’ютерним | | 20 Вересня 2021 14:01 | |
| Відбулося навчання з енергоменеджменту 17 вересня 2021 року у сесійній залі міської ради, відповідно до Плану-графіка навчання кадрів Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації на 2021 рік, відбулося навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Енергоменеджмент та підвищення енергоефективності. Можливості використання місцевих відновлювальних джерел енергії». Про зміни у законодавстві з енергозбереження, енергетичний сертифікат, енергетичний паспорт, енергетичний аудит, приклади реалізованих енергозберігаючих проектів доповів Сергій Зінченко, керівник осередку громадського об'єднання Асоціації енергоаудиторів в Чернігівській області, керівників проектів науково-виробничого підприємства «Енергоіновація». Відділ по роботі з кадрами міської ради | | 04 Червня 2021 14:41 | |
| Відбулося навчання посадових осіб місцевого самоврядування Сьогодні, 4 червня, у малій залі міської ради відбулося навчання посадових осіб місцевого самоврядування на тему “Про вимоги до надання інформації за запитами на інформацію”, проведене начальником загального відділу міської ради Ларисою Чайкою. У ході навчання відповідальні особи за ведення діловодства структурних підрозділів міської ради ознайомлені із Законом України “Про доступ до публічної інформації” (зі змінами). Відділу по роботі з кадрами міської ради | | 16 Квітня 2021 11:06 | |
| Чергове навчання для посадовців Сьогодні, 15 квітня 2021 року в сесійній залі міської ради головним спеціалістом з питань діяльності правоохоронних органів, мобілізаційної та спецроботи міської ради Архаткіним Сергієм Петровичем було проведено навчання на тему “Про вимоги до Порядку ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію та Інструкції по роботі з внутрішніми документами, які містять службову інформацію”. Посадові особи місцевого самоврядування мали можливість детально ознайомитися з роботою із документами, в тому числі з внутрішніми документами, які містять службову інформацію. | | 30 Березня 2021 13:57 | |
| Чернігівський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» провів семінар Сьогодні, 30 березня, відбувся онлайн семінар «Управління персоналом в органах місцевого самоврядування», який організував Чернігівський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою». Мета заходу - надати роз’яснення таких питань як прийняття, проходження та припинення служби в органах місцевого самоврядування, питань мотивації, професійного розвитку, дисциплінарної відповідальності та ін. У семінарі взяли участь керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Малоголова, начальник відділу по роботі з кадрами міської ради Олег Касьян та головний спеціаліст відділу по роботі з кадрами міської ради Людмила Соколовська. | | 04 Лютого 2021 16:41 | |
| Відбулося навчання керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів міської ради Відповідно до плану навчань посадовців Прилуцької міської ради 04 лютого відбулося навчання на тему “Вимоги до оформлення справ, що підлягають архівному зберіганню". Навчання провела начальник архівного відділу міської ради Світлана Брітан. Також присутні заслухали інформацію про Порядок проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами Прилуцької міської ради покладених на них обов'язків і завдань за 2020 рік, з даного питання виступив начальник відділу по роботі з кадрами міської ради Олег Касьян. | | 23 Листопада 2020 16:47 | |
| Навчання для відділу по роботі з кадрами Сьогодні до першочергових завдань в роботі з кадрами слід віднести питання підвищення наукової обґрунтованості та практичної реалізації державної кадрової політики, професійного розвитку персоналу органів влади, модернізації кадрових служб та освоєння світового досвіду в управлінні людськими ресурсами. Абсолютно зрозуміло, що особливу важливість має набувати підвищення ефективності управління персоналом органів влади. 23 листопада посадовці відділу по роботі з кадрами Прилуцької міської ради взяли участь у онлайн-семінарі з підвищення кваліфікації з питань управління персоналом. У ході онлайн-зустрічі учасники семінару обговорили наступні питання: 🔹 Сумісники: чи відрізняються зовнішні від внутрішніх. 🔹 Покладання додаткових обов'язків на працівника: чи завжди потрібна вакансія. 🔹 Графік відпусток: | | 17 Червня 2020 14:00 | |
| Відбулося навчання для спеціалістів управління персоналом 17 червня 2020 року відбулося навчання у дистанційній формі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для керівників апарату районних державних адміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів міських ради міст обласного значення, начальників відділів (завідувачів секторів), спеціалістів управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов'язкищодо здійснення кадрової роботи. Участь у навчанні брав начальник відділу по роботі з кадрами міської ради Олег Касьян. Темою для навчання було визначено “Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування”. У ході онлайн-зустрічі учасники навчання обговорили запроваджені новації в законодавстві про державну службу та концепцію реформування системи оплати праці державних службовців. Начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м.Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко презентував посадовцям нову форму особової картки державного службовця та пояснив особливості її оформлення. Також учасники обговорили питання призначення на державну службу шляхом укладання |
|