Назад

Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок»

Адреса: вул.Низова, 60

м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500

e-mail: s.r.c.d.c.m.pryluky@ukr.net

Сайт Центру http://prcentr.com.ua/

Директор Центру - Шабалтас Марія Миколаївна

Телефон (04637)3-85-00

Секретар керівника

Шамро Лариса Василівна

Телефон (04637)3-85-52

Завідувач відділення медичного спостереження

Правдивець Микола Миколайович

Телефон (04637)3-85-52

Центр працює щоденно з 08:00 до 17:00 крім суботи, неділі.

Загальна інформація

Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів м. Прилуки є закладом системи органів праці та соціального захисту населення, мета якого – дати можливість дітям – інвалідам перебороти труднощі розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, розвинути здібності, створити передумови для їх поступової інтеграції у суспільство.

Система соціальної реабілітації дітей – інвалідів зорієнтована на дитину та її родину.

Курс реабілітації здійснюється згідно індивідуальної програми реабілітації дитини - інваліда, розробленої з урахуванням її психічного, розумового та фізичного розвитку та рішення реабілітаційної комісії Центру.

Спеціалісти Центру проводять індивідуальні та групові заняття згідно розкладу за чотирма основними напрямками: психолого – педагогічний, соціально – побутовий, розвиток творчих здібностей, медичний супровід.

Наші завдання:

надати кваліфіковану допомогу дітям – інвалідам у здійсненні корекції порушень розвитку без відриву від сім’ї;

забезпечити комплексну реабілітацію та соціальну адаптацію дітей – інвалідів;

сприяти поступовій інтеграції дітей з обмеженими фізичними та інтелектуальними можливостями до дитячих дошкільних закладів та шкіл;

залучити до участі у виконанні реабілітаційної індивідуальної програми дитини – інваліда її батьків та (або) іншого законного представника надавати підтримку родинам, які виховують дітей з особливими потребами.

Структура закладу:

відділення соціальної реабілітації дітей – інвалідів

відділення медичного супроводу.

Спеціалісти Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок» у своїй роботі застосовують сучасне обладнання, новітні реабілітаційні технології та методики.

До послуг дітей:

- зала з лікувальної фізкультури;

- кабінет з психологічної реабілітації;

- кабінет з логопедичної реабілітації;

- кабінет для масажу;

- фізіотерапевтичний кабінет;

- кімнати для корекційних занять;

На території закладу встановлений дитячий вуличний майданчик (три ігрові комплекси) для проведення оздоровчих та реабілітаційних заходів в літній період.

Умови зарахування:

Зараховуються діти віком від 2 до 14 років, що проживають в м. Прилуки, з фізичними та розумовими видами розвитку, які отримали статус інваліда.

Для отримання послуг у Центрі батьки дитини або її законні представники (опікуни) звертаються до Управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради та подають такі документи:

1. Заяву про надання послуг із зазначенням згоди на оброблення персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2. Ксерокопія висновку медико-соціальної експертної комісії, лікувально–консультативної комісії, лікувально-профілактичного закладу(для дітей-інвалідів) про встановлення інвалідності;

3. Ксерокопію індивідуальної програми реабілітації, виданої медико-соціальною експертною комісією, лікувально–консультативною комісією, лікувально-профілактичного закладу(для дітей-інвалідів);

4. Ксерокопію паспорта заявника;

5. Ксерокопію довідки про присвоєння реєстраційного номера заявника та дитини-інваліда;

6. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини;

7. Ксерокопію документів про опіку або піклування, рішень суду та інших документів, що підтверджують взаємні права та обов’язки (для законних представників дітей-інвалідів).

Колектив Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Світанок» запрошує зацікавлених людей до співпраці з метою подальшого виконання програми реабілітації дітей – інвалідів.

Рішення Прилуцької міської ради №2 від 23 квітня 2018 року (42 сесія міської ради) /додається/

Положення про Центр /додається/.

Назад