Назад

<<<1 - 11 з 925>>> Архів
14 Листопада 2019 16:25
Працівники радіо, телебачення та зв'язку відзначають своє професійне свято!
Сьогодні, 15 листопада, оператори, диктори, кореспонденти, працівники служби зв’язку та журналісти, одним словом, професіонали відзначають День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Завдяки роботі 250 тисяч працівників галузі зв'язку та інформатизації України скорочуються відстані між містами і людьми, розповсюджується не тільки інформація, але і духовно-етичні цінності. Сьогодні в Україні більше 45 мільйонів абонентів мобільного зв'язку, державне телебачення може дивитися 94,5% населення, послугами Інтернет, з різною періодичністю, користується близько 10,5 мільйонів жителів України, кількість веб-сайтів досягла 32 тисяч. Девізом працівників зв'язку і сфери інформатизації в останні роки залишається гасло: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».
13 Листопада 2019 08:21
Відбулося засідання Громадської ради
12 листопада у сесійній залі міської ради відбулося сьоме засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради. У ході засідання члени Громадської ради заслухали інформацію тимчасово виконуючого обов’язки начальника Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Сергія Сторожука про забезпечення правопорядку у місті Прилуцьким відділом поліції та про стан розслідування смерті підлітка Чаленка Дениса на залізничних коліях. Зазначив, що усі матеріали по даній справі передані на розгляд досвідчених слідчих до Головного слідчого управління. Також Сергій Сторожук акцентував увагу присутніх на тому, що розслідування обставин смерті хлопця перебуває на контролі голови Національної поліції України та запевнив, що висновок буде об’єктивним.
11 Листопада 2019 11:00
Робочий тиждень розпочався з апаратної наради
Сьогодні, 11 листопада, у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста. У ході наради посадовці заслухали низку інформаційних питань. Зокрема, про впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в громадському транспорті міста Прилуки інформував присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко. У своєму виступі Олександр Сивенко зазначив, що 29 жовтня у сесійній залі міської ради відбувся конкурс з визначення оператора уповноваженого на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах міських автобусних маршрутів загального користування м. Прилуки.
08 Листопада 2019 17:02
Шановні працівники культури!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва! Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе, своє дозвілля мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Прилуки віддавна закріпили за собою славу міста мистецьких конкурсів і фестивалів, збираючи на своїй землі представників багатьох регіонів України та інших держав. Прилучани заслужено пишаються провідними художніми колективами й митцями, які уславлюють рідну землю. Завдяки вам – справжнім подвижникам своєї справи- культура міста як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами та самобутніми надбаннями. Усім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності,
08 Листопада 2019 13:17
Культурна сфера відзначає професійне свято
Вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва сьогодні, 8 листопада, у залі музичної школи імені Л.М.Ревуцького приймали працівники культури. У ході свята подяками міського голови й почесними грамотами Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА нагороджені передові кадри зі збереження духовності та самобутності нашого з вами буття (список додається).  З професійним святом привітала заступник міського голови із гуманітарної сфери Тетяна Шкуренко та акцентувала, що саме культура впливає на формування особистості людини з самих ранніх років.   Відзначення Дня працівника культури та аматорів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.
06 Листопада 2019 11:48
05 Листопада 2019 07:57
До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг м. Прилуки!
Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі. Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма). Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта). У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.
01 Листопада 2019 11:57
Соціальні працівники міста відзначають професійне свято
У першу неділю листопада працівники соціальної сфери країни відзначають своє професійне свято — День працівника соціальної сфери України. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Сьогодні, 1 листопада, в сесійній залі міської ради зібралися представники професії, доброта і милосердя в рамках якої - не абстрактні поняття, а норма життя. Їхня праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Основною метою їх діяльності є допомога людям, а головною рисою характеру – людяність. «Допомогти людям – допомогти собі» - таке гасло соціальних працівників. Вам властиві якості — самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя. Чуйність і щедрість вашої душі винагороджуються вдячністю і повагою мільйонів українців, тисяч прилучан, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.
31 Жовтня 2019 13:00
Виставка графіки XVIII-XIX століття «З галаганівської колекції» у Прилуках
У Прилуцькому краєзнавчому музеї імені В.І.Маслова 30 жовтня відбулося урочисте відкриття унікальної виставки графіки 18-19 ст. «З галаганівської колекції -2». Ці роботи вперше експонуються у Прилуках. На виставці представлені графічні 22 роботи - це гравюри за творами митців епохи Відродждення Рафаеля Санті, Леонардо да Вінчі, Андреа Дель Сарто, Перуджино, гравюри за творами відомих митців 17-18 ст., та гравюри з альбому репродукційної гравюри «Лоджиї і станци Рафаеля» у виконанні майстрів Вольпато Джованні, Рафаеля Моргана, Фабрі Алозія Такий альбом був привезений Г. П. Галаганом з подорожі по Європі. Гравюри прикрашали більярдну кімнату сокиринського музею маєтку. Після більшовицького перевороту знаходилися у зібранні Сокиринського музею, потім з 1927 р. по 1953 р. – Прилуцький музей, нині Чернігівський обласний художній музей ім. Г. Галагана.
28 Жовтня 2019 11:50
Прилучани відзначають 75-у річницю вигнання з України німецьких окупантів
День вигнання нацистських окупантів в Україні відзначають щорічно 28 жовтня - у день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Під час Німецько-радянської війни (1941–1945) саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму. Завершилося вигнання нацистських окупантів з України повним витісненням угорських та німецьких військ із заходу України. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон України. У цей день вшановують пам’ять мільйонів полеглих за визволення української землі представників усіх національностей, співвітчизників, які загинули на окупованій території, в концтаборах, на фашистській каторзі. Для України Друга Світова війна обернулася національною трагедією, що поглинула мільйони людських життів, перетворила на згарища й руїни міста і села, знищила промисловість і сільське господарство, завдала величезної шкоди науці й культурі.
25 Жовтня 2019 14:56
<<<1 - 11 з 925>>> Архів

Назад