09 січня 2023

Архітектура – це наука й мистецтво проєктування, спорудження та художнього оздоблення будівель, і, власне, система будівельних споруд. Вона є втіленням культурних процесів, несе послання певних історичних періодів.

Якщо ви закохані в архітектуру й хотіли б краще розумітися на ній, Прилуцька міська центральна бібліотека ім. Л. Забашти запрошує на зустріч-прогулянку з архітекторами на тему «Прилуки: призма відбудови».

Гості зустрічі:

Денис Павлишинець – архітектор, будівельник, конструктор, сертифікований інженер-проектувальник, співзасновник архітектурної фірми, учасник громадських проєктів.

Випускник НУ «Львівська Політехніка», факультет «Промислове та цивільне будівництво».

Андрій Луца – архітектор, містобудівельник, член містобудівної ради м. Мукачево, СЕО архітектурної майстерні, громадський активіст, учасник громадських та волонтерських проєктів. Випускник факультету містобудування НУ «Львівська Політехніка».

На зустрічі учасники:

✅ спільно з архітекторами аналізуватимуть місто з точки зору урбаністики, а також з перспективи відбудови зруйнованого та пошкодженого;

✅ довідаються, що таке архітектура, з чого вона складається, які процеси відбуваються від ідеї до закінченої будівлі;

✅ довідаються про актуальність професії архітектора.

?: 12 січня 2023 р.;

⏱: 13:00 – 15:00;

Місце зустрічі: Прилуцька міська центральна бібліотека ім. Л. Забашти (м. Прилуки, вул. Котляревського, 65).

Щоб стати учасником зустрічі-прогулянки з архітекторами, просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3GKDmaF)

Захід проходить в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

 

 

Переглядів:42