Назад

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 30 квітня, у сесійній залі міської ради, під головуванням міського голови Ольги Попенко, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

У ході засідання члени виконавчого комітету заслухали питання порядку денного, зокрема, «Про розташування групи пересувних тимчасових споруд», з якого доповів начальник управління містобудування та архітектури міської ради Віктор Тесленко.

Виконавчий комітет міської ради погодив, терміном на три роки, розташування по вулиці Київській на території Центрального парку групи пересувних тимчасових споруд атракціонів «Дитячі мрії» для провадження підприємницької діяльності Тетяні Умен (відповідно до схеми).

Своїм рішенням виконавчий комітет міської ради зобов’язав підприємцю здійснити заходи з благоустрою території, прилеглої до місця розташування групи пересувних тимчасових споруд атракціонів «Дитячі мрії» на території Центрального парку та укласти низку необхідних для підприємницької діяльності договорів з підприємствами, які надають комунальні послуги.

Відповідальність за дотримання техніки безпеки при експлуатації групи пересувних тимчасових споруд атракціонів «Дитячі мрії» покладено на підприємця.

Тетяна Костецька, заступник начальника управління, начальник бюджетного відділу фінансового управління міської ради, проінформувала з питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 квітня 2021 року № 131 «Про виділення коштів для надання матеріальної допомоги», з якого ухвалено відповідне рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Прилуцької міської ради

Назад