Назад

ОГОЛОШЕННЯ!

"Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світлодіодні, підвішування проводу СІП, монтаж терміналів автоматизованої системи керування вуличного освітлення та демонтаж всього застарілого освітлювального електротехнічного обладнання) у м.Прилуки Чернігівської області з виготовленням проектно-кошторисної документації та проходженням експертизи".

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери (освітні навчальні заклади) та системи зовнішнього освітлення м. Прилуки (в частині зовнішнього освітлення).

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Проект: Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери (освітні навчальні заклади) та системи зовнішнього освітлення м. Прилуки (в частині зовнішнього освітлення).

Управління житлово – комунального господарства міської ради м. Прилуки, надалі – «Замовник», має намір використати частину коштів кредиту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), на реалізацію проекту Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери (освітні навчальні заклади) та системи зовнішнього освітлення м. Прилуки (в частині зовнішнього освітлення).

Замовник запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту, націленого на придбання:

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світлодіодні, підвішування проводу СІП, монтаж терміналів автоматизованої системи керування вуличного освітлення та демонтаж всього застарілого освітлювального електротехнічного обладнання) у м.Прилуки Чернігівської області з виготовленням проектно-кошторисної документації та проходженням експертизи.

Щоби бути кваліфікованим для присудження контракту, Учасники тендеру повинні відповідати наступним мінімальним вимогам:

  • Учасник тендеру має фінансовий, технічний та виробничий потенціал та потужності, необхідні для виконання Контракту, а також середньо-річний дохід Учасника протягом попередніх трьох років має бути щонайменше у 2 рази більшим від ціни його тендерної пропозиції. У разі подання тендеру СПКА, лідируючий партнер повинен задовольняти цій вимозі щонайменше на 50%;

  • Учасник тендеру успішно постачав подібні устаткування та роботи іншим замовникам, і виконав, принаймні, п’ять (5) подібних контрактів за останні п’ять років;

  • Учасник тендеру або його агент зможуть виконати взяті на себе гарантійні зобов'язання;

  • Учасник тендеру не є банкрутом і проти нього не відкриті провадження щодо неплатоспроможності або банкрутства відповідно до чинного законодавства;

  • у випадках, коли Учасник тендеру пропонує свої послуги з постачання Устаткування, які він не виготовляє, Учасник повинен засвідчити, що він отримав всі необхідні повноваження від Виробника на постачання Устаткування у країні Замовника.

При підготовці тендерної пропозиції, Учасник тендеру має врахувати, що роботи по контракту орієнтовно розпочнуться в липні 2019 року та триватимуть до лютого 2020 року.


У разі запиту відповідного Учасника тендеру тендерні документи будуть йому направлені безоплатно електронною поштою у формі PDF файлів. Якщо буде заявка на отримання паперових документів, то вони будуть надаватися Замовником відповідному Учаснику тендеру на умовах, що узгоджуються ними окремо.

Усі тендери мають подаватись із забезпеченням пропозиції у формі декларації про гарантування пропозиції, форма якої міститься у тендерних документах . Метою забезпечення тендерної пропозиції є гарантування того, що Учасники тендеру будуть відноситись серйозно до їх участі в тендері.

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані за адресою, вказаною нижче, до 11.06.2019 року 10:00 після чого вони будуть відкриті в присутності тих представників Учасників тендеру, які виявлять бажання бути присутніми при відкритті.

Перед-тендерна зустріч для Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектних об’єктів та обговорення технічних та процедурних питань відбудеться 13.05.2019 року 10:00. за адресою: Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Незалежності, 82.

Потенційні Учасники тендерів можуть отримати додаткову інформацію, а також ознайомитися та отримати тендерну документацію за адресою:

17500, м. Прилуки, вул. Незалежності, 82

Созінов Олег Сергійович - начальник управління житлово-комунального господарства

Прилуцької міської ради

ел.пошта: pril-ugkg@ukr.net, Телефон/факс: +380 046 37 30479


Дата:26.04.19


Запрошення ENG (додається).

Назад