Офіційні новини

04-11-2020 | 15:14

З початку навчального року COVID-19 перехворіли 0,9% школярів

З початку поточного навчального року COVID-19 перехворіли 5 215 школярів або 0,9%. Серед вчителів зафіксовано 10 552 випадки захворювання. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу. “Наразі з початку навчального року перенесли COVID-19 усього 0,9% учнів, що становить 5 215 осіб. На COVID-19 також захворіли 10 552 вчителі. Станом на зараз на дистанційній роботі перебувають 912 закладів освіти”, – зазначив очільник МОЗ.  Міністр нагадав, що ще до початку навчального року МОЗ розробило детальні рекомендації щодо проведення навчального процесу в умовах пандемії. Вони розміщені на сайті міністерства. Серед основних вимог – власник закладу освіти (міська рада, об’єднана територіальна громада) несе відповідальність за наявність у медичному пункті безконтактних термометрів, дезінфекторів, антисептиків для рук, засобів індивідуального захисту.

04-11-2020 | 08:54

Відповідальність споживачів за борги по комунальним послугам

Постачання води, газу, електроенергії, тепла, утримання будинку, вивіз сміття тощо – усі ці житлово-комунальні послуги надавач зобов’язаний надавати вчасно, регулярно та якісно. Втім, ми, як споживачі цих послуг, повинні пам’ятати, що теж маємо обов’язок – оплачувати спожиті послуги. Якщо споживач вчасно не сплачує за спожиті комунальні послуги, підприємство-надавач послуг може почати нараховувати пеню. У разі несвоєчасного здійснення платежів за послуги ЖКГ споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не вище 0,01 % суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 % загальної суми боргу. Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за житлово-комунальні послуги.

04-11-2020 | 08:48

В порівнянні з понеділком, у вівторок кількість інфікованих на коронавірус в області подвоїлась

03-11-2020 | 13:00

На Чернігівщині здійснюється системний контроль за станом довкілля

Минулого тижня, 30 жовтня, в режимі онлайн відбулося засідання Комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області. Основна тема обговорення стосувалася стану довкілля області та шляхів його поліпшення. – Важливою складовою в забезпеченні сталого розвитку будь-якого регіону є охорона та збереження стану його навколишнього середовища. Для своєчасного реагування на екологічні виклики та проблеми в області здійснюється екологічний моніторинг, – зауважила директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, заступник голови комісії Катерина Сахневич. Крім того, мова йшла про результати моніторингових досліджень, проведених за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та післяпроєктного моніторингу, який здійснюють суб’єкти господарювання після проходження процедури оцінки впливу на довкілля.

03-11-2020 | 08:12

Потерпілі на виробництві отримали 793 млн грн щомісячних страхових виплат за жовтень

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які повністю або частково компенсують їм втрачений через стійку непрацездатність, інвалідність заробіток. Учора, 02 листопада, ФССУ профінансував 792,79 мільйона гривень таких страхових виплат за жовтень, виплати отримали майже 203 тисячі осіб. Право на виплату настає з дня визначення МСЕК стійкої втрати професійної працездатності. Розмір щомісячної страхової виплати встановлюється відповідно до ступеня втрати працездатності та середньомісячної заробітної плати потерпілого перед настанням страхового випадку. При цьому, максимальний розмір щомісячної страхової виплати не повинен перевищувати 10 розмірів прожиткового мінімуму.

02-11-2020 | 16:34

У Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

02-11-2020 | 13:33

Національна служба здоров’я виплатила понад 2,5 млрд грн на підвищення зарплат медиків у вересні і жовтні

02-11-2020 | 08:01

В області намолочено близько 3 мільйонів тонн зернових культур. Збір урожаю триває

02-11-2020 | 07:57

Фонд компенсував період догляду за хворими дітьми для 150 тис. українців

30-10-2020 | 16:54

Програмні РРО: де отримати актуальну інформацію

30-10-2020 | 15:37

Оновлено епідемічне зонування. «Червона зона» діятиме в Чернігові та Варвинському районі

29-10-2020 | 15:14

«Ігри Нескорених» відбудуться онлайн

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – «Ігри Нескорених 2.0». У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення змагань в звичному форматі в 2020 році неможливо. Ігри Нескорених 2.0 ONLINE – це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів. Формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряду. Все, що потрібно для участі – бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату. Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт. Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. ONLINE триває до 31 жовтня 2020 року за посиланням.

29-10-2020 | 09:07

Уряд створює зручні умови надання соціальних послуг багатодітним сім’ям

29-10-2020 | 08:00

З 1 листопада заборонено вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах