ПОЛОЖЕННЯ про постійні депутатські комісії (завантажити)
Рішення Прилуцької міської ради від 26 травня 20222 року № 13 " Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Прилуцької міської ради" (завантажити)
Персональний склад постійних депутатських комісій
Постійна депутатська комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада в комісії |
1. |
СУМЦОВ Максим Миколайович |
Голова комісії |
2. |
ДРАЧУК Вячеслав Володимирович |
|
3. |
РОЖКО Микола Васильович |
|
4. |
САКАДЬОЛ Павло Олексійович |
|
5. |
СОЛОРЄВ Юрій Вікторович |
|
Постійна депутатська комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету міста, розвитку інфраструктури та регуляторної політики
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада в комісії |
1. |
ГАВРИШ Олексій Михайлович |
|
2. |
КАНТУРАК Ярослав Васильович |
|
3. |
РОЖКО Артем Миколайович |
|
4. |
РУДЕНКО Іван Григорович |
|
5. |
ТКАЧЕНКО Сергій Григорович |
|
6. |
ЧМІЛЬ Сергій Валерійович |
|
7. |
ЧУМАЧЕНКО Анна Леонідівна |
|
Постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада в комісії |
1. |
ТРОХИМЕНКО Валентина Іванівна |
Голова комісії |
2. |
ГЕНЗЕЛЬ Артем Ігорович |
|
3. |
ДУДИНЕЦЬ Кирило Костянтинович |
|
4. |
МАЗУРЕНКО Володимир Григорович |
|
5. |
МАРЧЕНКО Юлія Олександрівна |
|
6. |
НАЗІМ Володимир Іванович |
|
7. |
НІЯЗОВ Руслан Юсупович |
|
Постійна депутатська комісія з питань будівництва, екології та землекористування
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада в комісії |
1. |
НЕСТЕРЕНКО Володимир Вікторович |
Голова комісії |
2. |
АВЕР’ЯНОВА Євгенія Сергіївна |
|
3. |
БАБИЧ Ірина Миколаївна |
|
4. |
КАРПЕНКО Віктор Константинович |
|
5. |
ПАХОМОВА Тетяна Павлівна |
|
6. |
ПРОЗУР Олександр Віталійович |
|
7. |
ТРЕТЯЧЕНКО Дмитро Віталійович |
|
8. |
ХАРЧЕНКО Валентин Миколайович |
|
Постійна депутатська комісія з гуманітарних питань
№ п/п |
Прізвище, ім’я, по батькові |
Посада в комісії |
1. |
САВЧЕНКО Тетяна Михайлівна |
Голова комісії |
2. |
АНІЩЕНКО Артем Юрійович |
|
3. |
БЕРЬОЗКО Наталія Олександрівна |
|
4. |
ПРАВОСУД Олександр Михайлович |
|
5. |
ЦИБЕНКО Олеся Анатоліївна |
|