Сума благодійної допомоги військовослужбовцям області — понад 15 мільйонів гривень

26 лютого 2016

Назвати більш точну цифру не береться ніхто, зазначалося на виїзному засіданні Ради оборони Чернігівської області, що відбулося вчора на території 169-го навчального центру (смт Десна). Адже допомогу армії надавали сотні малих і великих підприємств, установ та організацій області, їх працівники та, навіть, пенсіонери.

Крім того, було розроблено й реалізовано «Програму покращання матеріально-технічного забезпечення військових частин, що дислокуються на території Чернігівської області, військовозобов’язаних, призваних за мобілізацією, та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на 2015 рік». Відповідно до неї з обласного бюджету було виділено 1,8 мільйона гривень на придбання речового майна, спорядження, дрібного інвентаря, інструментів, пального для потреб армії. Аналогічну Програму, але зі збільшеним до 3 мільйонів 349,8 тисячі гривень фінансуванням, прийнято на поточний рік.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, напружена ситуація на сході країни вимагає, щоб до допомоги армії долучилися всі, хто має можливість і бажання. Тому питання підтримки збройних сил України перебуває на постійному контролі в облдержадміністрації. Так, після відвідин у грудні минулого року 169-го навчального центру Сухопутних військ головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем видано розпорядження «Про організацію шефства над з’єднаннями, військовими частинами, установами та організаціями Збройних Сил України» та затверджено План заходів щодо шефської допомоги Збройним Силам України на 2016 рік.

Командир 169-го навчального центру Олег Мікац розповів про проблеми та здобутки ввіреного йому військового підрозділу, зазначивши, що хоч і по мінімуму, та Центр укомплектований всім необхідним.

Особливо ж Олег Мікац у своєму виступі акцентував на перевагах військової служби за контрактом. Про це не за чутками знають понад 2 тисячі контрактників, які пройшли навчання та підготовку у Центрі минулого року. Не останню роль у виборі чоловіками такої роботи відіграє рівень заробітної плати, наприклад, у навчальному центрі військовий-контрактник отримує заробітну плату у розмірі не менше 7 тисяч гривень.

Власним досвідом співпраці з військовою частиною поділився в.о. голови Бобровицької райдержадміністрації Володимир Ляховенко. Адже район вже 5 років всіляко підтримує 300-тий танковий полк, що базується на території 169-го навчального центру.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Переглядів:104