ПРИЛУЦЬКА МІСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ЛЮБОВІ ЗАБАШТИ ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ПРИЛУЦЬКА МЦБ ІМ. Л. ЗАБАШТИ, код ЄДРПОУ 14242244, юридична, поштова адреси: 17500, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Котляревського, буд. 65-Б) заявляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від котельного устаткування на об’єкті проммайданчика, розташованого за адресою: 17500, Чернігівська область, м. Прилуки,
вул. Котляревського, буд. 65-Б.

Об’єкт підприємства ПРИЛУЦЬКА МЦБ ІМ. Л. ЗАБАШТИ не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно положень Закону України«Про оцінку впливу на довкілля».

Джерелами впливу на стан атмосферне повітря являється котельне устаткування. При роботі котельного устаткування в атмосферне повітря від стаціонарних джерел надходять забруднюючі речовини: сполуки азоту (двоокис азоту) – 0,0206 т/рік, оксид вуглецю – 0,0234 т/рік, парникові гази: метан – 0,000294 т/рік, оксид діазоту – 0,0000294 т/рік та двоокис вуглецю – 17,216 т/рік. Загальні обсяги викидів складають – 17,2603234 т/рік.

Адміністрація ПРИЛУЦЬКОЇ МЦБ ІМ. Л. ЗАБАШТИ зобов'язується виконувати норми і правила з охорони навколишнього природного середовища та вимоги екологічної безпеки на всіх етапах експлуатації технологічного обладнання. Викиди забруднюючих речовин відбуваються в межах допустимих норм. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють перевищення рівня граничнодопустимих концентрацій на межі нормативної санітарно-захисної зони, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин.

Для ознайомлення з більш детальною інформацією про отримання дозволу ПРИЛУЦЬКОЮ МЦБ ІМ. Л. ЗАБАШТИ звертатися за адресою:17500, Чернігівська область, м. Прилуки,
вул. Котляревського, буд. 65-Б, тел. +38(04637) 3-30-24.

Зауваження громадські організації та окремі громадяни можуть направляти протягом 30 календарних днів з моменту публікації Заяви до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКИДИ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН В АТМОСФЕРНЕ ПОВІТРЯ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ.

Адміністрація ПРИЛУЦЬКОЇ МЦБ ІМ. Л. ЗАБАШТИ

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ПЕТРОЛ КОНТРАКТ” (ТОВ “ПЕТРОЛ КОНТРАКТ”, код ЄДРПОУ 44800308, юридина, поштова і фактична адреси: 43023, Волинська область, м. Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 1) заявляє про намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин атмосферне повітря, що надходять в атмосферу від стаціонарних джеел об’єктів, розташованих за адресою:
17500, Чернігівська область, Прилуцький район, м. Прилуки, вул. Котляевського, буд. 101
         Джерелами впливу на стан атмосферного повітря являються підземні резервуари палива, наземний резервуар СВГ, паливозаправне обладнання, дизельний генератор. При роботі технологічного обладнання в атмосферне повітря від стаціонарних джерел надходять забруднюючі речовини: оксиди азоту (оксид та дiоксид азоту) у перерахунку на дiокcид азоту, оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, діоксид сірки (діоксид та триоксид) в перерахунку на діоксид сірки, неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС), сірководень. Загальні обсяги викидів становлять:

17500, Чернігівська область, Прилуцький район, м. Прилуки, вул. Котляревського, буд. 101 4,388 т/рік.

         Адміністрація ТОВ “ПЕТРОЛ КОНТРАКТ” зобов’язується виконувати норми і правила з охорони навколишнього природного середовища та вимоги екологічної безпеки на всіх етапах виробничої діяльності та експлуатації виробничого устаткування. Викиди забруднюючих речовин відбуваються в межах допустимих норм. Заходи щодо скорочення викидів не передбачаються. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють перевищення рівня граничнодопустимих концентрацій на межі нормативної санітарно-захисної зони, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин.

         Для ознайомлення з більш детальною інформацією про отримання дозволу ТОВ “ПЕТРОЛ КОНТРАКТ” звертатися за адресою: 43023, Волинська область, м. Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 1 або по місцю розташування АЗК.

         Із зауваженнями або заперечуванням щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря звертатися протягом 30 календарних днів з моменту публікації Заяви до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7.

Інформація отримання дозволу на викиди (завантажити).

Адміністрація ТОВ “ПЕТРОЛ КОНТРАКТ”

 

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди (завантажити).

Інформація про отримання дозволу на викиди (завантажити).

Для ознайомлення гаселення міста (завантажити).

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди

Фізична особа-підприємець Денисенко Владислав Костянтинович, код ЄДРПОУ 3429301194, юридична, фактична та поштова адреси: 16700. Чернігівська область, Прилуцький р-н, м. Ічня, вул. Набережна. буд. 75 повідомляє про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря від котельного устаткування на об'єкті за адресою: І7500, Чернігівська область. м. Прилуки, вул. Перемоги. буд. 170.

Об'єкт - котельня ФОП Денисенко В.К. не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно положень Закону України від 23.05.2017 № 2059-VIII «Про оцінку впливу на довкілля».

Джерелами впливу на стан атмосферного повітря являється котельне устаткування. При роботі котельного устаткування в атмосферне повітря від стаціонарного джерела надходять забруднюючі речовини: речовин у вигляді суспендованих твердих частинок - 0,468 т/рік, сполуки азоту (двоокис азоту, оксид діазоту) - 2,055 т/рік, оксид вуглецю - 1,993 т/рік; парникові гази: метан - 0,0514 т/рік, вуглецю діоксид- 1073,02 т/рік, оксид діазоту- 0,0411 т/рік. Загальні обсяги викидів складають - 1077,6285 т/рік.

ФОП Денисенко В.К. зобов'язується виконувати норми і правила з охорони навколишнього природного середовища та вимоги екологічної безпеки на всіх етапах експлуатації технологічного обладнання. Викиди забруднюючих речовин відбуваються в межах допустимих норм. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють перевищення рівня граничнодопустимих концентрацій на межі нормативної санітарно-захисної зони, що підтверджуються проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин.

Для ознайомлення з більш детальною інформацією про отримання дозволу ФОП Денисенко В.К. звертатися за адресою: 17500, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Перемоги. буд. І70. за тел.+380934781434.

Зауваження громадські організації та окремі громадяни можyть, направляти протягом 30 календарних днів з моменту публікації заяви до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів. вул. Шевченка. буд. 7.

Інформація про дозвіл на викиди для ознайомлення з нею громадськості

              

 

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

Публічне акціонерне товариство «Укрнафта» має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об'єктів Нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» Публічного акціонерного товариства «Укрнафта», що знаходяться в м. Прилуки Прилуцького р-ну Чернігівської обл.: прокатно-ремонтний цех експлуатаційного обладнання (вул. Дружби народів, 22), група складської логістики (Прилуки) (вул. Дружби народів, 28), автозаправна станція (Прилуки) (вул. Пирятинська, 137).

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство «Укрнафта», ПАТ «Укрнафта».

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ:  00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: [email protected].

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління «Чернігівнафтогаз» Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» (НГВУ  «Чернігівнафтогаз»  ПАТ «Укрнафта»), розташоване за адресою: 17500, Чернігівська обл., Прилуцький район, Прилуцька міська громада, м. Прилуки, вул. Вокзальна, 1.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв'язку із  трансформаційними процесами в ПАТ «Укрнафта»: передачею частини будівель і споруд НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на баланс інших підрозділів для виконання вимог ст. 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Підприємство відноситься до другої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та підлягає взяттю на Державний облік.

Прокатно-ремонтний цех експлуатаційного обладнання, група складської логістики (Прилуки) та автозаправна станція (Прилуки) НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» – це діюче підприємство, яке має актуальний дозвіл на викиди забруднюючих речовин. Зміни потужності, реконструкції, модернізації і розширення діяльності, які би привели до збільшення та/або появи нових джерел викидів в атмосферне повітря, не відбулося. Тому підприємство не проводило процедуру з оцінки впливу на довкілля згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та  «Критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля» (додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 1010).

Прокатно-ремонтний цех експлуатаційного обладнання призначений для ремонту і обслуговування нафтовидобувного обладнання. На території розташовані ремонтні та спеціалізовані дільниці для проведення ремонту та технічного обслуговування: кузня, зварювальне відділення, заточне відділення, пости газорізки. На території ПРЦЕО розміщена котельня, призначена для тепловиробництва та гарячого водопостачання. В котельні встановлено чотири котли: два робочих («Термакс» та КСВа-3,15-Ге «ЭКО») та два резервних (Е-1,0/0,9 – 2 шт.). В котлах в якості палива використовується природний газ.

Група складської логістики (Прилуки) призначена для прийому, зберігання та відпуску товаро-матеріальних цінностей в тому числі паливомастильних матеріалів. Для виконання функцій по забезпеченню паливно-мастильними матеріалами та хімреагентами є склади нафтопродуктів та хімреагентів. Паливомастильні матеріали на склад завозяться залізничним та автомобільним транспортом. Відпускаються на автозаправні станції та іншим підрозділам ПАТ «Укрнафта» автомобільним транспортом. На території розташовані ремонтні та спеціалізовані дільниці для проведення ремонту, технічного обслуговування транспортних засобів  (акумуляторна, зварювальний пост), деревообробне обладнання, прирельсовий складу цементу СП-200.

Автозаправна станція призначена для приймання, зберігання та відпуску нафтопродуктів у паливні баки транспортних засобів.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 2122,018560 т/рік; в тому числі (т/рік):  залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) 0,0325; манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану 0,00164; ртуть та її сполуки в перерахунку на ртуть 0,00000408; свинець та його сполуки в перерахунку на свинець 0,000004; оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту 3,3824; пароподібні та газоподібні сполуки хлору, якщо вони не ввійшли до класу i, у перерахунку на хлористий водень 0,007; сульфатна кислота (H2SO4) (сірчана кислота) 0,00005; діоксид сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки 0,067; сірководень 0,00012429; оксид вуглецю 0,6471; фтор і його пароподібні та газоподібні сполуки в перерахунку на фтористий водень 0,00025; фториди, що легко розчиняються (наприклад, NaF) та їх сполуки в перерахунку на фтор 0,0008; фтористі сполуки погано розчинні неорганічні (фторид алюмінію, гексафторалюмінат натрію) у перерахунку на фтор 0,0004; бутан 0,00012; метан 0,04983; бензол 0,00006245; спирт метиловий 0,0064; бензин (нафтовий, малосірчистий, у перерахунку на вуглець) 1,6918; масло мінеральне нафтове (веретенне, машинне, циліндрове і ін.) 4,01454E-07; вуглеводні насичені C12 - C19 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець 0,045335; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 0,21618; титану діоксид 0,00001; пропан 0,00023; етан 0,0012; інгібітор корозії «Нефтехим-1» (талове масло-32%, гас-20%, поліетиленполіаміди-8%, стабільний каталізатор - 10%) 0,115; вуглецю діоксид 2115,749; азоту (1) оксид (N2O) 0,00412.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об'єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Для забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел, масова концентрація яких обмежується згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 309 від 27.06.2006 «Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел», встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів. Для речовин, на які не встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів, встановлюються розрахункові величини масової витрати. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ.

Газета Прилуччина №45 від 14.11.2024 (завантажити).

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою;
14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд.7  тел. (0462) 67-50-58; e-mail: [email protected]

 

 

Приватне акціонерне товариство “А/Т тютюнова компанія “В.А.Т.-Прилуки” (ПрАТ “А/Т тютюнова компанія “В.А.Т.-Прилуки”, код ЄДРПОУ 14333202, юридична, фактична та поштова адреси: 17502, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Незалежності, буд. 21) повідомляє про намір отримати дозвіл на викид забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами об’єкту за адресою: 17502, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Незалежності, буд. 21.

Об’єкт ПрАТ “А/Т тютюнова компанія “В.А.Т.-Прилуки” не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно положень Закону України від 23.05.2017 № 2059-VIII “Про оцінку впливу на довкілля”. Джерелами впливу на стан атмосферного повітря є виробниче обладнання. При роботі виробничого обладнання в атмосферне повітря від стаціонарних джерел надходять забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок – 3,634 т/рік, сполуки азоту (двоокис азоту) – 1,865 т/рік, оксид вуглецю – 0,470 т/рік, ацетальдегід – 0,000157 т/рік, кислота оцтова – 0,000417 т/рік, неметанові леткі органічні сполуки – 0,0414 т/рік, спирт метиловий – 0,00481 т/рік, аміак – 0,360 т/рік, діоксид сірки – 0,0255 т/рік, сірководень – 0,00000302 т/рік, сірчана кислота – 0,00241 т/рік, диметиламін – 0,00000168 т/рік, водню хлорид – 0,0000291 т/рік, аерозолі зварювання – 0,000852 т/рік, фтористі сполуки – 0,000108 т/рік, фтористий водень – 0,0000146 т/рік, парникові гази: метан – 0,0252 т/рік, вуглецю діоксид – 1467,616 т/рік, оксид діазоту – 0,00320 т/рік. Загальні обсяги викидів складають – 1474,05 т/рік.

Адміністрація ПрАТ “А/Т тютюнова компанія “В.А.Т.-Прилуки” зобов'язується виконувати норми і правила з охорони навколишнього природного середовища та вимоги екологічної безпеки на всіх етапах експлуатації технологічного обладнання. Викиди забруднюючих речовин відбуваються в межах допустимих норм. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють перевищення рівня граничнодопустимих концентрацій на межі нормативної санітарно-захисної зони, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин.

Для ознайомлення з більш детальною інформацією про отримання дозволу ПрАТ “А/Т тютюнова компанія “В.А.Т.-Прилуки” звертатися за адресою: 17502, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Незалежності, буд. 21, за тел.+380463770900.

Свої зауваження громадські організації та окремі громадяни можуть направляти протягом 30 календарних днів з моменту публікації заяви до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7.

Інформація для ознайомлення

Адміністрація ПрАТ “А/Т тютюнова компанія “В.А.Т.-Прилуки”

 

 

Чернігівська філія ТОВ “ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ” заявляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин атмосферне повітря, що надходять в атмосферу від стаціонарних джерел об’єктів, розташованих за адресами:

16500, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Бахмач, вул. В. Прохорського, буд. 28А

16572, Чернігівська обл., Ніжинський район, с. Дмитрівка, вул. Перемоги, буд. 139

16300, Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Куликівка, вул. Шевченка, буд. 59

15041, Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Любеч,вул. Світанкова, 15а

15575, Чернігівська обл., Чернігівський район, с. Олишівка,вул. Чернігівська, 13

17044, Чернігівська обл., Чернігівський район, м. Остер,вул. Низова, 11

17500, Чернігівська обл., Прилуцький район, м. Прилуки, вул. Миколи Леонтовича, буд. 92А

16100, Чернігівська обл., Корюківський район, селище Сосниця, вул. Корнєва, буд. 116

15558, Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Гончарівське,вул. Танкістів, 10

17300, Чернігівська область, Прилуцький район, селище Срібне, вул. Миру, буд. 94А

17200, Чернігівська область, Прилуцький район, селище Талалаївка, вул. Народна, буд. 23А

17110, Чернігівська обл., Ніжинський район, с. Хотинівка, вул. Захисників, буд.1

14021, Чернігівська область, Новозаводський район, м. Чернігів, вул. Любецька, буд.68

14037, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Ремзаводська, буд. 11

17400, Чернігівська обл., Ніжинський район, м. Бобровиця, вул. Лугова, буд. 1

16400, Чернігівська обл., Ніжинський район, м. Борзна, вул. Садова, буд. 32

 

Джерелами впливу на стан атмосферне повітря являється  технологічне обладнання виробництва тепла в котлах, дизельні(бензинові) електрогенератори, ремонтні служби та ін. При роботі технологічного обладнання в атмосферне повітря від стаціонарних джерел надходять забруднюючі речовини: сполуки азоту (двоокис азоту, оксид діазоту), оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, ангідрид сірчистий, неметанові леткі органічні сполуки, оксиди заліза, марганцю, кремнію та титану, фториди, парникові гази: метан та двоокис вуглецю. Загальні обсяги викидів становлять:

