Назад

Шановні керівники підприємств, суб'єкти підприємницької діяльності!

Нагадуємо, що відповідно до Правил благоустрою території м. Прилуки (затверджених рішенням міської ради (62 сесія 7 скликання) 25 жовтня 2019 року №2):

5.2.6.3. Суб’єкти господарської діяльності, які є власниками земельних ділянок та/або землекористувачами, а також власники та/або користувачі тимчасових споруд, що розташовані в межах «червоних ліній» вулиць і доріг та «зелених ліній» зобов’язані на закріпленій території забезпечувати прибирання сміття, снігу, опалого листя та інших відходів, а в разі потреби проводити обробку тротуарів протиожеледними матеріалами.

6.1.7. Розмір меж прилеглої території, на якій необхідно вживати заходів з прибирання, утримання та вчинення протиожеледних заходів, згідно додатку до Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 №310, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 18.12.2017 № 1529/31397 :

6.1.7.5. Території, прилеглі до торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на відстані 20 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці покладається на суб’єкти господарювання, що експлуатують вказані об’єкти.

Зважаючи на вищевикладене, просимо суб'єктів підприємницької діяльності забезпечити постійне прибирання снігу та льоду з метою утримання у належному санітарному стані об'єктів благоустрою та прилеглих територій, у т. ч. карманів для паркування автомобілів. Укладати сніг на тротуари та проїжджу частину дороги забороняється.

Відділ економіки міської ради

Назад