«Час книжкових сюрпризів»

13 червня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей імені Павла Білецького-Носенка для вихованців літнього приватного дитячого табору відбулася конкурсна програма «Час книжкових сюрпризів». Вона розпочалась екскурсом бібліотеки, адже деякі відвідувачі перший раз переступили поріг дитячої книжкової країни.


Для маленьких прилучан бібліотекарі підготували Топ-10 найкращих книг про тварин. Канікули – час відпочинку і розваг, тож малеча із задоволенням взяла участь у конкурсі «Показуха», під час якої один учасник пантомімно зображав тварин, а вболівальники відгадували.

Діти гарно провели час, познайомились із чарівним та фантастичним світом, що дарує бібліотека.

 

 

Запрошуємо на  виставку робіт вихованців ЦТДЮ

У міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти відбулось відкриття виставка робіт вихованців гуртків «Перлина» та «Чарівна намистинка» ЦТДЮ «Літо квітами сміється». На ній представлені роботи, які виконані в техніці художнього текстилю, бісероплетіння, акварелі з вовни, макраме.

 

Юні майстри розповіли про свої роботи та провели майстер-клас по виготовленню патріотичних сувенірів із вихованцями Центру комплексної реабілітації «Світанок» та дітьми ВПО.

Переглядів: