Комунальне підприємство Прилуцької міської ради «Муніципальний контроль»

Українською мовою: Комунальне підприємство «Муніципальний контроль» Прилуцької міської ради.

Англійською мовою: Municipal enterprise «Municipal control» of the Priluki city council.

Скорочене найменування:

Українською мовою: КП «Муніципальний контроль»

Англійською мовою: ME «Municipal control».

Юридична адреса КП «Муніципальний контроль»:

17500, Черніігівська обл., м.Прилуки, вул.Незалежності, 82

Місце знаходження КП «Муніципальний контроль»:

17500, Чернігівська обл., м.Прилуки, вул.Вокзальна,24 (приміщення управління освіти, 1-й поверх)

Метою діяльності є:

 • сприяння міській раді в виконанні прийнятих рішень;

 • додержання правил благоустрою міста;

 • контроль за графіком руху громадського транспорту, правилами паркування автомобілів.

Діяльність будується на принципах:

 • пріоритету життя, здоров’я, честі і гідності людини;

 • законності та гуманізму;

 • поваги до особи;

 • соціальної справедливості;

 • активної взаємодії з членами громади, громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації;

 • гласності та прозорості;

 • підконтрольності та підзвітності громаді безпосередньо та через її органи і посадових осіб;

 • незалежності від фізичних осіб та юридичних осіб усіх форм власності, політичних партій, громадських об’єднань, релігійних організацій;

 • координації діяльності із органами державної влади.

 

Начальник

 

Робочий телефон: 095-569-56-89

 

 

Розклад роботи:

понеділок - п’ятниця: з 08:00 до 17:00,

перерва з 12:00 до 13:00.

 

Рішення Прилуцької міської ради

Рішення Прилуцької міської ради №15 /53 сесія міської ради 7 скликання/ від 22 лютого 2019 року «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Муніципальний контроль» Прилуцької міської ради в новій редакції»

Статут

Рішення Прилуцької міської ради №9 /48 сесія міської ради 7 скликання/ від 26 жовтня 2018 року «Про зміну найменування комунального підприємства Прилуцької міської ради «Муніципальна поліція» на комунальне підприємство «Муніципальний контроль» Прилуцької міської ради та затвердження Статуту у новій редакції (додається).

Статут (додається).

Рішення міської ради /51 сесія/ від 21 грудня 2018 року "Про затвердження Програми «На варті чистоти і порядку» 2018-2020 роки у новій редакції" додається.

Програма додається.

 

Відео звіт про роботу КП «Муніципальний контроль» за 2018 рік (посилання додається).

Звіт про роботу КП «Муніципальний контроль» за 2018 рік (додається).

 

Фінансова звітність

Фінансовий звіт за 2019 рік (додається)

Фінансовий звіт за І квартал 2019 року (додається)

Фінансовий звіт за І квартал 2019 року про заборгованість за бюджетними коштами (додається)

Фінансовий звіт за 2018 рік (додається)

Звітність щодо оплати праці за жовтень, листопад, грудень 2021 рік (додається)

Порушення правил благоустрою тягне за собою накладення штрафу

Спалювання листя і трави завдає величезної шкоди людям і навколишньому середовищу, призводить до забруднення повітря, проблем зі здоров’ям у людини та підвищує небезпеку виникнення пожеж.

Деякі прилучани вважають своїм “обов’язком” підпалити суху траву чи листя в себе на ділянках у полях чи лісопаркових зонах. Тому інспектори комунального підприємства «Муніципальний контроль» проводять рейди по місту з метою недопущення спалювання відходів промислового, побутового або природного походження. Під час здійснення вищевказаних заходів, інспекторами КП «Муніципальний контроль» поширюються інформаційно-довідкові матеріали та проводяться бесіди з мешканцями мікрорайонів міста щодо недопущення спалювання відходів. У ході рейду проведені попереджувальні заходи та складені протоколи стосовно громадян, які спалювали сухе листя та гілля на території свої домогосподарств.

Комунальне підприємство “Муніципальний контроль” нагадує нагадує, що порушення “Правил благоустрою території м. Прилуки” тягне за собою накладення штрафу на фізичних осіб: від 340 до 1360 грн; на юридичних осіб: від 850 до 1700 грн (ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За інформацією КП «Муніципальний контроль»

 

Контроль за паркуванням на зелених зонах міста

Як би це прикро не звучало, але тротуари, газони та дитячі майданчики в нашій країні, і навіть у нашому місті, поступово перетворюються на суцільну автостоянку, незважаючи на те, що у неналежних місцях паркування автомобілів заборонено законом.

Однак, для деяких прилучан закони не писані. Пересвідчитися в цьому можна, зазирнувши до будь-якого двору житлової багатоповерхівки, а особливо на Привокзальну площу міста.

Інспектори комунального підприємства “Муніципальний контроль” Прилуцької міської ради фотографують авто та складають  протоколи на їх власників.

Газон як майданчик для паркування – далеко не поодинокий випадок. Дехто з власників авто обирає трав’яний покрив як місце для паркування постійно. Те, що на цьому місці жодна рослина, а тим паче квіти, більше ніколи не виростуть, їх не зупиняє. Від буксування коліс через деякий час на місці, де ще нещодавно росла трава, утворюються дві «лисі» смуги. Трава гине повністю. Цьому сприяють ще й масло, бензин, дизпаливо, які часто протікають з автомобіля. Продовжуючи так жити, ми досить швидко можемо змінити статус Прилук як зеленого міста на місто мертвих газонів.

Бережімо природу, бережімо наше місто!

 

КП “Муніципальний контроль” інформує!

Інспекторами комунального підприємства “Муніципальний контроль” проводяться заходи по забезпеченню встановлення сміттєвих урн біля закладів торгівлі та перевірки належного утримання фасадів, адже власники будівель мають утримувати фасади споруд у естетичному вигляді, своєчасно проводити їх ремонт, фарбування парканів та огорож.

 

З початку року по встановленню урн інспекторами КП “Муніципальний контроль” винесено 105 приписів і 16 - по відновленню зовнішнього вигляду фасадів будівель.

 

Станом на сьогодні, практично всі приписи щодо встановлення урн біля закладів торгівлі виконано.

 

Переглядів:2303