Назад

Відбулася нарада гуманітарної сфери

Сьогодні, 15 квітня, відбулася нарада із керівниками відділів та управлінь міської ради гуманітарної сфери.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко підвела підсумки роботи минулого тижня. Запитала про роботу освітянських, медичних та культурних закладів міста.

Наголосила про виконання необхідних заходів із прибирання та благоустрою закріплених територій за закладами, установами та організаціями гуманітарної галузі у рамках проведення весняного місячника.

Тетяна Фесенко підняла питання про належну підготовку та проведення відповідної роботи по оздоровленню та відпочинку дітей влітку.

У ході наради обговорили заплановані на майбутнє заходи щодо:

мітингу-реквієм “Дзвони Чорнобиля” та покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії (26 квітня);

пам'ятних дат історичних подій Другої світової війни (8,9 травня);

Дня Європи;

Дня вишиванки! Свято Національної Єдності! (23 травня);

Миколиного ярмарку (25-26 травня);

Також на гуманітарній нараді керівники відділів та управлінь міської ради гуманітарної сфери обговорили низку нагальних питань життєдіяльності міста. Розглянули питання підготовки та відзначення у Прилуках загальноміських заходів до Дня молоді та спортивні заходи.

Заслухали пропозиції начальника відділу культури та туризму Катерини Мовчан щодо проведення загальноміських заходів.

Також обговорили питання соціальної сфери населення, а саме, щодо інформаційної кампанії: надання субсидій та допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Обговорили й інші питання порядку денного наради.

За результатами проведеної наради Тетяна Фесенко дала ряд доручень керівникам структурних підрозділів гуманітарної сфери.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Назад