16 листопада 2022

Оновлений графік можливих відключень електроенергії

Шановні споживачі Чернігівської області!

Вимушені констатувати, що ситуація в енергосистемі України мегакритична!

15 листопада росія завдала чергового масованого ракетного удару по Україні. Загалом було випущено понад 90 ракет. Близько 70 ракет збила ППО. Інші вразили житлові будинки, різні підприємства та об’єкти критичної інфраструктури (в тому числі 15 – саме енергетичної). Через це диспетчерська служба НЕК «Укренерго» ввела додаткові обмеження споживання електроенергії у форматі аварійних відключень (ГАВ) та спеціальних аварійних відключень (СГАВ) для всіх категорій споживачів на всій території України. Ці обмеження мешканці нашої області добре відчули на собі ще вчора.

💡 Ремонтні та відновлювальні роботи енергетичної інфраструктури тривають цілодобово, однак цих зусиль енергетиків замало. Тому для порятунку енергосистеми ми вимушені запровадити новий посилений графік відключень. Просимо поставитись до цього з розумінням, адже лише так ми можемо запобігти іще більшій катастрофі в енергомережі.

‼️ Перелік адрес, які внесені до груп відключень електроенергії, міститься на нашому сайті за посиланням https://chernihivoblenergo.com.ua/.../Grafik_obmezhen.pdf. Більш детальну інформацію стосовно конкретної адреси ви можете, як завжди, дізнатися за допомогою наших ботів у Viber і Telegram:

🔸Viber-bot – https://chernihivoblenergo.com.ua/in_viber

🔸Telegram-бот – tg://resolve?domain=ChernigivOEbot

Сам графік відключень розміщений на картинці нижче.

‼️ Уся ж актуальна інформація, що стосується змін та уточнень у графіках відключень електроенергії, буде й надалі розміщуватися на нашому сайті https://chernihivoblenergo.com.ua та на сторінці АТ «Чернігівобленерго» у фейсбуці.

#чернігівобленерго

Знайти перелік адрес, які потрапили до першої, другої чи третьої групи можливих відключень електроенергії, ви можете на сайті АТ "Чернігівобленерго" або за посиланням.

За інформацією АТ "Чернігівобленерго"

Переглядів:69