Назад

Розпочато голосування за проєкти "Всеукраїнського громадського бюджету" Чернігівської області

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

До голосування на платформі допущено усі 9 проєктів, поданих на конкурс, а саме:

  1. Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області

  2.  «Будівництво майданчику для екстремальних видів спорту біля міського стадіону «Спартак» (місто Ніжин, вул. Воздвиженська 29-Б)»

  3.  «Будівництво футбольного поля та футбольного поля зі штучним покриттям у м. Бобровиця»

  4.  «Реконструкція існуючої будівлі кінотеатру під центр дитячої та юнацької творчості по вул. Троїцька, 5 в м. Городня Чернігівської області»

  5.  «Реконструкція оздоровчого табору в с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області»

  6.  «Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Чернігівська жіноча гімназія» (Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана) з пристосуванням частини приміщення першого та другого поверхів для розміщення комунального неприбуткового підприємства «Чернігівська регіональна агенція розвитку та промоції туризму» за адресою: місто Чернігів, вул. Музейна, 6»

  7.  «Впровадження сучасного комплексного рентгендіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області»

  8.  «Мистецький десант» (придбання автобусу з підйомником для відділу культури і туризму Сновської ОТГ)»

  9.  «Покращення матеріально-технічної бази позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Деснянка» Куликівської селищної ради з метою створення комфортного середовища для оздоровлення та відпочинку дітей

Голосування за проєкти відбуватиметься на платформі, за допомогою електронного сервісу у режимі онлайн після реєстрації та авторизації голосуючого у будь-який зручний спосіб, що підтримується системою, в період з 14 по 28 квітня п.р. (включно).

Відеоінструкція по онлайн голосуванню

 

Інструкції по авторизації:

Через BankID (на прикладі Ощадбанку)

За допомогою ЕЦП

За допомогою Mobile ID

За допомогою ПриватБанку

Голосування через чат-боти Viber або Telegram

 
 
 

Контактна інформація:

Понуренко Олександр – адміністратор платформи

Електронна адреса: der_ponurenko@cg.gov.ua

тел. (0462) 675-648 м.т. (067) 99 00 747

За інф. Департаменту розвитку економіки та
сільського господарства Чернігівської ОДА

Назад