16500, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Бахмач, вул. В. Прохорського, буд. 28А– 21,919 т/рік;

16572, Чернігівська обл., Ніжинський район, с. Дмитрівка, вул. Перемоги, буд. 139– 6,464 т/рік;

16300, Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Куликівка, вул. Шевченка, буд. 59– 23,913 т/рік;

15041, Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Любеч,вул. Світанкова, 15а– 16,950 т/рік;

15575, Чернігівська обл., Чернігівський район, с. Олишівка,вул. Чернігівська, 13– 6,385 т/рік;

17044, Чернігівська обл., Чернігівський район, м. Остер,вул. Низова, 11– 5,484 т/рік;

17500, Чернігівська обл., Прилуцький район, м. Прилуки, вул. Миколи Леонтовича, буд. 92А– 87,652т/рік;

16100, Чернігівська обл., Корюківський район, селище Сосниця, вул. Корнєва, буд. 116– 16,440 т/рік;

15558, Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Гончарівське,вул. Танкістів, 10– 7,978 т/рік;

17300, Чернігівська область, Прилуцький район, селище Срібне, вул. Миру, буд. 94А– 6,979 т/рік;

17200, Чернігівська область, Прилуцький район, селище Талалаївка, вул. Народна, буд. 23А– 31,854 т/рік;

17110, Чернігівська обл., Ніжинський район, с. Хотинівка, вул. Захисників, буд.1– 2,476 т/рік;

14021, Чернігівська область, Новозаводський район, м. Чернігів, вул. Любецька, буд.68– 106,733 т/рік;

14037, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Ремзаводська, буд. 11– 206,092 т/рік;

17400, Чернігівська обл., Ніжинський район, м. Бобровиця, вул. Лугова, буд. 1– 29,840 т/рік;

16400, Чернігівська обл., Ніжинський район, м. Борзна, вул. Садова, буд. 32– 16,854 т/рік;

Адміністрація Чернігівської філії ТОВ “ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ” зобов’язується виконувати норми і правила з охорони навколишнього природного середовища та вимоги екологічної безпеки на всіх етапах виробничої діяльності та експлуатації виробничого устаткування. Викиди забруднюючих речовин відбуваються в межах допустимих норм. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від об’єктів підприємства не створюють в приземному шарі перевищення рівня граничнодопустимих концентрацій на межі нормативної санітарно-захисної зони..

Для ознайомлення з більш детальною інформацією про отримання дозволів на викиди Чернігівською філією ТОВ “ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ”  звертатися за адресою:  Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Любецька, буд.68 .

Із зауваженнями або запереченням щодо отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря  Чернігівською філією ТОВ “ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ”  звертатися протягом 30 календарних днів з моменту публікації Заяви до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Шевченка, 7.

info (завантажити).           

Адміністрація Чернігівської філії ТОВ “ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ”

 

 

 

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" має намір отримати дозвіл на викиди  забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об'єкта: Шляхо-ремонтна бригада Управління будівельних робіт "Будсервіс" Нафтогазовидобувного управління "Полтаванафтогаз" Публічного акціонерного товариства "Укрнафта", що знаходиться за адресою: 17506, Чернігівська обл., м. Прилуки, Південна промзона.

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство "Укрнафта", ПАТ "Укрнафта".

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: [email protected].

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління "Полтаванафтогаз" Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" (НГВУ "Полтаванафтогаз" ПАТ "Укрнафта"), розташований за адресою: 36000 Полтавська обл., м. Полтава, вул. Монастирська, 12.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв'язку із трансформаційними процесами в ПАТ "Укрнафта": передачею будівель і споруд з балансу НГВУ "Чернігівнафтогаз" ПАТ "Укрнафта" на баланс НГВУ "Полтаванафтогаз" ПАТ "Укрнафта".

Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та не підлягає взяттю на Державний облік. Це діюче підприємство, яке має актуальний дозвіл на викиди забруднюючих речовин. Зміни потужності, реконструкції, модернізації і розширення діяльності, які би привели до збільшення та/або появи нових джерел викидів в атмосферне повітря, не відбулося. Тому підприємство не проводило процедуру з оцінки впливу на довкілля згідно Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та "Критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля" (додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 р. № 1010).

