22 лютого 2023

Інформація про отримання дозволу

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЛІТОН ОІЛ” (м. Чернігів, проспект Перемоги, будинок 62, кімната 207) заявляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин атмосферне повітря, що надходять в атмосферу від стаціонарних джерел АЗС, розташованих за адресами:

-17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Пирятинська, 96;

-17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Іванівська, 88.

Джерелами впливу на стан атмосферне повітря являється технологічне обладнання при прийманні та зберіганні нафтопродуктів в ємностях та їх відпуску споживачам через паливороздавальні колонки, електрогенератори. При роботі технологічного обладнання в атмосферне повітря від стаціонарних джерел надходять забруднюючі речовини: бензин, вуглеводні граничні, вуглеводні ароматичні, сірководень, пропан, бутан, азоту оксиди, вулецю оксид, сірки діоксид, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок. Загальні обсяги викидів становлять:

-17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Пирятинська, 96 – 1,343 т/рік;

-17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Іванівська, 88 – 1,357 т/рік;

Адміністрація ТОВ “ЛІТОН ОІЛ” зобов’язується виконувати норми і правила з охорони навколишнього природного середовища та вимоги екологічної безпеки на всіх етапах виробничої діяльності та експлуатації виробничого устаткування. Викиди забруднюючих речовин відбуваються в межах допустимих норм. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють в приземному шарі перевищення рівня граничнодопустимих концентрацій на межі нормативної санітарно-захисної зони, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин.

Для ознайомлення з більш детальною інформацією про отримання дозволу ТОВ “ЛІТОН ОІЛ” звертатися за адресою: 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, проспект Перемоги, будинок 62, кімната 207 або за місцем розташування АЗС.

Із зауваженнями або запереченням щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ “ЛІТОН ОІЛ” звертатися протягом 30 календарних днів з моменту публікації Заяви (газета “Вісник Ч” від 12. січня 2023 року № 2/1903) до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Шевченка, 7.

 

За інформацією директора ТОВ “ЛІТОН ОІЛ”

О.Л.Красножона

Переглядів:49