Назад

Програма «U-LEAD з Європою»

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польшею та Швецією. Однією з цілей Програми «U-LEAD з Європою» є створення або модернізація до 600 належних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об'єднаних територіальних громадах та малих містах України.

З 1 березня 2018 року розпочався перший раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Фаза Впровадження реалізується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного з яких Програма співпрацюватиме приблизно зі 150 громадами.

Всі раунди включають наступні напрямки підтримки:

  • Інституційна підтримка ЦНАП: налагодження інституційного функціонування ЦНАП, навчання персоналу, інформування та залучення мешканців;
  • Матеріальна підтримка: забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну/зонування ЦНАП;
  • Спеціальні види допомоги, що включають налаштування електронної системи керування чергою та мобільний ЦНАП.

У місті Прилуки розпочалася реалізація даної програми на 4 раунді відповідно до поданої заявки. За результатами відбору у вересні 2019 року відбувся візит представників Програми «U-LEAD з Європою», під час якого було розпочато роботу щодо впровадження проєкту та визначення потреб у створенні та модернізації нового ЦНАП.

Приміщення нового й модернізованого Центру надання адміністративних послуг буде розміщуватись за адресою: вул. Івана Скоропадського, 102-а, де в 2020 році за кошти місцевого бюджету здійснено ремонтні роботи. Виконані роботи відповідають вимогами Програми «U-LEAD з Європою». Також у 2020 році працівники Центру надання адміністративних послуг пройшли ряд тренінгів за участі експертів та фахівців Програми.

Відкриття Центру надання адміністративних послуг м.Прилуки планується у 2021 році після повного його ресурсного комплектування.

Назад