Технологічне обладнання шляхо-ремонтної бригади Управління будівельних робіт "Будсервіс" призначене для приготування різних асфальтобетонних сумішей, що використовуються у дорожньому будівництві.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 152,6008 т/рік, в тому числі (т/рік):  ванадій та його сполуки в перерахунку на п'ятиоксид ванадію– 0,00045; оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту– 0, 28912; діоксид сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки – 0,19381; оксид вуглецю – 0,32877; метан – 0,0062; вуглеводні насичені C12 - C19 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,03887; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом – 0,18031; вуглецю діоксид– 151,56203; азоту (1) оксид (N2O) – 0,00124.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об'єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Для забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел, масова концентрація яких обмежується згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 309 від 27.06.2006 року "Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел", встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів. Для речовин, на які не встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів, встановлюються розрахункові величини масової витрати. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою;
14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд.7 тел. (0462) 67-50-58; e-mail: [email protected]

 

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об'єкта: Управління будівельних робіт "Будсервіс"  (Прилуцька група) Нафтогазовидобувного управління  "Полтаванафтогаз" Публічного акціонерного товариства "Укрнафта", що знаходиться за адресою: 17506, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Дружби народів, 26.

Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство "Укрнафта", ПАТ "Укрнафта".

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: [email protected].

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Нафтогазовидобувне управління "Полтаванафтогаз" Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" (НГВУ "Полтаванафтогаз" ПАТ "Укрнафта"), розташований за адресою: 36000 Полтавська обл., м. Полтава, вул. Монастирська, 12.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв'язку із трансформаційними процесами в ПАТ "Укрнафта": передачею будівель і споруд з балансу НГВУ "Чернігівнафтогаз" ПАТ "Укрнафта" на баланс НГВУ "Полтаванафтогаз" ПАТ "Укрнафта".

Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та не підлягає взяттю на Державний облік. Це діюче підприємство, яке має актуальний дозвіл на викиди забруднюючих речовин. Зміни потужності, реконструкції, модернізації і розширення діяльності, які би привели до збільшення та/або появи нових джерел викидів в атмосферне повітря, не відбулося. Тому підприємство не проводило процедуру з оцінки впливу на довкілля згідно Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та "Критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля" (додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 р. № 1010).

Основний вид діяльності за КВЕД: 06.10 Добування сирої нафти.

На промисловому майданчику проводиться приготування будівельного розчину, зварювальні роботи, виготовлення столярних виробів. Зазначена  діяльність  не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 0,91064 т/рік, в тому числі (т/рік): залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) 0,01; манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану 0,0007; оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту 0,0031; оксид вуглецю 0,009; фтор і його пароподібні та газоподібні сполуки в перерахунку на фтористий водень 0,0007; фториди, що легко розчиняються (наприклад, NaF) та їх сполуки в перерахунку на фтор 0,0024; фтористі сполуки погано розчинні неорганічні (фторид алюмінію, гексафторалюмінат натрію) у перерахунку на фтор 0,0012; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом 0,88354.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об'єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Для забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел, масова концентрація яких обмежується згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 309 від 27.06.2006 року "Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел", встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів. Для речовин, на які не встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів, встановлюються розрахункові величини масової витрати. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою;
14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд.7 тел. (0462) 67-50-58; e-mail: [email protected]

 

 

 

 

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничої діяльності

Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об'єкта: автомобільна колона № 1 транспортного цеху (Чернігів) Управління транспорту Публічного акціонерного товариства "Укрнафта", що знаходиться за адресою: Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Пирятинська, 137.

 Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Публічне акціонерне товариство "Укрнафта", ПАТ "Укрнафта".

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 00135390.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання: 04053, м. Київ, провулок Несторівський, 3-5 тел./факс: (044) 506-10-03 e-mail: [email protected].

Відокремлений підрозділ юридичної особи – Управління транспорту Публічного акціонерного товариства "Укрнафта" (УТ ПАТ "Укрнафта"), розташоване за адресою: 04053, м.Київ, пров. Нестерівський, будинок 3-5.

 Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу для існуючого об’єкта в зв'язку із трансформаційними процесами в ПАТ "Укрнафта": передачею будівель і споруд автомобільної колони № 1 з балансу НГВУ "Чернігівнафтогаз" ПАТ "Укрнафта" на баланс Управління транспорту ПАТ "Укрнафта" для виконання вимог ст. 10 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, та не підлягає взяттю на Державний облік.

Виробнича діяльність, яку здійснює підприємство, не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" та "Критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля" (додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 р. № 1010).

 Основний вид діяльності: технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів. Автомобільний парк автомобільної колони №1 транспортного цеху (Чернігів) налічує 220 автотранспортних засобів, з них вантажних – 113 од., легкових – 42 од., тракторна техніка – 28 од., автобусів – 27 од., 10 причепів та напівпричепів.

В процесі виробничої діяльності в атмосферне повітря можуть надходити забруднюючі речовини в кількості – 32,8899324 т/рік; в тому числі (т/рік): алюмінію оксид – 0,00008, залізо та його сполуки (у перерахунку на залізо) – 0,01972, манган та його сполуки в перерахунку на діоксид мангану – 0,0011409, олово та його сполуки в перерахунку на олово – 2,1E-06, свинець та його сполуки в перерахунку на свинець – 3,94E-06, хром та його сполуки в перерахунку на триоксид хрому – 1,2E-05, оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту – 0,38109, сульфатна кислота (H2SO4) (сірчана кислота) – 0,00089, діоксид сірки (діоксид та триоксид) у перерахунку на діоксид сірки – 0,0447201, cірководень 2,4E-09; оксид вуглецю – 0,18230016, фтор і його пароподібні та газоподібні сполуки в перерахунку на фтористий водень – 0,00073, фториди, що легко розчиняються (наприклад, NaF) та їх сполуки в перерахунку на фтор – 0,00278, фтористі сполуки погано розчинні неорганічні (фторид алюмінію, гексафторалюмінат натрію) у перерахунку на фтор – 0,00157, метан – 0,00330, 1,3-бутадієн – 0,00000085, 2-метилбутадієн-1,3 (ізопрен) – 0,00000065, бензол – 1,3E-09; бенз(а)пірен – 4,9E-08, спирт бутиловий – 0,072, етиловий ефір етиленгліколю – 0,00485, бензин (нафтовий, малосірчистий, у перерахунку на вуглець) – 0,0279, гас – 0,08254, масло мінеральне нафтове (веретенне, машинне, циліндрове і ін.) – 5,9E-09, сольвент нафта – 0,19986, уайт-спірит – 0,30979, вуглеводні насичені C12 - C19 (розчинник РПК-26511 та ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець – 0,06736084, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,2246008, вуглецю діоксид – 31,26218, азоту (1) оксид (N2O) – 0,00051.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись, оскільки на об'єкті не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Заходи щодо скорочення викидів, не розроблялися, оскільки фактичні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами не перевищують встановлених нормативів граничнодопустимих викидів та за результатами розрахунків немає перевищень гігієнічних нормативів на межі санітарно-захисної зони. На підприємстві ведеться контроль за станом атмосферного повітря. Санітарно-захисна зона витримана.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству. Для забруднюючих речовин в організованих викидах стаціонарних джерел, масова концентрація яких обмежується згідно з наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України № 309 від 27.06.2006 року "Про затвердження нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел", встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів. Для речовин, на які не встановлюються нормативи граничнодопустимих викидів, встановлюються розрахункові величини масової витрати. Для неорганізованих стаціонарних джерел нормативи граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин не встановлюються. Регулювання викидів від цих джерел здійснюється шляхом встановлення вимог.

З пропозиціями та зауваженнями від громадських організацій та окремих громадян протягом 30 календарних днів з дати публікації даного повідомлення звертатися до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою;
14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд.7 тел. (0462) 67-50-58; e-mail: [email protected].

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НЕЮ ГРОМАДСЬКОСТІ

 

Переглядів:385