Заступник міського голови - Сивенко Олександр Іванович

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ПОВНОВАЖЕННЯ - Про функціональні повноваження міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючої справами виконавчого комітету міської ради (завантажити).

Прилуцька міська рада надає офіційне роз’яснення щодо заробітної плата міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та керуючої справами виконавчого комітету.

Наголошуємо на тому, що заробітна плата нараховується лише відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями).

Заробітна плата заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сивенка О.І. складається:

ПОСАДОВИЙ ОКЛАД -12000 грн.

РАНГ – 600 грн.

ВИСЛУГА РОКІВ – 3780 грн.

НАДБАВКА ЗА ІНТЕНСИВНІСТЬ – 8190 грн.

ПРЕМІЯ – 6000 грн.

Заступник міського голови отримує заробітну плату з утриманням всіх податків в розмірі 24 608,85 грн. щомісячно.

Також, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами та доповненнями) міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, як і всі, хто працює в органах місцевого самоврядування України, отримують одноразово в рік матеріальну допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань.

ЄДР декларацій, осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  https://public.nazk.gov.ua/

Переглядів:132