Назад

<<<1 - 11 з 1103>>> Архів
04 Грудня 2020 11:59
03 Грудня 2020 08:10
У вихідні та буденні дні діятимуть обмеження "помаранчевої" зони на території всієї країни
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду в середу, 2 грудня, зазначив, що у вихідні та в буденні дні діятимуть обмеження "помаранчевої" зони на території всієї країни. За словами прем'єра, карантин вихідного дня, що діяв в Україні з 14 до 30 листопада, дав позитивний ефект, оскільки на кінець листопада за попередній тиждень було на шість тисяч випадків захворювання менше прогнозованого. Крім того, вдалося дещо стабілізувати і ситуацію в лікарнях: зафіксовано вирівнювання відсотку зайнятості ліжок. При цьому глава уряду наголосив, що Кабінет Міністрів напрацьовує найбільш збалансоване рішення стосовно можливого посилення карантинних обмежень. Згідно із законом, уряд повідомить про це рішення за 7 днів до його запровадження або раніше.
02 Грудня 2020 13:55
Міський голова та депутати Прилуцької міської ради 8 скликання склали присягу
Сьогодні, 02 грудня, у міському Будинку культури, голова Прилуцької міської територіальної виборчої комісії Прилуцького району Чернігівської області Тетяна Назім доповіла про підсумки виборів депутатів та міського голови міста Прилуки, які відбулися 25 жовтня 2020 року та оголосила рішення комісії про обрання міським головою міста Прилуки Ольги Попенко, яка урочисто склала присягу міського голови.   34 новообраних депутати, від 9 політичних сил, склали присягу. Першим це зробив депутат 8 скликання Павло Сакадьол. Привітала новообраних депутатів та побажала успіхів у роботі на благо рідного міста депутат міської ради 7 скликання Надія Дановська. До складу Прилуцької міської ради 8 скликання увійшло 34 депутати, з них 19 чоловіків і 15 жінок: 1. Авер'янова Євгенія Сергіївна - Чернігівська обласна організація політичної
01 Грудня 2020 08:00
30 Листопада 2020 08:21
27 Листопада 2020 14:20
Прилучани пам’ятають про жертви голодоморів
Найбільшою трагедією в історії українського народу був штучний голод 1932-33 років. Це було не стихійне лихо, а зумисне підготовлений голодомор. Влада забрала у людей все. Усе, до останнього колоска, до останньої зернини. Це був розбій, свідомо спрямований на фізичне винищення селян, українців. Масове голодування почалося в грудні 1931 року і тривало до вересня 1933 року. 22 місяці народ страждав, мучився, вмирав… У четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата — День пам’яті жертв голодоморів. Український парламент визнав Голодомор геноцидом українського народу. 24 країни світу також офіційно визнали Голодомор геноцидом проти української нації. Вшанувати пам'ять жертв голодоморів біля пам'ятного знака жертвам голодоморів на Центральне міське кладовище сьогодні, 27 листопада, прийшли посадовці міської ради, представники установ та організацій міста.
26 Листопада 2020 14:46
Довідка про склад сім’ї тепер не потрібна під час отримання 6 державних послуг
18 листопада Кабінет Міністрів схвалив пропозиції Мінцифри щодо виключення довідки про склад сім’ї з переліку документів, що подаються заявниками під час отримання 6 державних послуг.  "Ми продовжуємо ліквідовувати всі безглузді довідки, які сьогодні вимагають від людей задля бюрократичної галочки. Сьогодні Уряд скасував таку довідку для отримання п’яти послуг, які вимагають надання такої довідки. На черзі — ще спрощення 20 послуг" — зауважив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час онлайн-брифінгу. Довідка про склад сім’ї тепер не потрібна: Під час призначення грошової допомоги у разі загибелі або смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців Під час процедури
25 Листопада 2020 08:06
25 Листопада 2020 08:03
Президент України представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину
До Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроекти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі. За словами Глави держави, розроблені законодавчі ініціативи, зокрема, передбачатимуть таке. Фізичні особи – підприємці та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тис. грн. Згідно з розрахунками, понад мільйон громадян України зможуть отримати допомогу за цією програмою, а її загальний обсяг становитиме майже 10 млрд грн. Крім того, суб’єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць. «Це буде сума, пропорційна часу так званого простою, у розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника», – зазначив Президент.
24 Листопада 2020 10:00
Сьогодні в області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення!
У вівторок, 24 листопада, Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення. Буде проведена працездатність ліній управління та пристроїв для запуску електросирен в місті Чернігові та районних центрах області без запуску електросирен. З автоматизованого робочого місця відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи  ОДА буде здійснена перевірка по мобільним телефонам груп абонентів облдержадміністрації, підприємств міста Чернігова, силових структур та керівного складу районів і міст обласного значення.
20 Листопада 2020 08:00
Президент України підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року. Документ доповнює статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення частиною другою, яка передбачає накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без надягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, зокрема виготовлених самостійно. Закон має на меті запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед громадян України.
<<<1 - 11 з 1103>>> Архів

Назад